Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

kiderka Ty mnie dzieciaku nawet "nie strasz" tym zapaleniem jajnika :( dziś znowu mnie bolało i wzięłam ketonal. Bolały mnie oba jajniki. Dobrze, ze na dniach ide do gina. A tak poza tym oszczędzaj się kochana, bo po rozwiązaniu to nieprędko będziesz mieć okazję na słodkie lenistwo :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
Satelite - super - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
Hey poczytalam sobie wasze opinie o tabelce:) i naprawde widze ze po pierwsze tabelka daje nam przynaleznosc do grupy - tu sie zgadzamy wszystkie po drugie kilka osob uwaza ze fajnie jest wiedziec kiedy byla ostatnia @ chociazby dla wizyty u ginka (dzastolinatoja) - dobrze sprawdzic - oki to tez rozumiem , mozna tez zobaczyc na jakim etapie cyklu ktos inny jest - no tez oki rozumiem , ale nikt jakos nie argumentowal za utrzymanie w tabelce ktory to juz cykl!!!! -piszecie np Satelite pisze ze fajnie tabelka + ostatnia @ , kiki007 ze tabelka daje przynaleznosc do grupy co jest fajne ale pisze tez ze pozycja ktory to cykl moze byc dolujaca - z czym ja sie 100% zgadzam , Skrzatunio - tak nie bardzo zrozumialam co chcialas zmienic a co nie w kazdym razie ja tabelki zafasolkowanych nic nie zmieniam jest oki, mam tylko zastrzezenia do starajacych sie - bo wiesz te niektore pozycje sa tam dolujace :) Ania P tez raczej pozytywnie o zmianach w tabelce napisala za co dzieki Ania:) dzieki wszystkim za wypowiedzi i te za tabelka i te za zmianami bo dzieki tym wypowiedziom ja zrobilam taka tabelke ktora mam nadzieje ze uwzglednila wasze i moje uwagi:) a wogole to tak jak pisalam kazda moze przy swoim nicku dopisac co chce np: z czym sie zmaga , a nawet jakies fajne motto swoje :) a jesli ktos potrzebuje odliczac na forum ze np: nick, ostatnia @ , 18 cykl nieudany staran -- brrr - to oki mozna tam i taka notke dac ... ja tak nie zrobie ... dajmy sobie luz i nie stresujmy sie dodatkowo tabelka :) aha przewidzialam miejsce dla naszych ciezarowek ktore juz niedlugo beda mamusiami tam tez mozecie sie pochwalic po porodzie dzidziusiem wpisac imie, ile wazy, mierzy - wasze scczescie :) takie tam zeby bylo milo :) i nadal mozemy sobie co miesiac aktualizowac jak ktos potrzebuje to sobie bedzie oststni @ wpisywal:) no jak to widzicie ? konkretnie tak czy nie -- dziewczyny zeby juz cos postanowic - bierzcie pod uwage to co napisalyscie :) pozdrawiam Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 ( 18.01 ) Ignacja ( 06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (17.03) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 21.03) AniaMyszula ( 28.02) Satelite ( 02,03) Ania P ( 25,03) Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2....................???????....... ............... Szczesliwe mamusie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 ( 18.01 ) Ignacja ( 06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (17.03) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 21.03) AniaMyszula ( 28.02) Satelite ( 02,03) Ania P ( 25,03) Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2....................???????....... ............... Szczesliwe mamusie: tez mi cos zle wkleilo sie ta jest poprawna:) sorki za blad powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (17.03) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 21.03) AniaMyszula ( 28.02) Satelite ( 02,03) Ania P ( 25,03) Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2....................???????....... ............... Szczesliwe mamusie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
sorki jeszcze raz ------ ta jest juz poprawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca2 - fajnie to zrobilas :) dzieki, mi sie taka tabelka podoba.. Ja juz powoli sie poddaje, osttanio wygadalam sie kilku osobom w pracy, ze sie staramy :( Moj Maz twierdzi, ze niepotrzebnie.. ehh juz mam dosc tego ukrywania, chcialabym zeby nam sie w koncu udalo. Teraz sie ludze, ze moze w tym cyklu sie uda.. kupilam sobie paczke testow owulacyjnych - 20 szt, i robie codziennie rano. Bo przy moich dlugich cyklach i braniu castagnusa..to sama nie wiem kiedy mam @. Moze to cos pomoze.. Pozdrawiam Dziewczyny i zycze milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
Hej dziewczynki:) a my wczoraj z moim M podjęlismy decyzję,że jednak będzie miesiąc przerwy:( dla mojego lepszego samopoczucia i tak wogole. po nastepnej normalnej @ zaczniemy od nowa. przykro mi ale jakos przeżyje. tak chyba będzie naprawde lepiej. pozdrawiam i fajna ta tabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny.. U mnie dziś wystąpił różowy śluz przy podcieraniu.. Jeszcze brzuch mnie trochę boli ;( Wystraszyłam się :( Na 12 lecę do lekarza. Boże mam nadzieję że nic się złego nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
skrzatunio, matko kochana,daj zaraz znać jak tylko wrócisz od lekarza. wiem,co czujesz,ale nie martw się.trzymam mooocno kciuki,żeby było wszystko dobrze.wierze,że tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.. wróciłam.. Wszystko jest ok. Śluz nie związany z ciążą. Mam jakieś komóreczki/krwiaczki które prawdopodobnie pękają i zabarwiają śluz. A dziecko rozwija się dobrze i bije mu serduszko już :D Ale się bałam... Ania P - dzięki za wsparcie :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (17.03) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 21.03) AniaMyszula ( 28.02) Satelite ( 02,03) Ania P ( 25,03) Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2.......................27 listopada....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
skrzatunio,to super wiadomość:) naprawdę się bałam,zaraz miałam przed oczami to co mi sie wydarzyło:(to fajnie,że już serduszko dzidzi slyszałaś:) i termin też masz już wyznaczony,super:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
A to i ja sie dopisze :) Skrzatunio czytalam az dech mi wstrzymalo -- dobrze ze sie szczesliwie wszystko skonczylo:) - pozdrawiam Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (17.03) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 21.03) AniaMyszula ( 28.02) Satelite ( 02,03) Ania P ( 25,03) Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2.......................27 listopada....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :* Dawno się tak nie stresowałam.. Dobrze mi mama kiedyś mówiła, że jak zajdę w ciąże, to się skończy beztroska bo najpierw będę się denerwowała czy płód się dobrze rozwija, jak się urodzi to czy będzie zdrowe itp ,a jak podrośnie to czy nic mu się nie stanie i czy niczego nie zmajstruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (17.03) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 21.03) AniaMyszula ( 28.02) Satelite ( 02,03) Ania P ( 25,03) ' co ma być to będzie...' Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2.......................27 listopada....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie uaktualniam nową tabelkę :) Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (17.03) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 04.04) klara1984 (14.01) scooby84 ( 21.03) AniaMyszula ( 28.02) Satelite ( 02,03) Ania P ( 25,03) ' co ma być to będzie...' Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2.......................27 listopada....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wczoraj wieczorem miałam wizytę u ginekologa...widziałam bijące serduszko!! dzidzia ma już prawie centymetr...życzę wam wszystkim takiego widoku!!!!!mocno trzymam za wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
Kasia gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio dzieki Bogu ze wszystko dobrze:) a ja w niedziele...poczulam pierwsze ruchy!! matko co za uczucie:) Licze ze do kona roku kazda z Was tez o tym napisze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG - ale to musi być niesamowite!! Jedyny objaw z ruszaniem jaki ja mam to taki, ze mi się nie chce ruszać ;p Straszne zmęczenie mnie dopadło.. I jeszcze strasznie dużo roboty w pracy jak na złość.. i ta praca licencjacka która krzyczy na mnie z komputera żebym ją skończyła.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki----- właśnie doczytałam , że testy owu robisz rano. To błąd- wynik nie będzie wiarygodny. Najlepiej testy owulacyjne robić po godzinie 16. W przeciwieństwie do ciążowych wynik jest prawdziwy po południu/wieczorem, a nie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno do was nie zaglądałam ale byłam ostatnio bardzo zajęta;) Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i 3mam kciuki za starające sie:) Monia ja tydzien temu poczułam pierwsze ruchy niesamowite uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia444 - gratulacje super:)Ja mam wizytę w piątek,mam nadzieje że też zobaczę fasolkę z serduchem:)Chociaż dziś rano przestraszyłam się strasznie: mierze dalej temperaturę bo czytałam że w ciąży nie powinna spaść mi niestety spadła z 37,0 na 36,7 cholera nie wiem co się dzieję :(boję się strasznie że coś złego się zaczyna dziać.... Słyszałyście o czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - gratuluje serdecznie :) dzastolinatoja - dzieki, ja roznie te testy robie owu - akurat jak mi sie przypomni..raz rano jak wieczorem, teraz kupilam paczke 20 sztuk elektornicznych - bardzije sie oplca ;) dzis zrobilam test owulacyjny kolo 19 i wyszla usmiechenieta buzka :) takze 3majcie kciuki ;) w ciagu 48 godzin powinna byc owulka ;) sluz mam typowo owulacujny.. ale sie nakrecam .. ;) :( no coz , zobaczymy za 2 tyg czy okres przyjdzie.. pozdrawiam cieplo i wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satelite - nie wiem czy z tą temperaturą to normalne, ale mi też z dwa-trzy razy spadłą poniżej 37. To było z 1,5 tyg temu i nic się z dzidzią nie stało. Może nie mierzyłaś po przebudzeniu? Ja np. wstałam dosłownie na sekundę do kota który siedział obok łóżka, żeby go pogłaskać (domagał się zainteresowania o 5 rano ;p) i potem jak się położyłam i mierzyłam później to właśnie była mniejsza. Dwa razy już przez tego kota tak miałam. :] Może Ty też coś zrobiłaś zanim zmierzyłaś temperaturę? Albo krótko spałaś ,późno poszłaś spać? To też wpływa na temp. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczynki;] ja także już czulam ruchy dzidzi;] w niedziele wieczór jak leżałam w łóżku;] jak powiedziałam to misiowi to rzucił sie na mój brzuch ale te ruchy niestety jeszcze nie są wyczówalne dla niego:D coś niesamowitego;] brzuszek zrobił się okrąglutki ale co mnie dziwi najbardziej jeszcze nic nie przytyłam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×