Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Kolory?

Polecane posty

Rudy a czym jest biały jak nie kolorem? ;) Nasza sala wygląda tak -http://tnij.org/itbf Panna młoda, ten odcień jest ciężki do zdefiniowania. Chyba najbardziej oddaje go szafir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzizzaskurwajapierdolle
To brak koloru. Ja bym obstawala przy odcieniach fioletu . Do rudych pięknie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko małe
Zia a kiedy wychodzisz za mąż tak w ogóle? Możesz zdradzić datę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdx sobie sponsora
w lipcu 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Follorka
Kompozycje kolorystyczne to podstawa, nie wszystko musi być białe od A do Z. Takie dodatki naprawdę dodają uroku i po prostu dobrze dobrane świetnie komponują się w całość, szczególnie jeśli są uwzględnione też w wystroju etc. Pierwsze zdjęcie ze stołami świetnie wygląda, mi się z kolei podoba bardzo również fotka z jednej z agencji ślubnych: http://www.indygo-polska.eu/dir_upload/photo/1493007c379ce66fba85a0530fbf.jpg Zrobione jest to naprawdę rewelacyjnie. Jeśli natomiast interesują Cię fioletowe akcenty to śmiało, fiolet z białym bardzo ładnie się komponuje, kwestia odcienia - ciemny czy jasniejszy fiolet. Jakiś detal do sukni ślubnej w tym kolorze + bukiet. Pan młody też może coś dobrać w tym kolorze, zależnie od stroju, jakiś mały dodatek ale by się komponował. Kombinuj dziewczyno, musi wyjść ładnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko małe
A tak zapytałam z ciekawości :) poza tym widzę że się bardzo angażujesz w przygotowania i bardzo Cię to cieszy :) ja jeszcze nie zaczęłam przygotowań, ale też potrzebuje na to dużo czasu właśnie żeby się nimi nacieszyć. Nie wiem jak niektórzy mogą zorganizować wszystko w przeciągu kilku miesięcy. Natomiast co do lipca to nie obawiasz się że nie ma tego sławetnego "r"? :) Nawet po angielsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Follorka, u nas kolory przewodnie jeśli zdecydujemy się na fiolet to będą trzy, czyli fuksja, fiolet i szafir. :) A kolorem podkładką będzie właśnie biel. :) W takim kolorze będą wszystkie kompozycje kwiatowe, moje dodatki do sukni, sukienki druhen, dodatki dla drużbów, poligrafia a nawet nasza strona ślubna żeby wszystko się świetnie komponowało. Mamy okrągłe stoły z białymi obrusami na których będzie stała dekoracja i poligrafia. Chcemy taką kompozycje: http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1209/e68ea309bdcaae60fa8bfefb.jpg fioletowy storczyk zatopiony a góra z fuksjowo, szafirowo, fioletowych kwiatów plus trzy świece. :) Nie planuje żadnych materiałów na stoły bo byłoby to za dużo. Pytanko małe, jedynym miesiącem, który nie ma "r" w żadnym języku jest maj. :) Może dlatego uważany jest za taki pechowy. Nie wierzymy w przesądy poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sprawdzić
spoko, powinno być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 godziny roboty a ile śmiechu
Jak dla mnie zbyt żarówiaste ale jeżeli Tobie się podoba to czemu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. :) Żarówiaste? Sala jest biała, ascetyczna i nowoczesna, kontrastowe kolory powinny ją pobudzić i trochę docieplić, poza tym pastele zginą tam. Ale na drugi dzień będą pastele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. :) Zrobiłam zestawienie z fioletem(różnymi rodzajami) i bez i dużo lepiej wygląda z. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×