Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasie

BIELSK PODLASKI -PRZYSZŁE MAMUSIE I OBECNE

Polecane posty

Gość podlasie
aadzia to trzymaj się tam jutro i czekamy na relację z porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.... a tu pusto?? Ja już w domku, ale widze nikt tu nie zagladał przez czas kiedy mnie nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
wywiało wszystkie dziewczyny juz ale ja wiernie czekałam na twój powrót i co dnia sprawdzałam czy jesteś :-) a więc czekam na relację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia_24
Jesteś aadzia:) Ja też z niecierpliwością czekałam na Twój powrót:) I również czekam na relację:) Masz chłopca czy dziewczynkę:)? Jak przebiegł poród? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) To okroiło nam się grono. Do domku wróciłam w pon., w czw. o 10.50 moją niespodzianką był synuś:) Dominiś:) Ogólnie ogromne wrazenie, ale stres zaczął sie dopiero naprawde,jak wieżli mnie na sale operacyjną. Dwa pierwsze dni były najgorsze,bo nie spodziewałam sie takiego bólu, a potem to juz z dnia na dzień lepiej:) A teraz juz w domku cieszymy się sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
fajnie ci juz że masz synka w domu. a ja co wieczór prawie myślę jak to będzie przy porodzie. a kto robił cesarkę tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się ciesze, kurcze i to jak:) Cesarke robiła moja doktorka i ten młody doktor to chyba Kulesza?? Cięcie mam bardzo nisko takze nic nie bedzie widac i tylko taka kreske, jakies szwy kosmetyczne i nie trzeba ich zdejmowac mowiła. Takze jestem zadowolona. Teraz tylko dojsc do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
to chyba Kulesza był ,ale o nim słyszałam że panicznie kobiet się boi w ciąży ? nie wiem tak słyszałam ale ja go nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty, ginekolog boi sie kobiet??Jakaś głupia plotka. I nie myśl o porodzie, jeszce Ci troche zostało, a nie mozesz sie stresowac przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
aadzia jak mogę spytać to dlaczego miałaś cc a nie naturalny poród? ja to strasznie się boję bólu ale nie wiem co bym wybrałam ,co by było lżejsze/lepsze jak miałabym wybór cc albo sn? ja byłam u Madejskiego ostatnio i faktycznie dał mi skierowanie tak jak obiecał miesiąc temu ,że przy kolejnej wizycie powie jakie badania. także ja mam końcówkę 12 tygodnia.to nie wiem czemu któraś dziewczyna mówiła że jest w 4 m-cu a żadnych badań.mi dał bez problemu. aadzia jak robiłąś badanie grupy krwi to płaciłaś ? jak tak to ile ,i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
aadzia a ty jak chodziłaś prywatnie do lekarza i miałaś cc to płaciłaś za cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia_24
Podlasie ja ostatnio robiłam grupę krwi i płaciłam 44 zł. Robiłam na Krynicznej w "Diagnostyce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
livia24 to dziwne bo ja w tamtym tygodniu wysłałam meila do diagnostyki i mi napisali ile kosztują poszczególne badania u nich.spisałam z karty ciąży .no i grupa krwi 40zł. a do jakiego lekarza chodzisz?prywatnie czy państwowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam cesarke bo min.mialuszek był ułożony posladkowo. Chodziłam prywatnie do lekarza, za cesarke nie płaciłam, miałam co do tego wskazania. I w sumie ciesze się ze miałam cesarke. Ja robiłam grupe krwi w krwiodastwie i chyba tez cos mniej wiecej 4 dyszki tam płaciłam, dokładnie nie pamietam nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i źnowu puśto... Jak samopoczucia dziewczynki?? milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
hej. jeśli o mnie chodzi to samopoczucie jest ok ,kończę 13 tydzień pomału,mdłości raczej minęły już i w sumie jakaś energia wróciła:-) kiedy warto /trzeba zrobić badanie na toxoplazmozę czy w w 1 ,2 czt 3 trymestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
czy usg połówkowe Madejski wykonuje? ile to kosztuje? ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsfgb
laski z biela sa ostro łatwe ... to wrecz wylegarnia szmuli podlaskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie ja też jestem z Bielska . Mam pytanie : chodził ktoś już do szkoły rodzenia?? Jak tam jest?? Warto się zapisać i w którym miesiącu ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adsfgb
a co twoja matka z bielska jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
kalina 745 a do jakiego ginka chodzisz? i co możesz o nim powiedzieć?prywatnie czy państwowo? ja do madejskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
kalina 745 wklej swoje tematy które założyłaś chętnie poczytam może coś o ginkach z bielska się dowiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę do Dr. Kowalczyk i dla mnie jest ona w pożądku, tylko zastanawiam się czy rodzić w Bielsku czy gdzieś indziej dla tego że słyszałam że tu jest nie najlepiej z czystością w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem cię do adsfgb o co ci chodzi z moją matką, co ona ma wspólnego ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
ja to będę w bielsku rodzić ,mam nadzieję że wszystko będzie ok. a na kiedy masz termin?-ja na czerwiec. ja już czytam te fora różne i doszłam do wniosku że jak ma być ok ,to będzie ok i u dr Kowalczyk czy u innego lekarza prowadzenie ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to był post do adsfgb
kalina to był do adsfgb ten post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsfgb
duzo lasek z tamtad ruchalem, mezatki i małolatki. wszystkie tam sie ruchacie bo wasi faceci albo zagranica albo chlaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Witam, Aż miło zobaczyć, że w Bielsku takie forum jest:) Jestem w 24 tygodniu ciąży i panicznie się boję porodu. Chciałam rodzić u Arciszewskich, ale chyba się nie da, ponoć mogą mnie nie wziąć bo miewam kołatania serca a to dla nich za trudny przypadek... Jak Wasze wrażenia co do Madejskiego? Da się załatwić żeby cc zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
hej .rozumiem że Ty Daisy chodzisz do dr Madejskiego? jak tak to fajnie,bo ja też tyle że ja dopiero w 15tydzień wkroczę.też się boję porodu ,i gdybym mogłam to pewnie bym wybrałam cc. a Ty jak oceniasz prowadzenie ciąży przez Madejskiego ? bo pewnie tak jak ja prywatnie chodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×