Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Zawsze mozesz poczytac wiecej informacji.Ale wiekszosc kobietek sie boi tych objawow i woli sie upewnic. Mam nadzieje,ze u Ciebie beda to rowniez tylko wiazadla i zycze powodzenia i dobrego samopoczucia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. Właśnie skończyłam czytać o tym, co u Was. Zajęło mi to "chwilkę", aż się zmęczyłam. Melduję się, że wracam, odsapnęłam (jeśli można tak napisać) po tamtym poście. Ja tak właśnie mam, że jak jest np. jakaś stresogenna sytuacja to od niej uciekam. Tak samo z ludźmi. Jeśli mi ktoś nie pasuje bo przykładowo sprawia że się zaczynam denerwować, to jej unikam. Jutro troche stresów mnie czeka. Pod wieczór, po pracy postaram się do Was napisać jak będę w nieco lepszym nastroju bo dziś mnie nerwy trochę jedzą. Spokojnej nocy :* I DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka mam nadzieje ze urodzisz naturalnie hihihi.Wyslij fotki z porodu na e-meila. A jak mała nie przezyje to tez chce jej fotke i zrobimy forumowe pożegnanie :D :D :D Odzywaj sie z porodowki kochana moja :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka no co ty???? Rodzisz??? Boze trzymam kciuki i tez chce zdjecia!!! Zywe lub martwe. Buziaczuńki kochana ty nasza :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ale jaja:)aniu zmień nick:)Twój sobowtór zapomniał że to nie te suwaczki:) Drugi raz nie damy się nabrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpisane po 24 to jakas LIPA, nie wiem dlaczego ludzie to robia ale widac ze ktos sie podszywa pod nasze niki. Kazdej z Was niedziala suwaczek czyli jest tak jak ostatnio !!!!!! MASAKRA JAKAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh brak slow !!! Komus sie naprawde nudzi!!!! Hej dziewczyny dzisiaj mam wolne... O 13.00 jade do gina sie zapisac na usg a na 14.00 mam polozna... Mam nadzieje, ze z babelkiem wszystko gra i badania beda ok... U nas dalej pada, jest zimno na maxa, az sie nie chce wychodzic... Dzisiaj trzymam Kciuki caly dzien bo moja siostrzyczka pisze mature...!!!! Tak wiec myslami jestem z nia!!!!! ANULKA nie przejmuj sie tymi wpisami zostaw to bez komentarza niech ta osobka nie ma satysfakcji ,ze Cie to rusza.. Zglos do administratora nich usuna wpisy.... Milego Dnia i do uslyszenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia masz racje to jakaś porażka ale trzeba umieć się z tego śmiać:) Fajnie że masz USG:)Ja uwielbiam USG chociaż przyznam że zawsze jest troszke strachu:)ale jak się okazuje że wszystko jest ok to jestem cała w skowronkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sprawdźcie pocztę.- swoją prywatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no cóż.. :) głupota ludzka nie zna granic. DZIEWCZYNY może zaczniemy w końcu korzystać z naszej poczty i tam o wszystkim pisać a nie tutaj? Ja szykuję się do pracki, odezwę się wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wchodzę na razie na prywatną pocztę i na nic nie wchodźcie czego nie znacie... Na naszej g-mailowej tez cos jest ale nie wchodzcie moze na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ide sie zapisac na usg heheee. Tutaj nie chca przymowac dziewczyn bez skierowania od poloznej.. Ale jade i bede prosic o wizyte na przyszly tydzien. Powiem ,ze chce sprawdzic lozysko bo bylo nisko i nie chce sie martwic!!! EHH czasami to bym wrocila do pl i zapomniala o calej szwecji..... W szpitalu mam dopiero na 13 czerwca ,weic juz bede rowne 8 tyg. przed porodem.... Za dlugo czekania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie piszmy tu, bo tamto musze dopracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliose nie nie, ja chce zalozyc nasze prywatne forum i wyslalam wam zaproszenia na pocztę zeby wlasnie uniknac takich sytuacji, ze nie jestesmy pewne kto sie wypowiada, ale musze to dopracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, u mnie juz działa, dziewczyny załóżcie jakies konta na www.gmail.com i tam kliknijcie na grupę dyskusyjną wtedy będziemy mogły razem pisać, bo jak będziemy pisac z naszego konta to wszyscy będa mieć jednakowy nick. jak to zrobić napiszę na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie wiem o co do końca chodzi z tym nowym kontem :( Tu juz nie bedziecie pisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na innym forum na którym piszę opomarańczki dawały w kość. Też myslałam że forum sie rozleci, ale przetrwało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszcie tutaj dalej, ja przestanę się udzielać i problem pewnie zniknie, bo ciągle ktoś mi dopierdala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co macie rezygnować z forum. kurde szkoda że z wcześniejszych postów nie można usnąć suwaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu przestań:)przecież to nie Twoja wina... Ktoś robi sobie jaja i tyle... Byłam ze szwagierką na mieście padam z nóg,a na dodatek tak zimno,brrr;/ Śnieg dzisiaj sypał przez chwile:)ale jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ogolnie szkoda rezygnowac z kafe.. wejdzcie na nasza poczte zostawilam tam wiadomosc z pomyslem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wymyslilas Ania.. trzeba DEBILOW ignorowac.. albo zrobic tak jak napisalam na poczcie. no jak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam na ta pocztę którą w końcu odnalazłam w wątku :) czekam na odpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane nie było mnie trochę, byłam tydzień u mamy i tam zawsze jestem zakręcona i brakuje czasu na wszystko. czuję się dobrze, mały szaleje jak nigdy wcześniej :D chyba dopada mnie III trymestr, robię się jakaś smutna, ospała i taka ciężka :( co tu się wyrabia na tym forum z tym natrętem? nie piszemy już tutaj? nie można ulegać presji jakiegoś intruza, to tylko go buduje, że osiągnął cel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×