Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turbodymomenka

30 kg w dół!

Polecane posty

Hej dziewczyny ja co do octu to nigdy nie próbowałam i raczejnie będe wolę herbatki różnego rodzaju a dziś znów podjadłam tym razem spagetti a makaron jest taki tuczący obliczyłam ze ta porcja która zjadłam miała 500-600 kcal a rano zjadłam kanapke z jajkiem smażonym jakieś 200 kcal a do wieczora tak daleko;/ ale przed chwilą byłam z małą na sankach bo dzis już nie kaszlała wiec pół godzinki ja zabrałam bo temperatura na plusie u nas, a jak tylko pójdzie spać siadam na rowerek w zimie naprawdę jest ciężko się odchudzac nei sądziąlm że to takie trudne bedzie, jeszcze w moim przypadku kiedy siedze w domu i jak nie mam nic do roboty to lodówka sie tylko do mnie uśmiecha;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę siedzę i myślę o jedzonku :( zapomniałam dziś o śniadaniu a raczej nie miałam dziś na nie czasu:( w pracy zjadłam 2 jogurty i teraz mnie ssie :( a w domu będę za 40 min dopiero....no to sobie po urzekałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno zimą jest się gorzej odchudzać. Sama się nad tym kiedyś zastanawiałam, jak to właściwie jest. Dla mnie nie ma to znaczenia chyba. I zima i latem trudno. Chociaż moje sukcesy w odchudzania zawdzięczam akurat tym zimniejszym chwilom w pogodzie. Latem to już zupełna klapa. Co u mnie? Otóż pije tego jabola, jak pisałam i chyba coś zaczyna się pozytywnego dziać. Oczywiście trzymam dietę i nie jem właściwie już kolacji. Ostatni posiłek to jest ok 17.00, a potem na sen tylko jabolek. Na wagę nie wchodzę, ale zauważam, że szybko i dość intensywnie objętościowo się zmniejszam. Może to tkanki pozbywają się wody, czy co, ale wchodzę luźno w moje spodnie, które KILKA DNI TEMU były ciasne. Oczywiście nie sądzę, aby to było takie szybkie spalanie tłuszczu, ale faktem niezaprzeczalnym jest to, że bardzo szybko cienieję w obwodach :) Brzuchol tez mi się skurczył, uda tez. Więc trzymam tak dalej i pije jabola. Acha dodam, że chyba on rzeczywiście hamuje głód, bo jak same widzicie: kolacji nie jem. Jakoś wytrzymuje do tej "szklaneczki" na sen. Nie powie, że mnie nie ssało wczoraj, bo bym skłamała. Ssało mnie ja cholera, ale nie było przy tym ciągu do lodówki. Zjadłam tylko plasterek sera i było już ok. W weekend wejdę na wagę i sprawdzę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majo napisz jutro co i jak , jak tam waga? ja dziś mało jadłam :) jakoś się udało i wczoraj również nie rzuciłam się na żarełko ;) co tam u pozostałych kobitek? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, to moze i ja sie na ten jabol skuszę??? :) jesli Majo pozwolisz napisz jak go dodajesz? do wody, herbaty, przed posiłkiem i ile razy dziennie, moze nie doczytałam.? A i jeszcze jedno: ma ona jakąś nazwę w Rossmanie? Bo fakt: tani jak barszcz. Ach, jakoś pozazdrościłam jak napisałaś ze się zmiejszasz w obwodach!! Ja tesh tak chcem ;) ja też! ja też! ja też! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam...kurcze naprawdę wciąga:) ja też ją zakupie, facet jest niesamowity!!! powinien być przykładem dla każdej z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam kochane, że jako majo to przetestowałam te ocet jabłkowy i.... jest supe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajobongo_hej
witajcie dziewczyny z chęcią bym do Was dołączyła (zwłaszcza że przed chwilą stanęłam na wadze i wyszło - 117,2 kg) tylko mam problem z dobraniem do siebie jakiejś diety - dzisiaj cały dzień siedzę i czytam o różnych dietach i nie mam pojęcia na co sie zdecydować myślę że najlepsze dla mnie będzie jednak liczenie kalorii.... a wiecie co jest najgorsze - że znajduje dzień dnia 1000000 powodów dla których uważam że dietę należy jeszcze trochę odlożyć :( smutno mi że jestem taka beznadziejna :( trzymam za Was kciuki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to znalazłam o occie jabłkowym: "Osoby z nadwagą pragnące przeprowadzić kurację octową powinny go pić trzy razy dziennie ( po dwie łyżki octu na pół szklanki przegotowanej wody): na czczo, przed obiadem i przed snem. Trzeba przy tym ograniczyć spożycie soli. Kuracja trwa długo, gdyż spalanie tłuszczu odbywa się powoli, za to bez szkody dla zdrowia. Nie wszyscy jednak mogą stosować ocet jabłkowy w czystej postaci (osoby z problemami żołądkowymi). W aptekach jest wiele dostępnych preparatów mających w swoim składzie ocet jabłkowy, który nie oddziałuje już negatywnie na żołądek."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny nick bajabongo :) witaj wśród,od nas :) ja dziś mam zamiar kupić ten ocet i na własnym tłuszczyku przekonać się jak działa!! ;) ja już po śniadaniu: dziś kefir i jedna bułka, no i kawa obowiązkowo!!! ruszam zaraz z małą do lekarza, bo coś mi maleństwo przychorowało: katar ma już 10 dni i coś brzydko zaczyna kasłać :( trzymajcie się kobitki zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! dzięki kaśka33 za miłe przyjęcie :) nadal jestem niezdecydowana co do rodzaju diety, a co do octu to raczej będę się skłaniała ku tabletkom bo co prawda chyba wrzodów żołądka nie mam jeszcze ale mam dość wrażliwy żołądek więc octu naturalnego mogę nie zdzierżyć. mam do Was takie pytanie - czy gotowanie dla Waszych facetów nie jest dla Was przeszkodą w odchudzaniu, bo ja autentycznie mam z tym problem :( gotuję mojemu lubemu rzeczy dość kaloryczne (on jest szczuplutki więc pracujemy nad tym żeby go upaść troszkę - z nędznym skutkiem jak na razie niestety) a w dodatku ja te rzeczy lubię :( eh... chyba będzie to naprawdę super ćwiczenie mojej silnej woli, której prawie w ogóle nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! dzisiaj dużo nie napiszę, bo zaraz muszę z neta wyjść, ale tak jak obiecałam, rano się zważyłam i mam 2 kilo mniej. Co ze mnie zeszło nie wiem, może woda, ale ocet działa, nie chodzę głodna ..może zmacerował mi żołądek, czy co?? :) w każdym razie moje obserwacje, że się zmniejszyłam w obwodach potwierdziły tez na wadze że chudnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajobongo_hej witaski, Wszystkich witam. Zlatałam wczoraj 3 księgarnie, nigdzie nie ma książki!!!!! widać na razie dostępna jest w sprzedaży wysyłkowej a do księgarni trafi z opóźnieniem. Szkoda, bo się "napaliłam na tę książkę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka33 własciwie co mamy do stracienia? Poszłam do Rossmana i zakupiłam 2 butle. więc dzis zaczynam. Troche sie nakręcilam pozytywnie, zobaczymy jak to zadziała na mnie? Kasia ty tez juz pijesz ocet? Ciekawe jakie wyniki będą po tzw "miesiącu". Ocet octem, a do tego dieta... no i ograniczenie soli. Dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam apetyt, fajny nick. Tu jest atmosfera bardzo otwarta, jak sama widzisz.... więc mam nadzieje, że znajdziesz tu miejsce dla siebie...... troche pocztyałam dzis fora nt. octu, opinie są kolosalnie różne, od tych co mieli negatywne doświadczenia i do takich wręcz 10 kg w 1 miesiac. Wypośrodkowałam to wszystko i do jednego doszłam jak na razie wniosku- nie na wszystkie osoby działa jednakowo. Ale co tam- jak nie spróbuje to sie nie przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja dołącze.Też się szwendam po różnych wątkach.(między innymi na wątku octowym).Dzięki nierygorystycznej i octowi od sierpnia ze 102 na 90.Ostatnio sobie pofolgowałam(napad na słodycze).Ale już robie ze sobą porządek, bo bardzo dużo usłyszałam opini że schudłam.Szkoda to zaprzepaścić.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jdzi witaj ;) jezeli zatem znalazłaś coś co zadziałało, szkoda tego stracić, a w sumie ładnie ci waga poleciła;) Zmierzasz wrócić do octowego szalenstwa? Mam zatem propozycje byc skócić temin ocet jabłkowyna zwykłe OC. hehehe zabrzmiało jak ubezpieczenie................ na zdrowie chyba. Będzie lepiej pisac, i tak w sumie wiemy o co kaman. Kolacja zjedzona przed 17 i juz nic. Na razie nie czuję żeby mnie ssało. Pewnie przed 20 bedzie juz inaczej, ale chyba najgorsze 1 dni. Fakt, zapach nie jest rewelacyjny, ale chyba dokupie do tego soku z cytryny. Wiecie, z drugiej strony ludzie zażywają takie niebezpieczne specyfiki, że głowa boli, wiec ocet jabłkowy wypada całkiem sensownie, oczywiście znając jego działanie- wszędzie prawie napisane ze dla wrzodowców niepolecane. Ja z żołądkiem odpukać mam wszystko OK, wypiłam przed obiadem przed kolacją i nie miałam rzutów do torsji ani jak do tej pory nie odczuwam żadnych boleści. Ale nie stosuje 2 łyżki na szklankę wody , a 2 łyżeczki. lepiej wystartować od mniejszej dawki i tak zamierzam to stosowac. Buteleczkę do pracy też mam przygotowaną, wiec trzymam sama za siebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz kafeteria nierygorystyczna.Powiem że choć nie trzymałam się mocno reguł udało mi się schudnąć.OC pije tak od miesiąca.Pije ten rosmanowy,dziś kupiłam jakiś firmy Matmar comindex, jak dla mnie lepszy w smaku .Ja pije 3 razy 1 łyżkę na szklankę wody ale dodaje albo łyżke miodu albo granulowaną herbate owocową rozpuszczalną z ekolandu.Mi najlepiej smakuje z chłodną wodą bo w ciepłej bardziej czuć kwas.A w pracy jak pracuje dłużej mam cidrex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jdzi cidrex tez mam, ale jakoś nie zauważyłam po nim zmian..wiele osób na forach pisało, ze cidrex a OC to zupełnie 2 różne bajki. Większość wypowiedzi dotyczacych cidrexu dotyczyła zmiejszenia apetytu,głodu ect. Natomiast OC działa szybciej sprawniej, były po nim efekty. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. jedno i 2 to OC. ale widać produkt gotowy w postaci tabletki wspomagany chemią może nie jest juz taki sam? nie wiem... To co napisałam wyczytałam w necie. Nie jest to na bazie moich doświadczeń, bo na razie pod katem OC mami ich zero. A cidrex.. moze to placebo? :)) Żartuję, ale cos w tym musi być, w końcu produkt produktowi nie równy. Zanim sama na sobie go nie przetestuje nie mogę napisać co lepsze. Może być tak( oby nie!) ze i OC nie zadziała.... Ale jestem pozytywnie nastawiona, mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe i stare odchudzczki ;) mała mi zachorowała , lekarz, leki , płacze..itp.i ostatecznie octu jeszcze nie kupiłam:( cholera nie mam kiedy po niego wyskoczyć, może męża poproszę ale już widzę jego minę :( i słowa "ZNOWU SIĘ ODCHUDZASZ" smutna prawda jest taka że nie mam wsparcia w mężu moim...:( a jak u was ze wsparciem waszych facetów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbodymomenka właśnie zakupiłam książkę Adriana :) w księgarni internetowej koszt 19,50 przesyłka 17,50......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ale się tu ruch zrobił az miło zajrzeć:) Kasiu mój mąż tez mnie jakoś rewelacyjnie nie wspiera ale jak osiągnę sukces to cieszy się razem ze mną:) a co do octu pisałam że nigdy nie spróbuję ale jak wy tu tak piszecie o tym pozytywnym działaniu to tez mam ochote go kupić tylko jest jeden problem, miałam poważną operację zwiazaną z trzustką i teraz co prawda powinnam trzymac diete zero smażonego tłustego i wzdymającego o alkoholu moge zapomnieć, ale oczywiście co do jedzenia to różnie jest więc jak myślicie może ten ocet mieć wpływ na moją trzustkę, ostatnio dość często mi dokucza i boję się żeby nie wylądować w szpitalu znowu bo daleki znajomy już z niego nie wrócił po takim ataku;/ mogłaby któraś z was zerknąć czy tak jest jakiś alkohol w nim;/ będe bardzo wdzięczna:) całuski dla wzystkich WITAM NOWE ODCHUDZACZKI, FAJNIE ŻE JESTEŚCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny,czytam Wasz
temat co jakis czas i powiem tylko tyle,ze gratuluje samozaparcia,bo trzeba miec go sporo,zeby zrzucic kilkadziesiat kilo:) Sama nie jestem jakas ciezka (163cm wzrostu i 58kg),ale od chcialabym schudnac jeszcze kilka kg.Kiedys wazylam wiecej,bylam na diecie (plus cwiczenia) i pilam ocet i chyba dzieci niemu zaczelam w koncu chudnac.Wczesniej,przy takim samym dietowaniu,chudlam po 0,5-1kg na tydzien-2 tygodnie i zaraz wszystko wracalo z powrotem:O na efekty musialam troche poczekac,ale warto bylo:) nie pilam octu juz ponad rok-czas znowu zaczac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się z wami tym podzielić!!!!! napisałam do męża smsa żeby kupił mi w rossmanie ocet jabłkowy :) a on na to cytuję : w aerozolu ? hahahahahahahaha :) :) :) :) ach te chłopy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×