Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

ostatnio wzięłam od rodziców kapusty kiszonej (też sami robią), była taka pyszna kwaśna :D zrobiłam sobie bigosu, był tak kwaśny (M. tak twierdził), że M jak go jadł to wstrząchało, a mi tak smakował :D no, ale nie ma nic za darmo, muszę zawsze mamie pomagać w robieniu tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah, Eliose chyba czytasz w mych myślach :D też mam wrażenie jakby to nie wiem ile czasu minęło...:D tak się wlecze, oby już trochę szybciej czas leciał od tego II trymestru :D Eliose byś się uśmiała jakbyś weszła do mnie do piwnicy. Stosy słoików :D zrobię zdjęcie jak będę w domu. no, ale powoli uwalniam półki od ich ciężaru :D "mój" warzywniak jest fajny :) wszystko w skrzynkach, ziemniaki się walają, ogólnie swojsko :D a jakie pyszne gruszki mająąąąąą :P mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też się zastanawiałam skąd mi się tak chciało bigosu?? :D zżarłam pół garnka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań już z tym bigosem proszę bo zwariuję! :D oj w tym roku to ja się zaopatrzę w słoiczki.. :) Nie popełnię drugi raz tego samego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha, dobra bo jeszcze Cię zmuszę do wybrania się do Hollywood :D fajna sprawa jak się umie i ma się oczywiście piwnicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obecnie to mam straszną ochotę na torta na bitej śmietanie :) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest, że w ciąży jestem tak podatna na sugestie kulinarne? To jest niemożliwe wręcz! Tyle dobrze ze mam ciastko z kremem :o ja stąd już uciekam :D do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu doczekalam sie swojego pierwszego USG i w koncu widzialam swojego robaczka :-) niestety nie powiedzieli nic o plci, nastepne USG takie juz dokladniejsze bede miec 23 marca :-) juz odliczam dni.. z maluszkiem wszytsko dobrze (uff cale szczescie) widzialm jak caly czas podskakiwal i nawet machal do nas raczkom :-) cos niesamowitego. Ale ogolnie gafe na maxa strzelilam. Bo z tych wrazen zapomnialam zapytac ile wazy i mierzy! co za gapa ze mnie. Ale na fotce pisze cos ze 15,2 cm ale to chyba nie moze byc juz jego wzrost prawda? bo to chyba za duzo jak na 15 tydz. w moim suwaczku pisze ze w 15 tyg. dzidzia ma ok 9cm wzrostu :-) ale jestem zla na siebie ze nie zapytalam. Moje wyniki tez sa bardzo dobre :-) zadnych witamin mi nie przepisali. ach jestem taka szczesliwa :-) z niecierpliwoscia czekam juz na kolejny skan :-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałaś się co to był za ból, który Cię złapał w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam.. pani doktor spytała czy miałam zgagę a ja, że nie a ona, że wtedy to nic nie może powiedzieć.. wydaję mi się, że to nie mogła być zgaga bo to mnie dość mocno balało. Jak to się jeszcze raz powtórzy to pójdę z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Mamy nieprzespaną noc bo sąsiad od wczoraj po południa do dziś rana balował... Następnym razem zadzwonię na policję bo tego nie zniosę.. Mam pytanie do Was: czy nie orientujecie się od kiedy szkoła rodzenia? Od którego miesiąca? Chciała bym chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose od 25 tyg ciazy 8 spotkan, ale z aquafitness i jogi mozna juz korzystac od 20, czasami wczesniej, ja chodze na basen dla ciezarnych od 12 tygodnia, wazne , by lekarz dal zezwolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) przyznam szczerze , że czytam codziennie Wasze wypowiedzi ale nie mam czasu żeby napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi ucięło... z moich ostatnich zachcianek to napiszę Wam , że z wielką chęcią jadłam gofry z bitą śmietaną i dżemem ... no i ochota na cole??? pijecie może??? jak Wasze brzuszki rosną ??? u mnie ciąża stała się już naprawdę widoczna ...a ulubioną częścią garderoby są legginsy :))) nie moge się już doczekać pierwszych ruchów maleństwa i kolejnej wizyty , mam nadzieję , że poznamy płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się pić dużo wody, ale jak mnie najdzie ochota na Pepsi, to nie ma siły. wypije od razu litr. colę staram się omijać, bo później jeszcze silniej odczuwam kołatanie serca, albo strasznie mi serce szybko bije. czasami lubie tez wypić soki marchwiowe 1 dniowe. od razu dwa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam jeśli się powtarzam, ale czy czytałyście książkę Tracy Hogg - język niemowląt? Jeśli macie ochotę, mogę Wam przesłać w pliku pdf na e-maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z colą jest tak samo jak z kawą, bo też ma kofeinę, w nadmiarze może zaburzać pracę serca malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie wdrukuję, bo jakoś nie umiem czytać na kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×