Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

skrzatunio mam nadzieję, że wszystko pójdzie u mnie tak jak mówisz :) jestem pełna nadziei i strachu. Co do Twojego zasłabnięcia ..takie uroki ciąży , dobrze, ze byłaś z mężem to pomoc była raz dwa. U nas w kościele w zeszłym tygodniu tez było pełno ludzi jak to zawsze w niedzielę palmową i kilka osób też wychodziło z "asystą" - duchota ja 150 dodać to tego ciążę zasłabnięcie murowane. Moja koleżanka tak miała , ze mdlała strasznie na Mszy to potem zawsze wybierała miejsce przy oknie albo w pobliżu drzwi, aby nie przebijać się przez cały kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio ja w pierwszym trymestrze też o mało nie zasłabłam w kościele. Niestety wybrałam się wtedy bez męża na mszę. Oczywiście słabo mi się zrobiło na samym początku mszy. Wyszłam i miałam szczęście bo natknęłam się na kolegę z podstawówki (dobrze, że należy do spóźnialskich). Kolega pomógł mi dojść do siebie a i w międzyczasie zdążyliśmy troszkę poplotkować bo długo się nie widzieliśmy. Ale udało mi się potem wytrwać w kościele co prawda na końcu przy drzwiach do końca mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
aktualizuję Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (17.03) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 21.03) AniaMyszula ( 28.02) Satelite ( 02,03) Ania P ( 22,04) ' co ma być to będzie...' Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2.......................27 listopada....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że forumowiczki zajęte przygotowaniami do Świąt. Życzę wam Wesołych Świąt, smacznego jajka oraz mokrego Dyngusa. A po świętach upragnionych fasolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z okazji Świat Wielkanocnych życzę Wam wszystkim z całego serducha radości, miłości i wielu pięknych, niezapomnianych chwil w gronie ludzi których kochacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowego króliczka, apetytu jak u dziczka, kolorowej wydmuszki - takiej w kwiatuszki. A jak przyjdzie dzień lany - przemoczonej piżamy._**___** _**___**_________*** * _**___**_______**___ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#________o ____o#o# ____o### _____o#o ______o _ Wesołych Świąt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ostatnio pisałam Wam, ze zmieniłam lekarza po licznych zawirowaniach. Miałam ostatnio zły czas : diagnoza, śmierć w bliskiej rodzinie. Dziś wybierałam się do siostry i przez przypadek tuz przed wyjściem będąc w wc sięgając po coś wypadł z pudełka test ciążowy - stwierdziłam , że dużo ich mam to pro forma zrobię ...... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b645222c4c495856.html Przepraszam za kiepska jakość zdjęcia ale nie umiem się posługiwać tym aparatem. Boje się cieszyć. Obecnie biorę duphaston na wywołanie okresu i miałam go brać jeszcze 4 dni ale w takim cudownym wypadku będę go brać ciągiem a we wtorek na pędzę betę. Nie wiem jak to się mogło stać. Zbliżenie było raz, nie leżałam po z nogami w górze ani nic. Boże jak się boje cieszyć....Boje się, ze to sen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
Dzastolinatoja - zycze Ci tego aby beta poszla w gore!!!! juhu to na pewno ciaza - tak widze kreseczke !!! :) dziewczyny wszystkiego naj naj na swieta!!!!!! i oby nam wszystki sie udalo jak najszybciej:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj cały dzień płaczę po kątach : z radości i ze strachu na przemian. Wie tylko siostra (na bank nie wygada), mąż dowie się jak będę miała 100% pewności. Matko jaki szok. Los się chyba wreszcie do mnie uśmiechnął po tym wszystkim.... boje się cieszyć mam cukrzycę, pcos boje się że coś pójdzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziastolinaja ja też widzę kreseczkę. Może potrzebny był Ci czas, żebyś nie myślała o starnkach tylko o sobie i mężu. Życzę żeby wszystko udało się pomyślnie. Razem z moim dzidzią przesyłamy pozytywne fluidy. A urwis kopie i wierci się jak szalony :) Jeszcze raz Wesołych Świąt. Jak się cieszę :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca, kiderka dziękuję, ale ja nadal w to nie wierze :)W rzeczywistości kreski lepiej widać, no i testy nie były z pierwszego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dzastolinatoja----> to ci zajączek zajefajny prezencik podrzucił:D:D tu jest maleństwo jak nic:D gratuluje!!!! oby więcej takich nowin;] smacznego jajka i mokrego dyngusa wam dziewczynki życze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana dziękuję :) zrobiłam już kilkanaście testów ciążowych wszystkie pozytywne. Żebym tylko utrzymała tą ciążę ... najgorsze jest to , że coś mnie kłuje w podbrzuszu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastolinatoja!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak byk sa dwie krechy!!!!!!!! Jezu udało sie!!!!!! Ale masz prezent!!!! Mysle ze moge Ci pogratulowac,chociaz drugi raz zrobie to jak bedzie juz serduszko biło:))))) mowilam ze do konca roku kazdej sie uda:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) jak spędźcie drugi dzień świąt :)? My niedługo jedziemy do rodziców męża. Pewnie będzie jakieś winko, więc trzeba będzie się zadeklarować na kierowcę, aby podejrzeń nie było :) ;)Cały czas wydaje mi się, ze to sen, ja w ciąży. I myślę sobie jak to mogło się stać ???:) I gapie się wciąż na te testy i śmieję się jak głupi do sera :) Jutro idę na bhcg , strasznie się boję, a z drugiej strony mam ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinko gratuluję!!!!!!!! :D :D :D Ale super -ja tam widzę dwie krechy i napewno oznaczają dzidzię!! :D Leć koniecznie na tą betę! :) :) :) Wymarzony prezent na Wielkanoc. Kurde, takie święta akurat :D To nic że Cię kłuje - mnie długo kłuło :) Dzidzia się zagnieżdża, rozpycha i wogóle. :) Pójdź i tak do tego nowego lekarza, on najlepiej będzie wiedział, że przy tej cukrzycy itd coś zagraża, i napewno ewentualnie Ci pomoże :) Ja też nie chciałam wierzyć w tą drugą kreskę :) Ba, do tej pory nie dowierzam. Nie mogę się doczekać końca trymestru - będę wtedy spokojniejsza :) U mnie jak (jestem nago tylko) zaczyna byś już TROCHĘ widać, tuż nad łonem. I czuć małą górkę jak się rękę przyłoży :) A ja dziś prawie znowu zasłabłam w kościele - mąż mnie wyprowadził z kościoła z mroczkami przed oczami.. :| Kicha trochę, wszyscy sie gapili. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastolinatoja:)) 20 tydzien:)) połowa ciazy juz za mną:)))) mam nadzieje ze w paitek 29 kwietna dowiem sie kogo nosze pod serduszkiem,bo jakies nesmiale to dziecko,chowa swoje przyrodzenie i nie chce pokazac:)) ciekawe po kim to ma:))))) ale w piatek nie bedzie mialo wyjscia,musi pokazac kim jest:))))) No a Ty kochana,uwierzysz:))))ja juz wierze:)))) i bedzie wszystko dobrze,mnie jajniki do teraz troszke pobolewają!!:))))) najwazniejsze jest pozytywne nstawienie:)) a Męzusiowi zrob niespodzianke:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
dzastolinatoja jak nic dwie kreseczki:) powoli Ci gratuluję:) ja dostałam @,a właściwie konczy się powoli.miesiąc przerwy mija,więc już myśle o staraniach kolejnych. pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki :) Mam nadzieje,że wszystko będzie ok :) Monia Ty już na półmetku, ale zleciało nie wiadomo kiedy :D Kobietki jak tylko poczuje nawet delikatne kłucie czy pobolewanie lecę do kibelka sprawdzić czy nie krwawię.. tez tak miałyście ?? Boje się jak jasna cholera. Nie wiem czy to podświadomość, ale od kilku dni rano mam mdłości, śpię na stojąco, a piersi stały się OGROMNE i tkliwe jak piorun :) skrzatunio mi tez dziś zrobiło się słabo w kościele musiałam przy samych drzwiach stanąć, bo myślałam ze nie wyrobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===dzastolinatoja ale niespodzianka,widać 2 kreski jak nic:)ale się cieszę...będzie dobrze,twoje objawy to dobry znak.Ja tez za każdym razem biegam do łazienki i sprawdzam czy wszystko oki i w ogóle mam schizę bo noszę tylko biała bieliznę żeby ewentualnie zauważyć jakby coś się złego działo ... Trzymam kciuki za pozytywna bete Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, oj dawno mnie tu nie bylo i tu ci iespodzianka :):) dzastolinatoja gratulacje kochana:):)):)niesamowicie sie ciesze, a pamietam te twoje megaaaa dlugie cykle... od razu mi sie milo na serduszku zrobilo jek to przeczytalam:) a bolami sie nie przejmuj jesli nie sa bardzo uciazliwe to normalne, tez mnie bolal brzuch w 1 trymestrze i tez latalam sprawdzic czy to czasem nie okres, oj z jaka ulga wychodzilam z ibelka :p jesli wszystko jest w granicach normy to sie nie martw, jejku gratuluje jeszcze raz :):) a u mnie 25tc- dziewczynka potwierdzona :) ;) czekam na piatkowa wizyte i usg bo niestety nie wszysko przebiego tak jakbym chciala :( ale staram sie byc dobrej mysli pozdrowienia dla kiderki , monig i innych dziewczyn :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko jak np boli jajnik i jest płodny sluz to kiedy wtedy jest owulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję saro za pozdrowienia również pozdrawiam i trzymam kciuki, żeby jednak wszystko się ułożyło. Ja już 29 tc - niestety nadal nie znam płci. Ja bym chciała dziewczynkę ale każdy mi mówi, że chłopak będzie. Cóż ważne, żeby zdrowe było. Dziastolinaja trzymam kciuki za przyrost betki :) A co do częstego chodzenia do toaletki i sprawdzania czy nie ma tam @ to chyba na początku każda kobieta tak miał :) Pozdrawiam was dziewczynki i życzę miłego dnia :) U mnie puki co piękna wiosenna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara! dziekuje za pozdrowienia:)) ja Was kochane tez wszystkie pozdrawiam:))) dzastolinatoja ja do teraz cały czas jak chodze do kibelka to sprawdzam papier:)) No tak,za mną juz połmetek i tyle samo do konca:)) a jak po swietach??? ja wreszcie moze cos przytyje:)))obzarłam sie jak świnka:)))))a dzis odpoczywam po jedzonku:)) a i trzymam kciuki za bhcg:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaG a masz jakieś przeczucia co do płci?? czy to chłopczyk czy dziewczynka?? Zastanawialiście się z mężem nad imieniem? Ja niestety już dość gruba jestem, ale na szczęście nie dokucza mi jakaś ociężałość czy coś w tym stylu. A jeśli chodzi o święta to ja wręcz przeciwnie jadłam wszystko wzrokiem a nic mi się nie chciało jeść, za dużo tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolina z tym lataniem do łazienki chyba naprawdę każda tak ma : Ja zawsze jak mi się zrobi "mokro" też lecę do kibelka w strachu, że zobaczę krew czy coś takiego. Myślę ze beta to już tylko tak pro-forma, i będzie wszystko ok :] A ja nadal mam problem ze znalezieniem gina, a tu czas leci.. Co do płci to mi jest obojętne jakiej płci będzie pierwsze dziecko , ważne żeby było zdrowe. Drugie będzie miało podwyższoną poprzeczkę, bo nie tylko będzie musiało być zdrowe, to jeszcze innej płci niż pierwsze ;p Ogólnie planujemy mieć Julkę (od lat tak chciałam, ale teraz dość oklepane) i Kacperka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastolina gratuluje!!! widzisz mowilam ze przy PCO tez sie da ;) brałaś CLO czy obeszło się bez? duphaston bierz dalej przynajmniej do wizyty u ginekologa on ci powie co dakej..ja w pierwszej brałam do 18 tyg w tej tez biorę profilaktcznie bo cykle nieregularne..z owulacją było różnie Monia- szok jak ten czas leci ..dopiero co zaszłaś ;) Sara- a co się dzieje jeśli można spytać? gratuluję dziewczynki!! Dzastolina- z tym sprawdzaniem bielizny tez tak miałam ;) U mnie brzuszek juz mocno widać..w spodnie nie wchodzę i jak spotkałam koleżankę to od razu spytała który miesiac ;) ale podobno w drugiej szybciej się uwidacznia... do tego mimo mdłości i braku apetytu waga w górę.... buziaczki dla wszystkich ,...cały czas trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×