Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Ja tez sie waga nie przejmuje zbyt dlugo czekalam na te ciaze by sie teraz waga przejmowac. Teraz to sie najbardziej liczy by dzidzia zdrowo sie rozwijala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia nie można otworzyć Twojego suwaczka zrób sobie na babyboom i wklej ten ostatni z takim skrótem jak ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
czesc! dzis mi sie zaczal 13 tydzien:)lekarz mi powiedzial, ze do 13 tyg mam brac ten pierwszy etap feminatalu ( teraz nowa nazwa FEMIBION) i podobno z doswiadczenia moich kolezanek jest najlepszy. A jak sie bierze feminatal N to podobno rodza sie duze dzieci:)ja waga sie tez nie przejmuje. najwazniejsze zeby dzidzius byl zdrowy, a tak wiem po sobie, ze duzo przytyje bo mam takie sklonnosci i wiem, ze po ciazy bede musiala o siebie zadbac. ja narazie po 3 miesiacach przytylam 3 kg i lekarz nic mi nie powiedzial, ze za duzo. powiedzial tylko, ze w ciazy nie powinnam sobie niczego odmawiac, ale powinnam jesc rozsadnie. A tak w ogole to jestem z Poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna mądra na forum...
"A jak sie bierze feminatal N to podobno rodza sie duze dzieci" skąd ty takie brednie bierzesz????????nie wprowadzaj kobiet ciąży w błąd tyko najpierw się dowiedz bo bzdury straszne wypisujesz. dziewczyny nie słuchajcie jej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzisiaj zaczyna mi się 15t.c. jak ten czas leci, coraz bliżej pierwszego kopniaka:p Moja siostra w 16 t.c. czuła mrowienie ( co okazało się że to już dzidzia dawała znać), a w 18t.c. poczuła pierwszego kopniaka... Jak znajdę czas to sobie też zrobię taki ładny suwaczek:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
kolejna madra na forum! jakbys dobrze zrozumiala moja wypowiedz to zrozumialabys, ze napisalam tam PODOBNO czyli nie bylo to moje stwierdzenie. jak denerwuja Cie takie wypowiedzi i refleksje kobiet, ktore na tym forum chca podzielic sie swoimi spostrzezeniami, przemysleniami i doswiadczeniami to po prostu nie wchodz na takie fora. milego dnia Ci zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja biore feminatal n. wyniki miałam dobre więc jakiś konkretnych witamin mi nie przepisano a ten feminatal pani doktor powiedziała że mogę go brać jeśli chce. poza tym moja znajoma go brała i mówiła że warto. u mnie dziś była tak piękna pogoda że aż chciało się wyjść na spacer i na WOŚP. Prawie jak wiosna słoneczko zero śniegu. CUDOWNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u mnie dzis lenistwo totalne. Od miesiaca mnie tak meczy to ze nic mi sie nie chce, dawniej bylam aktywna a teraz siebie nie poznaje, caly dzien bym tylko lezała, jak tylko dluzej postoje robi mi sie slabo. Szybko sie mecze czy Wy tez tak macie ? A co bdzie dalej hihi :) Jestem z Leszna. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniuchuj leniuchuj :) Ja już jutro idę na badania prenatalne i strasznie się boję. Ale co ma być, to będzie nic nie zmienię zamartwianiem się. Życzę wszystkim spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również szybko się męczę i mam szybko zadyszkę, a słabo mi się robi jak stoję dłużej w kolejce do kasy w sklepie. ze spaniem u mnie różnie, ostatnio budzę się w środku nocy, kilka godzin nie śpię, a później do południa bym mogła przespać. Mam nadzieję, że szybko mi to minie, bo jak rano muszę coś załatwić to wyglądam jakby mnie z krzyża zdjęli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) koniec weekendu, trzeba brać się do roboty :D robię dzisiaj porządki w szafie, trzeba się pozbyć tego czego nie noszę :) dzisiaj ostatni dzień 13stego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny czy bierzecie te witaminy?Znalazlam u siebie w aptece,ale wole sie Was zapytac czy to jest odpowiednik pl... http://www.femibion.com/healthy-pregnancy-2.html Pokazalam wam 2 bo w sumie dzisiaj zaczelam 12 tydzien i za tydzien bede mogla przejsc juz na te witaminki..... Jutro mam wizyte u poloznej na 10.00 ,wiec zobacze czy wogole mam jakies braki witaminowe w organizmie.... Tak to wszystko ok.. od wczoraj objadam sie zupa ogorkowa bo cos mnie tak na kwasne wzielo he heee.... Pozdrawiam Was i czekam na info... Buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,to jest zamiennik Feminatalu(Feminatal zmienił nazwe na Femibion)dużo dziewczyn go zażywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia też to biorę:) Lekarz mi polecił. Pytałam też w aptece i Pani mi powiedziała że z tej serii są najlepsze bo nie zawierają wit. A (nie powinno się jej brać w ciąży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadmiar witaminy A może być potencjalnie szkodliwy dla rozwijającego się płodu6. Udowodniono, że Isotrentinoin, syntetyczna pochodna witaminy A jest teratogenny dla człowieka i zwierząt. Przy uszkodzeniu płodu typowy fenotyp obejmuje wodogłowie lub małogłowie, wady twarzy i serca, zaburzony wzrost. Duże dawki witaminy A (retinol i estry retinylu) w czasie ciąży wiązały się również z wadami płodu. Nie jest znana minimalna dawka teratogenna, ale do niedawna uważano że wynosi ona od 25, 000 do 50. 000 j. m. dziennie. Ostatnio zademonstrowano jednak, że granica może być niższa i wynosić nawet 10 000 j. m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna witamina A, zawarta w pokarmach nie jest niebezpieczna, dlatego nie ma zaleceń co do ograniczenia jej spożywania. do przedawkowania może dojść w przypadku spożywania preparatów farmaceutycznych, zawierających witaminę A. W 1.trymestrze ciąży nie powinno się przyjmować takich preparatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski :) U mnie dzis od rana byla kolezanka zrobilysmy razem obiad zjadlysmy i bylysmy na zakupach :) kupilam troche ciuszkow dla maluszka tak wyszlo ze przewazaja niebieskie:p ale dziewczynka tez niebieskie moze nosic :) Teraz czekam za mezem zaraz ma wrocic z pracy :) Ciekawe w jakim humorze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Nawet nie wiem od czego zacząć :D Może zacznę od witaminy A. Czy wiecie, że kiedyś przeprowadzono doświadczenie z witaminą A? Do pojemnika z kijanką wpuszczono roztwór z wit. A wiadomo,że odpowiada za wzrok, więc kijance wyrosło dodatkowe oko. Także z tą witaminą ostrożnie bo nadmiar faktycznie szkodzi. I uważajcie na wątróbkę w której jest dużo tej witaminy. Byłam dziś na badaniach prenatalnych których się tak bardzo bałam... Było cudownie : z Mężem widzieliśmy naszego szkraba. Dziś jest 11 tydzień i 1 dzień ciąży, wg usg 11 i 3 dzień. Maluch mierzy 47 mm i jest zdrowiuteńkie jeśli chodzi o ten etap ciąży. Jestem prze szczęśliwa bo dostaliśmy płytkę z zapisem jak naszego Maluszka doktor bada ultrasonografem :D Ale się wiercił! : Życzę Wam dużo zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee nie cierpię wątróbki :P jutro monia Nam napisze co ciekawego się dowiedziała od p. Położnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose grattis grattis.......... Tak sie denerwowalas a wszystko ok.... Ja jutro na 10 .00 jade..... mam nadzieje,ze tez beda same dobre wiesci.... Buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja postanowilam zmienic lekarza i sie mam zamiar wybrac do niego w srode ciekawe czego sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×