Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turbodymomenka

30 kg w dół!

Polecane posty

Gość Lux deLux
Czesc dziewczyneczki;) Turbodymomenka, u Ciebie słońce u mnie deszcz...grad... burza z piorunami , mam tyle problemow w domu na studiach w pracy w zyciu osobistym gryze sciany cierpiac na samotnosc wsrod tylu ludzi, nie musze wspominac ze z diety kompletna dupa. Tak bym chciala znowu zawziac sie w sobie zaczac cwiczyc i trzymac diete ale kazdego dnia mi nie wychodzi a jeszcze przez te problemy wrocilo mi zarcie kompulsywne wiec juz totalna katastrofa... Kurcze co tu zrobic zeby sie ogarnac??? jesli chodzi o zycie to nic na razie sie nie zmieni wszystko musi sie toczyc wlasnym torem musze sie duzo uczyc i ciezko pracowac a czas pokaze. Jesli chodzi o zycie osobiste to raczej samotnosc nie zniknie dopoki nie poznam faceta, nie poznam faceta dopoki nie polepsze swojej wlasnej samooceny i poczucia wartosci a nie zrobie tego dopoki nie schudne .... wiec jestem w czarnej dupie.... bledne kolo ;( ehhh musze jakos stanac na nogi zawziac sie w sobie , tylko teraz jak chodze do pracy to nie mam czasu jesc regularnie z domu biore co jest nie mam czasu i mozliwosci przygotowywac sobie dobrych posilkow wiec jem cokolwiek oby sie najesc i miec sile do pracy co nie sprzyja odchudzaniu , jak wracam do domu o 20 to zazwyczaj jest obiad ale jakis normalny typu kotlet ziemniaki itp. ja jestem glodna jak wilk wiec jem , nie zastanawiam , sie i nie chudne!!! a wrecz tyje !! teraz waze ok 73.5 kg a bylo juz 72 .... ;/ ehhh musze zaczac cwiczyc ale tak mi sie nie chce ze szok !! dajcie mi jakiegos kopniaka w dupe to moze sie ogarne w koncu;/ Turbodymomenka ciesze sie strasznie ze zaczelo Ci sie ukladac choc trioche , mam nadzieje ze i ja z wiara nadzieja i sila niewiadomo skad dam rade i wszystko sie ulozy.. Boze oby , bo doslownie juz swira dostaje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux deLux to może ja ci sprzedam kopniaka ;) żartuję a tak serio ...kochana weź się w garść dla siebie, będziesz zdrowsza, piękniejsza i szczęśliwsza :) ja mam cały czas wzloty i upadki , kiedy zaczynałam odchudzanie z wami ważyłam 94,5 kg , trochę schudłam i znowu się poddałam ...:( kółko się zatoczyło i znowu wszystko wróciło, nawet pół kilo więcej ....musimy się wziąć w garść nikt tego za nas nie zrobi!!!! Od 10 stycznia znowu jestem na dukanie i już jest mały sukces 3,5 kg mniej :) jestem pełna determinacji, kupiłam sobie rowerek treningowy i zamierzam na nim porządnie dawać sobie w kość!!!! Może dołącz do naszego topiku tam cały czas coś się dzieje, dziewczyny doradzają i podnoszą na duchu... dziewczyny nie obraźcie się ale chyba same widzicie że ten topik "trochę" kuleje :( nie ma tu dialogu, czasem mam wrażenie że piszę sama ze sobą....:( Mimo wszystko trzymam kciuki za was wszystkie i wierzę że jednak wam się uda 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux deLux, wiem jak to jest... :( może jak na wstępie, to na ten wieczorny głód wypij szklaneczkę wody z octem jabłkowym, gwarantuje, że głód zniknie, albo bardzo się zmniejszy i wtedy tez mniej zjesz. To jest taka doraźna pomoc oczywiście, ale działa. W każdym razie jedz co 3 godziny, coś prostego: jogurt, kanapka itp. coś niskokalorycznego, ale trzeba jeść, wtedy wieczorem dasz rade z głodem i w sumie kilokalorii na dzień niech nie przekroczy 1000. Waga będzie spadać 1,5 kilo/ tydzień. Wieczorkiem najlepiej zaplanuj co zjesz następnego dnia, rozpisz to sobie i realizuj. Ewentualne sałatki itp. przygotowuj dzień wczesnej skoro nie masz czasu na bieżąco. Ja tak teraz robię. Oczywiście Kaśka miała by pewnie inne rady, jest na Dukanie i dobrze sobie radzi :) Każdy musi na sobie przetestować, co dla niego najlepsze. Ja doradzam ze swojej dziedziny. Oczywiście często sama swoich rad nie słucham, ale jakoś walczę. Siła, chęć do życia, dobra samoocena, powodzenie wzrastają wraz ze spadkiem wagi. Więc warto chociaż trochę na początek zgubić, im dalej to już tylko jest lepiej i łatwiej chudnąć i żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuuunia_
Witam witam!! Jest tutaj ktoś :):)?? Wznowimy temat ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacia4
Witajcie czy ktos stosuje metode Adraiana Lutoszka z octem jabłkowym. Kupiłam dzis ocet jabłkowy firmy OCTIM. Piszcie zeby topik nie padł. moxze ktos ma przepisy lub ksiazke o tej dietce,i moze przesłac mi na amaila lub gg. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacia4
Witajcie zdobyłam ksiazkę w pdf TAJEMNICA ADRIANA jak ktoś chce to moge przesłać na amaila pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Proszę o przesłanie mi książki w pdf na e-mail gosia-24_1980@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×