Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalia11111

czy to mozliwe

Polecane posty

hej witam wszystkich mam takie pytanie kochałam sie zchłopakiem bez zabezpieczenia stosunek przerywany tak dwa tygodnie przed okresem kochalismy sie dwa razy raz bez gumki a tak po 10minutach drugi raz tez bez gumki czy mozliwa jest ciaza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myslicie o tym duze sa sznase???ze jestem w ciazy ???wtedy miałam chyba dni płodne bo miałam cały czas uczucie wilgotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjuiyolp;
Bardzo możliwe !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjuiyolp;
Ja bym się bała. W płynie ejakulacyjnym który wydostaje się przed wytryskiem też są pojedyncze plemniki. Jeśli miałaś dni płodne to prawdopodobieństwo wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjuiyolp;
No dokładnie. A kiedy masz dostać okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjuiyolp;
No to jeszcze czekaj cierpliwie :) Może akurat mieliście farta ;) A we wtorek możesz sobie zrobić test jeśli nie będziesz cierpliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba we wtorek zrobie test a juz moga wystapic jakies lekkie objjawy bo mnie tak od 3 dni brzuch pobolewa strasznie czy to moze cos oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mnie tak kuje na dole brzucha a przewznie tak na srodku brzucha tam gdzie pepek to jest straszny ból musiałam az tabletki jesc bo tak bolallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjuiyolp;
Pobolewanie brzucha i piersi mogą wskazywać zbliżający się okres jak i ciąże :) Na dwoje babka wróżyła ;) Także nie masz co się tym sugerować :) Inne objawy typu mdłości, wymioty itp to byłyby schizy i autosugestia bo na tak wczesnym etapie ciąży nie są możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjuiyolp;
Jeśli jest już termin spodziewanej miesiączki to raczej każdy test jest dobry ! Dobrze jest zrobić rano, z pierwszego porannego moczu :) Mi dwie ciąże w dniu spodziewanego okresu wykazał test AMIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogóle to co tam był
na pewno jestes w ciąży, właściwie to nie musisz nawet robic żadnego testu. Objawy tylko to potwierdzają Szykuj wyprawke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjuiyolp;
Ktoś sobie jaja robi. Nie stresuj się :) Tak jak pisałam wcześniej - objawy mogą wskazywać zbliżający się okres jak i ciążę. Za kilka dni się wyjaśni jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjuiyolp;
Nie ma sprawy :) Daj znać jak zrobisz test :) Domyślam się, że wolałabyś jedną kreskę zobaczyć więc trzymam kciuki za negatywny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jaki był wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×