Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Suknia! To jest ta! :)

Polecane posty

Gość ja C na pewno tutaj
Zia, a pamietam ze kiedys wklejalas linka do jakies stronki gdzie rozni kamerzysci sie prezentowali, w tym ten twoj. Pamietasz moze co to byla za stronka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odpowiadam. :) Mp Studios zaczyna pakiety od 6000 zł, niestety od 2011 roku tak im skoczyła cena. Ale zobaczcie tutaj - http://www.forumslubne.pl/video/ to zbiór najlepszych kamerzystów w Polsce, którym chce się robić coś więcej niż tylko film o jedzeniu kotleta, ceny mają różne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja C na pewno tutaj
o dzięki, wlasnie o to mi chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też jesteśmy nimi zauroczeni. :) To była pierwsza firma z którą wiedziałam, że na pewno podpiszemy umowę. :) A już za kilka dni kręcimy z nimi trailer ślubny, nie mogę się doczekać efektu i zobaczymy jak się z nimi współpracuje od razu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahcfkas
filmiki piękne i nietypowe, ale uważam, że 6 tys. to rozbój w biały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę się z tobą nie zgodzić. :) Żeby nakręcić taki filmik zaangażowane są do realizacji od 3-6 osób. Każdy z nich jest kręcony przynajmniej 2 kamerami HD. Do tego dochodzą dłuuuugie godziny montażu, bo każde ujęcie trzeba już w głowie sobie przemyśleć i podstawić pod muzykę żeby uzyskać taki płynny efekt. My kręcimy teraz trailer ślubny, który dostaliśmy w gratisie. Do nakręcenia około 2 minutowego filmiku zaangażowane są 3 osoby i "zdjęcia" będą trwały 2 dni. Do tego na montaż będziemy czekać prawie miesiąc a i tak jest to ekspresowo, bo mamy deadline do 3 grudnia, bo na 6 chcemy wszystko wysłać. :) Więc teraz sobie pomyślcie za ile powinno być robiony ślub, z którego film jest godzinny( do tego w pakiecie jest też teledysk i jeden dzień z życia) i robiony jest sprzętem za 100 tys zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi ....
To niesamowite ... Tylko nie każdy ma tyle kasy o Ty, pomysl o tym zanim zaczniesz wypisywac swoje madrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi oczywiście, że tak. I doskonale rozumiem, że może to być bardzo duża kwota dla kogoś. 6000 zł to ogólnie dużo pieniędzy. Jednak trzeba też wiedzieć jaki jest stosunek jakości do ceny, tutaj uważam, że cena nie jest przesadzona z powodów, które wymieniałam wyżej. Jeśli kamerzyści chcą robić takie firmy, chcą skupiać się na każdym zleceniu pod kontem indywidualnym, ciągle kupują nowy sprzęt, doskonalą się i jest ich w firmie 6 a chcą wyżyć z tej działalności to muszą brać takie stawki. Kiedy jakość będzie nieadekwatna do ceny to wtedy zweryfikuje to rynek. Zupełnie inną kwestią jest to, że taka cena jest poza budżetem dużej ilości PM, co też nie jest dobre. Na szczęście tak jak napisałam, jest coraz więcej kamerzystów, którzy szkolą się i też chcą być dobrzy i nie mają takich zaporowych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pięknie padam z wrażenia
Zia znowu sie popisuje, ile ma kasy, jak miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popisuje się, odpowiedziałam na proste pytanie. :) Skąd wiecie ile oni biorą od nas, a może mamy ich jeszcze po starej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie w tym popisywanie? Przecież taki film, to pamiątka na całe i do końca życia. Może są ludzie, dla których nie ma to znaczenia, ale ja jestem taka, że suknię mogę mieć za 500 zł, do ślubu mogę jechać swoim własnym autem i zamiast w pałacu mogę mieć ślub w małej restauracji, ale do takich rzeczy jak film czy zdjęcia przywiązuję ogromną wagę. 6 tys. za pamiątkę do końca życia, do której zawsze będę mogła wrócić, to mimo wszystko nie jest zbyt wygórowana kwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy Ty mogłabyś wreszcie
uruchomić własną mózgownicę albo zaufac swoim konsultantkom??? bo chyba kilka ich zatrudniłas, o ile to co się przechwalasz jest prawdą??? a ty nadal swoje, czyli zawracasz gitarę otoczeniu każdą pierdołą i kazdym pomyslem godnym Ferdusia Kiepskiego??? ciekawe, czym będziesz truła ludziom głowy i czas, jak już będzie po ślubie... pierwszą rocznicą?? a potem drugą?? a potem imprezą rozwodową??? żałość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia droga
ta sukienka zupełnie do koncepcji lat 50tych nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co maja konsultantkibdo sukni slubnej? Wiesz czym zajmuje sie konsultant slubny? Przeciez nie pokazuje Wam wszystkich sukien na swiecie i nie mowie wybierzcie za mnie. Tylko pokazuje to co wybralam i pytam sie czy Wam sie podoba. Tak jak kazda inna PM. Zzobaczcie ile na stronie z tematami jest tych z zapytaniem o suknie. Robie to samo co tamte PM. :-) To niebjest suknia na poprawiny tylko na przepranie na wesele. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just Ciebie tutaj starczy ...
Naprawde odpusc .. i przestan odswiezac swoje stare topiki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co ci to
a po co ci suknia na przebranie? kupujesz kieckę ślubną za 15-20 tys. i jeszcze chcesz się przebierać? Kup taką, która będzie tak wygodna, że przetańczysz w niej całą noc, a nie jeszcze będziesz się przebierać. Suknię na poprawiny rozumiem, ale po co w trakcie wesela się przebierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za darmo
zeby nie zniszczyc sukienki ? :D ona ma pieknie wygladac na slubie i na zdjeciach. a ze kieca niewygodna,to nieważne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdtvgubhi
na przebranie to najlepiej szlafrok podomka i kapcie - wygodne i nie zniszczy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×