Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasie

BIELSK PODLASKI -PRZYSZŁE MAMUSIE I OBECNE

Polecane posty

Gość podlasie
hej. jestem zdania co colina,ze nie powinnaś nic jej mówić. ale jeżeli chcesz powiedzieć jej to ,krótko i na temat bez tłumaczenia dlaczego itp . bo winny się tłumaczy. np.z mężem stwierdziliśmy że chcemy na chrzestną inną osobę. jeśli jest mądra to powinna załapać o co chodzi i pomyśleć nad swoim postępowaniem co było nie tak że zmieniłaś zdanie. jeżeli zrobi jakąś awanturę tobie albo się obrazi to jedynie będzie znaczyć że niebyła warta ani twojej znajomości ani tym bardziej bycia chrzestną. takie moje zdanie. ja mam inny problemik ,bo nie mogę wymyślić kogo na chrzestnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dziękuję za pomoc , właśnie też tak z mężem rozmawiałm i podjełam decyzję ż jej powiem bez żadnego tłumaczenia się. A na chrzestnych może weś poprostu osoby do których masz zaufanie i lubisz ich, może kogoś z rodziny , bo bez zaufania to kiepsko, sama wididzisz jak jak na tym wyszłam :( dobrze że jeszcze zobaczyłam to przed faktem dokonanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Ja o chrzestnych jeszcze aż tak nie myślę, najpierw niech się dzidzia szczęśliwie urodzi:) Już wybrałam z rodziny, ale jeszcze nic nie mówię. Kupiłam za to dzidziusiowi śliczne łóżeczko i pościel z baldachimem z allegro. Dużo ładniejsze niż oferują bielskie sklepy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę już teraz poprosić na chrzestnych bo zostało 2 miesiące do porodu, a 2 miesiące jakieś po porodzie planuję chrzciny więc wolę teraz uprzedzić żeby mogli się przygotować, odłożyć trochę pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
ja niby te mam kandydatów na chrzestnych, ale to tajemnica tylko moja i męża. po porodzie poprosimy. zakupami tez się nie zajmuję jeszcze bo za wcześnie .w tym tygodniu do lekarza a tak się nie chce isć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość future_mom
witam forumowiczki-ciężarówki z bielska. może się przedstawię :) jestem w 6 miesiącu i chodzę do dr Andrejuk. prześwietna lekarka. za długo do niej nie chodzę, bo na początku odwiedzałam prywatny gabinet, ale nie powiem jaki - nie będę robić antyreklamy. jędzą nie będę. najbliższą wizytę planuję przed świętami. płci dzieciątka jeszcze nie znam, a rodzina mi spokoju nie daje :) a nad rodzicami chrzestnymi jeszcze się nie zastanawiałam. tatuś maleństwa rzuca od czasu do czasu jakiś pomysł, ale ja się nad tym jeszcze nie zastanawiam. pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Ooo, koleżanka z 6 miesiąca. Jak miło:) Ja też jestem 6-miesięczna ciężarówką, z dnia na dzień coraz cięższą:) W którym jesteś tygodniu? Ja w 25. Zamierzasz rodzić w Bielsku, czy masz jakieś inne plany? Naturalnie czy cc? Pozdrawiam nową koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
witam nową koleżankę. a ja ładnie proszę cie napisz do kogo chodziłaś prywatnie i dlaczego zamieniłaś na innego lekarza ,bo to jednak cenna wiadomość dla nas które chodzą prywatnie juz lub dla tych co zamierzają chodzić . wartościowa informacja będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
witam nową koleżankę. a ja ładnie proszę cie napisz do kogo chodziłaś prywatnie i dlaczego zamieniłaś na innego lekarza ,bo to jednak cenna wiadomość dla nas które chodzą prywatnie juz lub dla tych co zamierzają chodzić . wartościowa informacja będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Państwowo przynajmniej za badania nie trzeba płacić...więc to jest pewnie duży plus, bo z tego co widzę, my wszystkie płacimy jeszcze słono za każde badanie, a w ciąży ja np. mam wizyty raz na 2-3 tygodnie u lekarza i praktycznie za każdym razem wiele badań. Ostatnio np. d-dimery jakieś robiłam, a w piątek mam test obciążenia glukozą - badanie na cukrzycę ciążową. Nie mówiąc już o morfologii i moczu, posiewach moczu i pochwy...masakra, a jednak państwowo to chociaż na tym jest się do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
fakt za badania trzeba płacić jak prywatnie ,a ja chodzę do rodzinnej po skierowanie na badanie .zawsze to taniej parę zł.w moim przypadku to 25 zł ostatnio taniej, myślę że warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniaaa88
powiedzcie jak to jest z tym połówkowym.czy wystarczy zrobić usg które ma każdy ginek w prywatnym gabinecie(pewnie lepszy niż w przychodniach)? czy zwykłe usg nie wykaże ewentualnych wad narządów? czy wszystkie narządy zostaną zbadane tym usg? czy 3d 4d jest niezbędne przy badaniu połówkowe? bo czytałam że to taki luksus dla rodziców? i że starczy zwykłe usg 2d u swego ginka. czy dostaliście jakiś upominek dla dziecka jak byłyście na tym badaniu na parkowej lub od arciszewskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Badanie to nie jest obowiazkiem, takze to twoj wybor. Lekarz moze ci zrobic zwykle usg i tyle. Na pewno aparatami 3d czy 4d badanie jest dokladniejsze, ale nie musisz ich robić. A co do tych upominkow. To ja dostałam kilka reklamowek z róznymi gazetami, ksiazeczkami, jakies probki kremów dla dzieci. Wszystko próbki, firmy sie reklamuja. I to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 28
a wy od swoich bielskowych ginków dostajecie jakieś prezenty dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Ja od dr Sliwko dostaje rozne gazety, probki produktow. Spakowane to jest w takie nieduze reklamoweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
colina ale masz fajnie ,ja od swojego póki co nic nie dostaję :-( a jakieś gazetki by mi się przydały do poczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Nie wiem dlaczego nie dostajesz. Lekarze maja to wszystko od roznych firm za darmoche. Moze nie kazdy dostaje. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
wiem że mają to za darmo ,może od połowy ciąży dopiero daje ,jeśli daje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Moze. Ja to od pierwszej wizyty dostawalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Ale to nie jest najwazniejsze. Gazety mozna sobie kupic do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
wiem że można tylko zastanawiam się czemu nie każdy lekarz daje . gdzieś nam reszta koleżanek uciekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Nie uciekła:) Tylko nie bardzo jest o czym pisać, a zresztą złapałam fuchę na pisanie jakiejś pracy więc działam:) Co do gazet i próbek, to ja mimo że chodzę prywatnie w B-stoku, to też nic takiego nie dostaję. Internet jest taką skarbnicą wiedzy, że gazetki są niepotrzebne:) Ale na pewno miło, jak coś dają lekarze, a nie tylko biorą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
daisy ,co do tej fuchy to odezwał się ktoś na meila? fajnie. im nas więcej to temat by się jakiś znalazł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Nie z meila niestety, tylko z ogłoszenia na bialystokonline:)ale dobre i to, bo z nudów bym tu padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
hej. mam pytanko co może oznaczać w karcie ciąży przy rubryce dno macicy jakieś ułamki 1/5 ,2/5 ,3/5 .tak się doczytałam w swojej karcie a do lekarza dopiero po niedzieli i nie wiem co to znaczy .macie coś takiego w swoich kartach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Ja nie wiem co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
gdzie się podziałyście dziewczyny ? topic nam umiera ,trzeba reanimować go :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Zdrowych i wesołych Świąt kochane mamuśki :) :) Szczęśliwego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
nareszcie ktoś się odezwał :-) ja też życzę bielszczankom wesołych świąt ,zdrówka dla dzieci i łagodniutkiego porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×