Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

wzajemnie. A ja Wam Mamuśki życzę Duuużo Miłości, Zdrowia, Spokoju, i Szybkiego rozwiązania :D Udanych Walentynek!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie po przerwie. Chyba nie nadrobię tak szybko tylu wpisów. Może mi powiecie w skrócie... -znacie już płeć? -macie imiona? -kiedy pierwsze ruchy? No i serdecznie pozdrawiam Eliose, która mnie sprowadziła z powrotem na dobrą drogę (czyli na to forum hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:)nie mam pomysłu na imie?!heh może dlatego,że jeszcze nie znam płci?ale może nie bawem(22.02)się dowiem:) A co do ruchów to czułam je a teraz jakoś ucichło(słabiutko je czuć,a były wyraźniejsze). Ukryteznaczenie napisz co tam u Ciebie? Fajnie by było gdybyś też odpowiedziałą na zadane przez siebie pytanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aguś... :) Wreszcie się pojawiłaś!! :) Bardzo się cieszę, że jesteś!! Co do płci ja jeszcze nie znam ale mam nadzieję, że poznam przy następnej wizycie :) Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imion córcia będzie Lilianka, synek albo Wojciech albo Jakub ale raczej Wojciech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! tak nie liczcie na poznanie płci, bo ja byłam w piątek i tak się dzidzia układała, że sam lekarz się śmiał. No i się nie dowiedziała, a tak liczyłam na to. Teraz muszę czekać caaały długi miesiąc. Ja ruchy bardzo słabiutko czułam w nocy już w 16tyg, teraz czuje nawet w dzień, ale bardzo rzadko. No i zaczęłam maleństwu puszczać muzyczkę którą uwielbiam, bo już na pewno słyszy (sprawdzał to lekarz). Imienia nie mam i chyba nie będę mieć, aż się urodzi, bo co wymyślę jakieś (a wybredna jestem), to zaraz je gdzieś albo usłyszę, albo mi zbrzydnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulryteznaczenie;) Lepiej nie "kracz"bo wykraczesz:)ja czekam na tą wizyte jak na zbawienie:)dziewczyny według OM to bedzie 19,2 jak pójde do lekarza i będe miała połówkowe czy to nie za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) No ja mam taką cichą nadzieję że będzie dziewczynka :D ale nie ma co gadać - oby było zdrowe! :):) P. S. Aguś, książkę już masz na e-mailu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - czy możesz napisać czym jest to połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia chodzi Ci o połowę ciąży?? 20t.c?? Ukryteznaczenie, jak fajnie, że w końcu się pojawiłaś :) gdzie zbłądziłaś? :D -nie znam, 28 mam kolejną wizytę, jak będę mieć USG to być może się już dowiem. - Weronika, Bogdan.....no chyba że coś się zmieni:)) -17t i 5 d :))) P.S Dzisiaj jak na razie nie czuję tego napinania brzucha. Asia i Kwoka czy to możliwe, że to macica tak reagowała jak dziecko się mocno poruszało? jutro idę zrobić tą tarczycę to zajdę do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ost. dowiedzialam ze plec to moge dopiero ok. 30 tyg poznac.. ech bo tutaj nie chcetnie ja zdradzaja. Np. teraz 23 mam USG, ale nie ze swoim lekarzem prowadzacym i tylko moj lekarz prowadzacy moze mi to powiedziec reszta ponoc nie ma uprawnien :-/ co za bezsens!! ja oczywiscie bede z niego wyciskac - zobaczymy z jakim skutkiem :-P Witaj Ukryteznaczenie :-) no wiec tak: jesli chodzi o imiona to dla chlopca Gabriel dla dziewczynki Vivien :-) ruchow nie czuje, ale czekam na nie z niecierpliwscia :-) czuje sie dobrze :-) Życze wszystkim calusnych walentynek :-) u mnie to swieto jest podwojne bo dzis mija 4 rocznica jak jestesmy razem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie ostatnio słyszałam imię GAJA :) ładne i niespotykane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU też ładne, też pierwszy raz słyszę. Tymoteusz też mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi mi trochę Ormiańsko, nie sądzisz babababum? :) znasz jakieś jeszcze takie niespotykane? może pomożemy coś wybrać naszej Mamuśce Ukryteznaczenie vel Adze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię Oriana bardzo ładne.. Tak mi się spodobało jak je pierwszy raz ujrzałam (e-mail) że zastanawiałam się przez chwilkę czy nie zmienić Lilianki na Oriane :) Ale troszkę twardo brzmi :) Gaja też cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam koleżankę Tamarę i ma siostrę Nadię :) z niespotykanych znam jeszcze Samara i.. To już wszystko chyba :d aa jeszcze Alia, Koryna, Lien - bardzo mi się Lien podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha bo ja mam tak na imie - Oriana :-) i zawsze na mnie mowiono Orianka, Orka, Ori.. Lilianna jest tak piekne ze nie wiem :-) moja kol. ost. tak dała córeczce :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej niespotykanych chyba nie znam.. jak szukalam w necie to bylo ich od groma, ale jakos ich nie zapamietalam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia też ładnie :) ja miała w liceum w klasie Różę, a w studium Jagodę :D Melania, Tobiasz, Blanka, Amelia, Aurelia, moja przyjaciółka chciała dać córeczce na imię Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Brzmi na Włoskie :) pisałaś kiedyś, że tak masz na imię i jak wysyłałam Ci język niemowląt to w e-mailu właśnie było to imię :) Właśnie wtedy mi się tak bardzo spodobało :) niespotykane imiona zawsze moim zdaniem pociągały za sobą to "coś" np. Tamara chodziła ze mną do klasy i zawsze wszystkim się to imię podobało, kolega Remigiusz zyskał też furorę dzięki imieniu :D Ciekawe jak to jest.. Jednak chyba coś w tych imionach wszystkich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Blanka też ładnie i znam jeszcze Biankę - chyba Hiszpańskie? Bianco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróć! w poprzednim poście napisałam "pisałaś kiedyś ze tak masz na imię - miało być - pisałaś kiedyś że masz niespotykane imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ale dzisiaj ruch.... U mnie ok, zaczal sie 17 tydzien i narazie nic a nic nei czuje maluszka,ciagle mowie do mezulka zeby przylozyl ucho i sluchal, on sie smieje i mowi ze slyszy tylko bulgotanie he heee.... No ale juz coraz blizej.... Samopoczucie bardzo dobre, brzuszek coraz wiekszy!!!! Czy smarujecie sie juz jakimis kremami???? Ja od paru dni zaczelam kremowac brzuch, uda i piersi Mustela, mam nadzieje ,ze faktycznie jest dobry i nie bede miala nic a nic...... Ahaaa usg mam 7 marca, czyli bedzie to 20 tydz. wiec zapewne bede wiedziec jaka plec i zacznie sie szal dziki szal zakupow dla dzidziusia...... Co do imion u mnie sie nic nie zmienilo, chlopak bedzie Olivierek a dziewczynka Nikol, albo Olivia........ Co do piersi do u mnie od samego poczatku nic sie nie dzialo, ani nie byly wrazliwe ani nie bolaly , dalej sa takie jakie byly, nawet nic nie urosly z czego sie bardzo ciesze bo i tak mam bardzo duze i sa moja udreka na cale zycie....... Ania ja ostatnio mialam tez dwa dni twardy brzuszek i bol po prawej stronie ,ze nawet dwa dni chodzilam zgarbiona bo jak sie tylko wyprostowalam to mnie rwalo na maxa.... Ale bylam u mojej poloznej w piatek i mnie uspokoila ,ze to macica sie roziaga, wiazadla ja potrzymujace i nie ma co sie martwic........ Ogolnie wszystko gra..... Buziolee dla Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnilam jeszcze co do imion.. Moja kolezanka chciala miec niepowtarzalne wyjatkowe i nazwala coreczke KORIANKA, a z kad je wytrzasnela ??? Jak ja poznalam tak sie na nia mowilo i przekazala coreczce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koriana baaardzo niespotykane. Tak pod moje podchodzi. Ale wole miec juz Oriana niz Koriana. Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia ja sie do mojego juz przyzwyczailam a to imie wzbudza rozne odczucia, jedym sie podoba innym nie. Kwestia gustu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w domu wszyscy maja imiona biblijne (ja i siostry) :) ja- Anna moje siostry Dorota i Marysia :) moja mama Małgorzata, a tata Andrzej kuzynka Agata, jej dzieci Amelia i Krzysztof, Piotr, kuzyn Paweł wujek Ryszard, ciocia Zofia babcia Stefania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×