Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Scooby wspólczuje.. Klika moich znajomych tez miało to badanie . Prawie każda przeszła je bardzo boleśnie. Ale dobrze, ze masz to za sobą. Dzielna babka z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomózcie 27 marca myślałam, ze dostałam miesiączkę (po odstawieniu leków na wywołanie). Okazało się to krwawieniem kilku godzinnym .Od tamtego dnia czysto ! Podejrzewam , ze za jakieś 1-2 dni dostane "prawdziwy" okres. I tu moje pytanie. Mam od 5 dc brać CLO, ale czy mam liczyć 1dzien cyklu tego 27 marca czy dopiero jak dostanę ten "normalny" okres. Bo nie wiem co to było skąpa miesiączka czy plamienie ( ciemnobrązowe) . Jak mam wyliczyć ten 5 dc ? Trochę zamotałam, ale nie wiem jak to inaczej wyjaśnić. Nie chce stracić tego cyklu :( W ciąży na bank nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby współczuję Ci bardzo,ale jesteś dzielna babka:) co się nie robi dla dzidziusia:) Ja mam dziś wyjątkowo dobry humor,od rana z mężem szukaliśmy domków wczasowych w Ustce i znaleźliśmy. zaklepany już mamy i na urlop w czerwcu wyjezdzamy:) Tak sie cieszę. Zobaczymy co nam los przyniesie,tak mój męzuś dziś powiedział:) Więc zobaczymy. A pozatym nadal mam chyba @ od tamtego feralnego dnia i tak caly czas pomału leci. Oby to jak najszybciej sie skończyło. Tak wogóle przepiękna dziś pogoda.Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczynki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
===Scooby szkoda że tak przeżyłaś to badania ale na szczęście już po wszystkim.Nie martw się dobrze że lewy jest drożny a pewnie to badanie jeszcze ładnie przeczyściło ten lewy i będzie łatwiej zajść w ciążę.Mi na badaniu wyszło że obydwa są drożne ale i lewy troszkę "wygięty" więc praktycznie mam prawy sprawny więc oby nasze pojedyncze jajowody spisały się na medal i zrobiły swoje:) Gin. mi powiedział że jak jeden z jajowodów nie działa to działanie przejmuje drugi i wychwytuje jajeczko czyli nawet jak pójdzie jajeczko z prawego jajnika to twój zdrowy lewy jajowód może go przechwycić :) ===dzastolinatoja kurcze nie wiem co ci poradzić jak jesteś pewna że ten prawdziwy okres dostaniesz za parę dni to ja bym może poczekała, nie wiem czy można uznac kilka godzin plamienia za okres.Najlepiej byłoby zrobić USG ale bez sensu znów do lekarza i kasa a może zadzwonisz do swojej gin i zapytasz jak masz rozumieć te plamienia.Ja ci powiem że tez raz pytałam lekarza jak liczyć ten 1 dzień cyklu bo przedtem miałam tak że przez 4 dni miałam plamienia a później normalny okres i powiedziała mi że jeżeli plamienie jest bardzo skąpe to tego nie liczyć do cyklu..A u ciebie jak wyglądało to plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zrobilam dzis test o czulosci 5 mIU/ml i jest jakas druga cienka kreska, ktora sie dziwnie przesuwa. Czy to jakis feler testu? Nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina jak druga to fajnie:) Ale,że przesuwa się,dziwne? Może zrób drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja może podpowiesz bo ja tez za bardzo nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam, na drugim nic nie widac... Rano zrobie ponownie, pewnie zbyt piekne by bylo prawdziwe... Do @ mam tydzien... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
===dzastolinatoja to faktycznie 2 -3 h to malutko,nie wiem co ci poradzić ale w sumie jak to nie był okres a teraz zaczniesz brać te tabletki to i tak pokręcisz sobie cały cykl tak? ===Bettina81 kurcze druga kreska jak nic,ja widzę:)Uzbrój się w cierpliwość i poczekaj nawet 2 dni i rano testuj z porannego moczu... Dziś mój 29 dc temperatura 37,1 rano więc nic nie spada ale piersi mniej już bolą :(Ja czekam cierpliwie do piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest druga krecha, ale na drugim tescie juz jej nie ma. Od wczoraj tylko boli mnie brzuch jakbym mialam zaraz dostac @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
Przy drugim teście może nie było wystarczająco hormonu w moczu tak czule testy piszą żeby robić z porannego moczu bo przez całą noc " nazbiera "się go dużo:) Spróbuj zająć myśli czymś innym i poczekaj poczekaj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie nia da myslec o czyms innym :) Macica jest wysoko i rozpulchniona... hmm to dobry znak, ale znajac moje szczescie, znow sie rozczaruje. Przy drugim tescie nie mialam duzo moczu :) Boli mnie brzuch jakby na @ Masz racje Satelite, musze nie myslec o tym, co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
dzastolinatoja to dobrze że juz sie wszystko wyjaśniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettina ja też widzę dwie kreseczki:) może ta druga taka słaba,bo dopiero masz mieć za tydzień @ a raczej napewno dlatego:) jutro rano zrób test,albo ze dwa dni poczekaj. ja tydzień przed @ to jeszcze nic nie miałam,dopiero w dniu @ słabą,i za trzy dni mocniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Bettina - zrób jeszcze jeden test, jutro czy pojutrze. ale, moja rada -kup sobie taki płytkowy, np. bobo test (u mnie pierwszy raz dwie krechy pojawiły się akurat na niebieskim, strumieniowym). Bo ja też mam takie testy jak Ty - kupiłam na allegro po 1 zł czy nawet taniej i do tej pory na tym teście (robiłam wczoraj) druga kreska jest brzydka, jakaś nierówna, i taka jakby miało jej wogole nie być, rozmazana. A na innych testach krecha jak byk. Więc kup może inny test dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie :* :* W końcu nie mieli tej operacji, jak się okazało. Zrobili jakieś dodatkowe badania, dokładniejsze i podobno nie jest potrzebna i nie ma powodów do obaw. Z jednej strony się ciesze. Ale z drugiej - skoro już miała miec operację, a tu okazuje się że nie trzeba..? Tylko co jeśli się nie okazże że tym razem ktoś się myli i powinna być ta operacja, i nie pomogą dziecku (chłopczyk :) )tylko urodzi się z wadą? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio dzieki za rade :) Rzeczywiście testy są z internetu, ale nie allegro :) Korci mnie zrobić jutro, ale moze uda mi sie dotrwać do dnia kiedy ma wystąpic @ i wybiore się do apteki, by kupić inne testy :) Boje sie tylko, że to jakiś wybryk tego testu. Bolą mnie piersi i brzuch jak na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj już plamienie, więc jutro, pojutrze okres :( Mimo iż szanse były malutkie, to jednak sie rozczarowałam. To juz był 7 cykl starań i za każdym razem mniej nadzieji.. Bettina---> ja też widze tę kreskę :) A tak w ogóle, to gdzie Ty kupiłas testy o czułości 5 uml? !! :) Myślałam, że najczulsze to 10uml. Dzastolina---> pierwszy dzień cyklu to 1 dzień prawdziwego okresu, a nie plamienia (wiem to na 100%, bo sama się tym interesowałam). Scooby---> dzielna babka z Ciebie, super, że jeden jajowód jest sprawny! Teraz do dzieła :) Satelite---> coś czuję, że tutaj będą 2 krechy jak nic, skoro tempka nie spada! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×