Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Monisiu będzie dobrze! będę za Ciebie mocno trzymać kciuki :) Mam nadzieję, że napiszesz nam że wszystko cudownie poszło! Co do wątróbki to ja luuuubie bardzo :D ale jak nie wolno tak dużo to nie jem wcale bo boje się że na kawałku bym nie poprzestała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaczynam kolejny tydzień ciąży :) zaraz idę zmierzyć brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Hej mamusie!!!... jutro juz jutro mam wizytę.....nie mogę się tego doczekać, bo przez te 3 tygodnie to juz czasami takie myśli mnie nachodziły od czytania różnych stron..ze tylko jutrzejsza wizyta może mnie podnieśc na duchu...;p a....i najważniejsze...już 12 tydzień zaczynam....jak to świetnie brzmi-12 tydzień.....heh... no więc: „długość ciąży od miesiączki 78 dni 11 tygodni i 1 dni 2 miesięcy, 3 tygodni i 1 dni 1 trymestr Niedługo kończę ten 3 miesiąć....i zaczynam czwarty.....chciałabym już wiosnę.... pozdrawiam i miłego dnia życzę..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie wygląda to tak na dzięń dzisiejszy:) "długość ciąży od miesiączki 92 dni 13 tygodni i 1 dni 3 miesięcy, 1 tygodni i 1 dni 2 trymestr trymestr drugitrymestr trzeci 11.01.201115.04.2011 Dziewczyny dzisiaj zakupiłam witaminki o nazwie Vita-miner Prenatal,za ok 15 zł...skład maja bardzo podobny do Feminatalu i są tańsze...w opakowaniu jest 60 drażetek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wczoraj miałam tak słaby dzień że przespałam od rana do wieczora a dzisiaj niedawno wstałam i czuję się jak nowo narodzona :p ojj jak ja bym również już chciała wiosnę:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja od wczoraj czuje sie lepiej. Mam siłe na sprzatanie, gotowanie itd. Wiec od wczoraj nadrabiam wszystko co zaniedbalam przez ostatni czas. Dzis tez mnie nosi z radosci bo odwiedzi mnie rodzinka. Tez czekam na wiosne ! Pozdrawiam Was :) Aaaa i mam pytanko kupujecie prase dla mam czy rodzicow? Jesli tak to jaka ? Bo ja nie moge sie zdecydowac czy moze bedzie lepsza ksiazka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, wlasnie wrocilam od polznej, dzisiaj mialam robione 5 probek krwi itpp... podsawowe badania sa w jak najlepszym porzadku, przytylam kg od poczatku ciazy.Jeden wielki minus mam cisnienie katastroficzne!!!We wtorek jada do szpitala na badania i teraz bede pod opieka i szpitala i poloznej.. Dzisiaj Polozna wyslala skierowanie na usg ,wiec jeszcze troszke i dzidzie zobacze...... Teraz bede latac od szpitala do poloznej..... ehhhhh.... Musze poczytac sobie na necie o cisnieniu ... Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - to mialas taka sama wizyte jak ja :-) tylko, ze z moim cisnieniem wszytsko ok, a po pobraniu tych pieciu probek krwi tak mnie reka bolala, ze nie wiem i jeszcze mi siniak wyszedl... nie martw sie wszytsko bedzie dobrze :-) powiedziala Ci ze za jakies 2-3 tyg bedziesz miec USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak usg mi zrobie w 16 tygdoniu a zaczelam teraz 12 tydzien.... We wtorek do szpitala pedze na glebsze badania, naszczescie bialo mam idealne ,wiec nie jest az tak zle..... Dziwne bo czuje sie cala ciaze jak najlepiej..Nic a nic mi nie dolega.... a Tu taka niespodzianka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Witam wszytskie mamy!!>>:) ja za chwilkę wyjeżdzam juz na wizytę..heh.. a jeśli o prase chodzi to ja kupuję " M jak mama".... milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez dzis mam wizyte i troche sie boje mam glupie mysli. Do tego przeziebienie mnie wzielo. Jesli chodzi o gazetki to ja zrobilam prenumerate "M jak mama" i "Dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ja również kupuję " M jak mama" - teraz jest artykuł o cesarskim cięciu... Zauważyłam że coraz więcej kobiet decyduje się na poród właśnie w ten sposób ( w moim otoczeniu). Ja niestety nie mam wyboru i muszę mieć cesarkę... Zastanawiam się nad kliniką w Bielsku ESCULAP, może któraś z Was miała styczność z tą kliniką, lub ktoś z Waszego otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bardzo chciala miec porod rodzinny, u nas kosztuje 200zl i moj mowi ze jakby za darmo byl to by poszedl a tak zebysmy kasy zaoszczedzili bo dosc jest wydatkow teraz tym bardziej ze ja juz nie pracuje. I tak sprobuje namowic go na porod rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Hej, ja już jestem po wizycie... troche pytań pozadawałam...i wiem że np kropli do nosa nie mogę brać tylko zamiast tego wodę morską w sprayu..;p i usg nie miałam miec robionego..ale spytałam się czy chociaż słuwakami mógłby mi doktor posłuchac czy serduszko bije..to mnie wziął na 1sekundowe usg....i zobaczyłam ze serce bije..i w ogóle...bobas juz jest taki duzy..:P..chyba z 6-7cm ma...;p ale nie mam ani zdjecia ani nie powiedział mi lekarz ile cm... tylko żeby mnie uspokoić, zobaczyłam serduszko... a Agatko, co ma astygmatyzm do porodu??... ja tez mam astygmatyzm, ale nic mi nikt nie powiedział , że z tego względu będe musiała mieć cesarkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez właśnie jestem ciekawa, kiedyś słyszałam, że przy dużych wadach wzroku nie rodzi się naturalnie. ja jestem krótkowidzem w tej chwili mam już powyżej -3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wadę prawe oko -4 lewe -5 + astygmatyzm (tak jak już pisałam) i już od dawna wiedziałam że będzie cesarka gdyż lekarz stwierdził (okulista) że poród naturalny może znacznie pogorszyć wzrok,może spowodować odklejeniem się siatkówki itd. więc wolę już zostać przy tym co mam i go nie pogarszać bardziej. Zresztą gdzieś tak w połowie ciąży będę musiała iść na badania do okulisty i na 100% będę już wiedzieć co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszłe mamusie! Juz od jakiegoś czasu się przyglądam waszym rozmowom na forum, nadszedł odpowiedni moment więć ujawniam się. Jestem aktualnie w 12tc. Mój termin to 29 lipca, czy któraś z was ma poród właśnie w tym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu ja mam na 31 lipca, ale w USG wyszło że ciąża jest dwa dni "starsza" więc wg USG termin mam na 29 lipca :) Witam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
I ja również mam w podobnym terminie, bo 1 sierpień... a w sumie to trzeba sobie dodać ok 10 dni do terminu...to jest bardziej realny poród.... ja dziś jestem taka szczęśliwa...bo widzialam mojego małego olbrzyma i serduszko bijącę... mówiłam gin. że wczoraj odczuwałam dziwne promieniowanie w prawej stronie, i że jak tak rękę przyłożę i musi być cisza to słychać(czuć) jak ono się tam obraca..i czy to jest mozliwe czy ja sobie to ubzdurałam... a gin powiedział ze możliwe jak najbardziej bo dzidzia teraz już się porusza....tyle że aż tak odczuwane to niejest a większośc kobiet wcale nic nie odczuwa prócz kłucia... także ja już żyję w przekonaniu żę to co wczoraj czułam to moje maleństwo daje się we znaki..:P:) MÓj Mały Olbrzym w brzuszku mamusi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wspaniałe to jest prawda? :) Ja dziś przeczytałam, że w 12 tygodniu życia płodu rozwijają się struny głosowe i że dzidzia może czasem cichutko popłakiwać.. Tak mnie to ruszyło :D Bardzo.. Dziewczyny czy Wa\y znacie swoje grupy krwi? Ja wiem, że mam A -, moja maz ma A + więc mamy konflikt serologiczny. Ale podobno nie ma się czego bać więc nie panikuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose ja mam grupę krwi 0- mąż ma A+, też myślałam że mamy konflikt, lekarz na skierowaniu na badania krwi zaznaczył żeby dodatkowo sprawdzić przeciwciała. Okazało że konfliktu nie stwierdzono. Z tego co się dowiedziałam to takie badanie robi się (chyba) do 14 t.c. , a później (chyba) ok 28t.c. i 32t.c. Piszę chyba bo 100% pewności nie mam. 1991-szczęśliwa ale super że czujesz maluszka już tak szybko, ja tylko na usg w 12 t.c. widziałam jak bąbelek skakał i machał rączkami, tak się ruszał że lekarz miał problem ze zmierzeniem go, był już wtedy mój mąż ze mną na usg i takiej radości i dumy u niego jeszcze nie widziałam. Jeszcze tydzień i znowu go zobaczymy... Spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
dzień dobry !!!! jeśli o grupę krwi chodzi to ja mam A+ , a mój M ma B+....więc konfliktu nie ma :) ogólnie jak Ktoś ma 0(-), (+)...to zerówki się lepiej dopasowują.....;p aczkolwiek terqaz tawet , gdy występuje ten konflikt, to nie ma się raczej czego obawiać..medycyna poszła do przodu i są na to jakieś sposoby..;p W "M jak mama" ostatnio byl o tym artykuł..:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny.... Ja grupe krwi poznam dopiero za tydzien bo wlasnie we wtorek oddalam probke krwi ,wiec nawet nie wiem .... Ogolnie czuje sie ok, cisnienie mi skacze na maxa... dziennie mierze 3 razy na dzien ... Nich dni szybciej leca bo zwariowac mozna z tym czekaniem jaka jest przyczyna mego nadcisnienia.... Wczoraj uslyszalam tak dobra nowine ,ze jeszcze mi sie buzka smieje jak sobie o tym mysle... Pisalam Wam ,ze moj braciszek bliznaiczek byl u mnie po swietach... No i jego narzyczona cos nie dostawala okresu,ale oczywiscie wszystko zwalila na zmiane klimatu, po czym ja jej mowie ze jest w ciazy pewnie bo apetyt miala niesamowity, ciagle nosem w lodowce.. Ona oczywiscie ,ze wykluczone bo ona dokladnie wie kiedy ma jajeczkowanie i wogole.... ze maja czas na dziecko... A wczoraj braciszke do mnie pisze, ze bede ciocia he heeeeee..... Ania jest w 6 tyg. ciazy ... No tak sie ciesze.... Nie ma jak to rownolegle z braciszkiem rodzinke zalozyc he heeee.... Buziaki.... Milego Dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×