Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Witajcie kochane:) O 4 rano mój mnie już obudził żebym wstawała bo później będzie dużo ludzi w sklepach , o 5 jechaliśmy już na zakupy, teraz jeszcze idę po wędlinę i do łóżka bo padam na twarz. Jak mu czasami coś odbije to masakra.... babababum ja na szczęście dostałam kilka sukienek ciążowych od koleżanki, ale jakoś w nich się nie widzę, wydaje mi się że wyglądam w nich jak w workach hihhihih ale na lato są najlepsze takie przewiewne, więc pewnie jeszcze coś fajnego znajdziesz:) alex wypoczywaj i daj znać jak wrócisz:) dobrze że się odezwałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie po lekarzu ok. Wyniki w normie. Okazało się, że ospy nie miałam ale mam nadzieję, że mnie nie dopadnie. Z Oskarkiem już coraz lepiej. Krosteczki już mu znikają :) Kurcze przed chwilą mi wybiło prąd. Patrzę w domu wszystko ok., wszystkie pstryczki na miejscu tak jakby działały. Musiałam pójść do piwnicy i główny korek wymienić. W tym czasie Oskar się obudził i mnie szukał po mieszkaniu z płaczem. Nie było mnie ok 4 minut....i prawie się obudził. Ja mieszkanko wysprzątałam na tyle ile można było przy trwającym remoncie :) Dziewczyny macie jakieś plany na weekend majowy? My wyjeżdżamy na 4 dni nad jeziorko na kamping. Już nie mogę się doczekać :) Alex udanych Świąt w Ustroniu :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja bym chyba mojego udusiła jakby mnie tak wcześnie obudził ;) Hehhe ale ma pomysły. Wyśpij się kochana... Bababum podobają nam się te same imiona dla dziewczynek. Nasza już zostanie Lena ale Lili ( Liliana) jest też śliczne i się nad nim zastanawiałam czy nie zmienić ale moi chłopcy powiedzieli, że wykluczone. Ma być Lenka i koniec :) Xanula Twój M widzę taki Mcgywer jak mój. Mój co chwilę coś wymyśla. A co do piecyka to mieliśmy w poprzednim mieszkaniu i też co chwilę w nim kopał bo ciepła woda nie chciała lecieć. Miałam dość jak widziałam co on z nim wyprawia. Potem na szczęście przy okazji remontu łazienki kupiliśmy nowy i się problem skończył :) Odetchnęłam bo już się bałam, że wylecimy kiedyś w powietrze. Weronika i Nina mi się podoba :) Eliose ja już też czuję sią jak babcia. Czasami jak dłużej siedzę to jak wstanę to chodzić nie umię i muszę najpierw kości rozprostować hheheh :) Marta dobrze, że M wrócił będzie Ci raźniej. Ja nigdy nie lubiłam być sama w domku a już szczególnie w nocy. Marcelinka, wytrzymaj jeszcze trochę. Teraz już mamy z górki. Potem z Zuzią i starszą córcią sobie odbijecie spacery :) Asiula, ja już też ledwo chodzę. Monisia ile masz jeszcze zamiar pracować???? Podziwiam Cię za wytrwałość. Ja już od dawna jestem na zwolnieniu. Co prawda pracuję zdalnie z domu ale nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Eliose nie mam pojęcia co to za kaszel ale myśle,że raczej przeziębieniowy-na dodatek katarek ropny...ech mam nadzieje że przejdzie chociaż ładnie mi się odrywa kaszelek:) Babababum-ech nasze sprawy łóżkowe staneły na...no właśnie na niczym hehe:)Powiem Ci że mnie jakoś nie ciągnie tym bardziej że to moje łożysko:)niby się podniosło ale i tak jest (było)nisko bo tylko 2 cm od ujścia...w środe będe miała kontrole łożyska to dowiem się czy jest już wyżej...a mąż niestety musi to jakoś przetrwać:)powiem Wam szczerze ze przez okres ciąży było może tylko 3 razy,ale Olo przyzwyczajony w poprzedniej ciąży nie miałam w ogóle ochoty... Mam koleżanki które w ciąży tylko o tym myślały,ale i takie które tak jak ja nie miały w ogóle ochoty...Czyli ja się zaliczam do tego 2 grona:) Dziasiaj po południu na zakupki...ech olo ma 2 zmiane a ja lubie tak zrana wszystko oblecieć,tak samo mam ze sprzataniem albo z rana albo w ogóle taki dziwaczek ze mnie heheh:) Dzisiaj ide odebrać wyniki,mam nadzieje ze hemoglobina mi bardziej nie spadła-no ale zobaczymy... Ja świeta spędzam w domku,a Wy?tzn mamy zaproszenie do znajomych ale zobaczymy jak to będzie... Do usłyszonka-do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) My święta spędzimy u taty mojego Męża, a 2 dzień świąt u siebie. W lany poniedziałek ja nie wyściubię noska za drzwi, nie ma mowy. Ciągle wariaci z wiadrami latają i nie mają umiaru Co do tych spraw z zielonymi, czerwonymi światełkami... :P to my z Mężem od początku ciąży mamy czerwone i ani razu się nie kochaliśmy. We wtorek jak byłam u lekarza to mi powiedział żebyśmy się jeszcze wstrzymali. Ach no właśnie dziewczyny. Czy miałyście w ciąży robioną cytologię? Ja na następnej wizycie będę miała pobieraną, mam straszne upławy, bakteriologia wychodzi bardzo "podejrzana" jak to mówi pan doktor, ciągle biorę globulki i nic nie pomaga. Teraz mam Macmiror 500 mam nadzieję, że pomoże. Może to z nadżerki tak cieknie? Nic nie piecze, nie szczypie. Asiu no to jak to tak się przeziębiłaś :( dobrze,że kaszel nie zalega tylko możesz to wykaszleś. Alex dzięki że się odezwałaś i nie będziemy się dzięki temu martwić :) Tobie też wszystkiego co najlepsze w ten wesoły czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) ale szalejecie od rana:) Aga, ale Twój M zaszalał. To sklepy już są czynne o tej porze? Przecież to środek nocy;) Zdrzemnij się trochę.:) Alex, Spokojnych Świąt i Mokrego DYNGUSA:) Asia, mam nadzieję, że wyniki będą SUPER :) Babababum, ja to jak tylko założę jakąś luźniejszą tunikę to zaraz mam wrażenie, że wyglądam jak słoń, a jak ubiorę coś obcisłego to zaraz wszyscy się gapią i koło się zamyka:D Susi miejmy nadzieję, że Cię jednak ominie ospa:) ja pewnie pojadę w jeden dzień do rodziców, a drugi spędzimy razem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tesco jest całodobowo hihihi trochę poleżałam, ale jakoś zasnąć nie umie, może po południu się zdrzemnę... My w pierwszy dzień świąt jedziemy do teściowej, w drugi do mojej mamy i po świętach. A co do majówki to co roku jeździliśmy nad morze do Grzybowa a w tym roku niestety będziemy w domu, może do Zakopanego się wybierzemy, bo nad morze niestety za daleko i bałabym się że mogłoby się coś stać, więc w tym roku sobie odpuściliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula , no my mozemy, ale jakos tego nie robimy heh.. a to dlatego, ze ja tez nie mam ochoty.. ale moj jakos nie nalega nigdy, wiec wychodzi na to, ze on tez nie chce ;-/ moze juz mu sie nie podobam ;-/ mnie tez przeziebienie chwycilo, ale nie jest najgorzej. A Tobie Kochana szybkiego powrotu do zdrowia ;-) Obudzilam sie dzis o 24 z ogromnym bolem zeba .. no myslalam, ze umre. Chcac nie chcac musialam wziac paracetamol ;-/ agata , o matko sw. ale z tego Twojego ranny ptaszek ;-P mogl Ci dzien wczesniej powiedziec o swoich planach ;-P a swieta spedzam w domu ;-) ale to beda dziwne swieta.. ogolnie mieszkamy z moimi rodzicami, a moja mama w niedziele idzie do pracy ;-/ takze beznadziejnie.. nie wie jeszcze jak bedzie w poniedzialek ;-/ tak to moze pojechalibysmy sobie nad ocean jakby pogoda dopisala. Aaa szkoda gadac.. dzis ide na jakies zakupy bo juz nie mam w czym chodzic.. wczoraj niczego nie znalazlam moze dzis bedzie lepiej ;-) buziaki Kochane i milego popoludnia ;-) nie przemeczajcie sie za wiele ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, obiad już zrobiłam. teraz czekam na Macgyvera:) ma podjechać na chwile na obiad. zaraz zabieram się za małe porządki, a później idę na miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, widac ze humorki macie w wiekszosci super. Ja swieta spedzam w domku, dzis juz bigos zrobiłam mniam... jutro salatka, i swieconka. A pozniej juz tylko lenoistwo :) W pierwsze swieto idziemy do rodzicow mojego M a w drugie swieto jedziemy do mojej mamy. A wracajac do delegacji mojego M to na szczecie nie wyjezdza czesto, za sciana mam tescow bo mieszkamy w domu blizniaczym wiec jak by co to sa.... ale wole liczyc sama na siebie:) Miłego dnia Kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko,czy któraś z Was zna się na interpretacji wyników krwi?ech wszysko prawie zawyżone lub zaniżone:/ a w środe dopiero wizyta:/ Moje hormony dziś mają doła...pokłociłam się z mężem...poprostu mnie wkur...:( ech zawsze coś-ale pewnie znacie to uczucie gdy chce się usiąść i płakać:(Ja mam tak od kilku godzinnn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu, nie jestes sama.. ja tez sie ze swoim poklocilam, ale my wlasciwie klocimy sie caly czas.. czasami mysle, ze zostane sama z dzieckiem bo nasz zwiazek nie ma przyszlosci. U Ciebie pewnie jest inaczej, pogodzicie sie i bedzie dobrze zobaczysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie jestem typem choleryka on jest spokojny... Ale wkurza mnie takie zachowanie jak dzisiaj:(echh nie będę pisała na forum bo jakaś pomarańczka się przyczepi... babababum tak to jest z facetami z nimi źle bez nich jeszcze gorzej...ja mam tak często że wybucham,a potem mi przechodzi...le tak dłużej być nie może...on wie ze ja się wkurze a zaraz mi przejdzie ale nie tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-( fakt nie ma co za dużo o tym tu pisać bo się jakieś wszystkowiedzące małpy przyczepią ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziouchy, moje kochane przytulam Was mocno:**** zobaczycie, jak minie ten zwariowany przedświąteczny czas to wszystko wróci do normy:) trzymam kciuki:*** już posprzątałam sobie wszystko na błysk, odpoczęłam, skoczę jeszcze do sklepu po chleb i jakieś rajstopy muszę sobie kupić, bo te co mam to wszystkie sięgają mi kolan:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaleńku przez podwórze Idą dzieci kurze. W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki... Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każda z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko Tobie również wszystkiego co najlepsze :* Wam dziewczyny dużo zdrowia, siły i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych oraz mokrego dyngusa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna Wielkanoc, kolejne żonkile kolejne życzenia, lecz specjalne, miłe! Radosnych, pogodnych świąt spędzonych wśród bliskich. P.S I DODATKOWYCH 3 KG:) POZDRAWIAM BUZIAKI ZOSTAWIAM:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej..... Duzo slonca i pogody ducha............ Dziewczynki ale pedzicie ,jeden dzien mnie nie bylo i tyle nowinek..... Dobrze , ze wszystko ok i oby tak dalej.....!!!!!!! Wczoraj pracowalam do poludnia, potem ogarnelam co nie co i padlam jak kawka... Dzisiaj raz dwa przygtowania i potem pol dnia nad morzem. Wlasnie wrocilismy wypoczeci i po griluu... Piekna pogoda, zyc sie chce i wszystko w jak najlepszym pozadeczku...!!!!! Kochane jeszcze raz wszystkiego naj najjj i do uslyszenia po swietach.....!!!!!Spedzajcie te dni jak najlepiej i w rodzinnym gronie..... Buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzę Wam radosnych, spokojnych i pełnych miłości Świąt Wielkanocnych ;-) ;-* smacznego jajeczka no i mokrego dyngusa ;-D Ja dziś padam na twarz ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku, kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkiej :) życzy MARTA Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane spokojnych, rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy, dużo zdrowia dla Was i Waszych maleństw... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu co Ty napisałaś??? Płacze razem z Tobą:(matko brak mi słów tak bardzo mi przykro... Jestem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×