Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasie

BIELSK PODLASKI -PRZYSZŁE MAMUSIE I OBECNE

Polecane posty

Też nasłuchałam się dużo o jakości wyników u nas w Bielsku. Ja osobiście część badań robiłam w Białymstoku, pozostałe w Diagnostyce. I rzeczywiście wyniki z Diagnostyki są porównywalne z tymi ze szpitali w Białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
klamka zapadła pójdę do kowalczykowej prywatnie bo nie chce mi się czekać w przychodni tej. teraz wizytę mam na koniec listopada ,tak mój obecny lekarz mówił .a skoro czuję się dobrze to dopiero wtedy pójdę do lekarza ,tyle że do innego .ale wtedy będzie już chyba 12 tydzień .czy nie za pózno się zapiszę żeby dostać becikwe jak coś? no niby u madejskiego jestem zapisana od 6 tyg ...ale jak zmienięgo na "lepszy model lekarza" czy mi wystawi zaświadczenie że byłam pod jego opieką jeszcze przed 10 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już nie ma wymogu, że musisz trafić do lekarza przed 10 tyg., żeby dostać becikowe. Ważne, żeby na zaświadczeniu napisał ci, że byłaś na wizycie min. 3 razy w czasie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
to fajnie . potrójna mama- a ty do jakiego lekarza chodzisz? państwowo czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam 3 miesiące temu. Chodziłam prywatnie, do Arciszewskich. Bo do żadnego lekarza w Bielsku już więcej nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
to gratuluję dzidziusia:-) a czemu do bielskowych nie pójdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym tutaj elaboraty pisać o ich fachowości. Ale nie chcę nikogo straszyć, dlatego sobie daruję. Być może nie są tacy źli, ale ja po doświadczeniach swoich i moich koleżanek, oraz za namową pewnego lekarza innej specjalizacji, postanowiłam jeździć do lekarza do Białegostoku. I nie żałuję. Chociaż kosztuje mnie to niemało kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
masz rację jak jest tak zle to lepiej nie pisz,bo sie przestraszymy bielskowych a mnie raczej nie stać będzie na ciągłe wizyty np.u arciszewskich ja mma nadzieję że co do kowalczykowej się przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrójna mama I ja gratuluje maleństwa:) I ja już nie dlugo się rozpadne:) Juz nie moge sie doczekac:) To pewnie nie rodzilas tu w szpitalu?? A mozesz powiedziec jak z tym zaś do ZUSu?? Co trzeba tam dostarczyć aby nadal otrzymywać świadczenie?? A lekarze, oni wszedzie są dobrzy, kazdy ma zwolennikow i przciwnikow czy w Bielsku czy w Białym czy w H-ce, bo tez myslalam zeby gdzies jezdzic, ale jak ma byc dobrze, to tu czy gdzie indziej bedzie, jak i Macro napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrójna mama----zgadzam się z Tobą w 100%.Ja też rodziłam u Arciszewskich,wizyty u nich od 7 m-ca ciąży.Kasy sporo ale jakoś spokój psychiczny:) że z dzieckiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam dokładnie, jak z ZUS-em. Na pewno trzeba akt urodzenia dziecka. Oprócz tego wklejam ci info ze strony ZUS-u. "W przypadku, gdy zasiłek macierzyński wypłacany jest przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych dodatkowo wymagane jest odpowiednio: * zaświadczenie pracodawcy o udzielonym urlopie macierzyńskim w przypadku ubezpieczonego będącego pracownikiem, * oświadczenie o przerwaniu działalności pozarolniczej w przypadku ubezpieczonego będącego osobą prowadzącą działalność pozarolniczą, * zaświadczenie o przerwaniu działalności zarobkowej w przypadku pozostałych ubezpieczonych." Jeżeli jesteś zatrudniona w dużej firmie, to chyba wszystkie formalności załatwia za ciebie dział kadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
jeżeli pójdę do Kowalczykowej to obecną kartę ciąży od Madejskiego mam chyba jej pokazać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki potrójna mama, to chyba z pracy zasw. jeszcze z tego co rozumem?? Zapytam jeszcze kogos:) podlasie, no karte to tak musisz chyba od Madejskiego?? A tam masz jakies wyniki wpisane juz?? Bo mi karte zalozyla chyba juz po 10tym tyg.?? Nie pamietam dokladnie?? Ale nie na pierwszej wizycie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
mam przypięte usg z 6t5d,i wpisane jakie leki mam brać ,no i pieczątka madejskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
umówiłam się do kowalczykowej -albo ja płacę za badania albo ona.tak mi powiedziała.ze zwolnieniem nie będzie problemu . to jak w końcu jest z tymi bezpłatnymi badaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
a jak długie sa wizyty u kowalczykowej? ile kosztuje cytologia u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
ile kosztuje wizyta pierwsza u kowalczykowej i usg ile? również po 50 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlasie no tak jak mowilam, badania krew, i siuśki robilam bezplatnie, oprocz tych za toksoplazmoze, ale to ona na skierowaniu mi napisała poprostu >>płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd.... aaaaa i jak nie masz grupy krwi to tez platne, ale to jednorazowo, chyba ze masz Rh- to wtedy na przeciwciala robisz chyba jeszcze potem ze 2 razy.(ale z kazdego prywatnego gabinetu są platne z tego co wiem) bo z przychodni masz bezplatnie. A poza tym nie placilam za zadne, a całą ciąze robiłam aśkaaa juz ja wczesniej pisalam wizyta 50 i USG 50, wiec raz placisz 100 a raz 50 bo nie na kazdej wizycie robi USG. A cytologie nie pamietam 30 chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
ja mam na karcie ciąży wykaz takich badań ,które z nich płatne u kowalczykowej? Morfologia krwi Mocz badanie ogólne Badanie grupy krwi-i odczynu Coombsa WR HbS Toxoplazma IgG Toxoplazma IgM Różyczka IgM HIV AFP Glukoza TEST GCT(AST) TEST OGTT-(ALT) i jakie miałyście dodatkowe badania których tu nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
a jakie jeszcze płatne badania oprócz cytologi i usg robi p.Kowalczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja robilam u niej tylko te o ktorych napisalam. Na poczatku ciazy lezalam na podtrzymaniu to tam mi zrobili : WR, glukoze, i te inne podstawowe. Glukoze robilam tez pozniej to nie placilam za nią, Toxoplazmoze jak mowilam placilam, i gruba krwi platna i ten odczyn coombsa jak musisz robic to platny. innych chyba nie mialam, przynajmniej ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
też idę do kowalczykowej ale dopiero na 18.45 w poniedziałek. to może za te badania płacą osoby które nie są ubezpieczoni? bo mnie pytała czy jestem ubezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśkaaa==> No nie wiem?? Dowiesz się jak zajdziesz:) A w którym jesteś miesiącu?? Ja mam zwolnienie do poniedziałku, a na wizyte nie umawialam sie bo nie wiedzialysmy jak to bedzie:) Jak nie urodze, to tez bede musiala chyba pojsc:) Tez mam dzwonic do niej jeszcze:) A dzis to juz takie lekkie skurcze mam co jakis czas, wiec leze, albo siedze czasem przed kompem:) Aby do konca tyg. wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
w 7 tygodniu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo dziś ni maaaa... Znalazlam na jakimś forum stronke, gdzie mozna otrzymać kilka pieluszek, taką darmową próbke do wypróbowania...może któraś z Was zechce zamówić?? Ja wczoraj zamówiłam:) (Kod Streetcom*: dry max)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
witam w ten brzydki deszczowy pochmurny piątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
fakt wietrzny też dziś dzionek. dobrze ze nie muszę nigdzie wychodzić.a najlepiej to chyba pójdę spać zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×