Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

dziastolinatoja dla pocieszenia powiem Ci, że dla mnie też najbardziej wyczerpujący był pierwszy trymestr - ogólnie non stop śpiąca byłam i takie tam. Ale oszczędzaj się troszkę pomimo wszystko. W majówkę mam urodzinki więc będę miała gości a poza tym najwyższy czas rozpocząć sezon grillowy (co dziś uczyniliśmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiderka sto lat sto lat :) Pewnie nie trafiłam w konkretny dzień, ale i tak życzę Tobie z całego serca 100 lat , zdrówka i niezapomnianych , pięknych chwil podczas ciąży :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, urodzinki mam 3 ale bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
kiderka to taj jak mój tata,tez 3go maja:) byczek też jestes jak ja:) więc wszystkiego naj,naj:) A mnie się dni płodne zaczęły,a tu z mężem ciche dni:( I co tu robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak to co robić ?? pogodzić się z mężem i działać działać :) jeszcze nie raz się pokłócicie :) szkoda życia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zgadzam się dziastolinatoją pogódź się z mężem i do dzieła. To cóż ja Tobie życzę owocnych przytulanek :) Oby tym razem wszystko udało się pomyślnie. A Ty kiedy masz urodzinki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uświadomcie mnie czy w ciąży można jeść jogurty z żywymi kulturami bakterii ?? w dodatku kawowe?? bo mam jeden w lodówce i się do mnie uśmiecha, a nie wiem czy mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==kiderka dużo zdrówka,szczęścia i miłośc ==Aniu mam nadzieje że pogodziłaś się z mężem i działacie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
kiderka ja mam 16go urodzinki:) z mężem już się pogodziłam i to w bardzo miły sposób...:) także będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> kiderka spóźnione Wszystkiego Naj naj naj lepszego :) :) Myślałam o Tobie wczoraj, ale internet odmawiał posłuszeństwa ;) --> Aniu też miałam napisać, żebyś się pogodziła, a wiadomo jak się najlepiej godzi z mężem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam dziewczynki za życzenia :) Aniu trzymam kciuki aby się udało. O ile dobrze pamiętam MoniaG miała 29 wizytę u lekarza i usg. Wiesz czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka?? My z mężem doszliśmy do wniosku, że nie chcemy poznać płci. Teraz będę miała w 36 tygodniu usg i skoro do tej pory nie wiemy to poczekamy do rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja mozesz jesc prawie wszystko ;) oprocz: surowego miesa ,surowych jajek,zero alkoholu i papierosow !! a tak niczego sobie nie odmawiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja ja to nawet od czasu do czasu kawę piję (mam niskie ciśnienie), choć nie przesadzam z tym bo jak wiadomo to używka. A jogurty zjadam każde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawy nie pijam. Wcześniej (przed ciążą) piłam kilka dziennie. Teraz kupiłam sobie taką zbożową, ale coś mi nie wchodzi ;) Piłam może ze dwa razy taką słabiutką, jak już nie mogłam :] no i raz jak się spotkałam z koleżanką to cappuccino :) Dziś idę na usg - to w 12 tygodniu co się robi :) Mąż jedzie ze mną :D :D Też chce podejrzeć bobasa - jeszcze go nie widział, z uwagi na to że po dwóch usg nie mam nawet jednego zdjęcia... Ale ten lekarz co idę dzisiaj nagrywa filmik z usg na płytę i daje na koniec wizyty :) Wiec będziemy już mieli pamiątkę. Zrobię sobie screeny z tego filmu i będą zdjęcia :) Trochę się denerwuję, bo mi temperatura spadła dzisiaj rano, do 36,9 :/ A wczoraj miałam małe bóle.. :/ No ale zobaczymy - dobrze że dziś to usg :) Na tym usg lekarz bada te przegrody nosowe, przezierność karku itp, więc ważne bardzo. Mam nadzieję, że wszystko OK, trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
skrzatunio,to juz 12 tydzień jest? matko kochana jak ten czas leci. trzymam kciuki,będzie wszystko wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio będę trzymać :) a to mąż się wzruszy na pewno :) jak ja bym chciała być już w 12 tygodniu. Za tydzień idę na pierwsze usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Dzidzia zdrowa :D :D Wszystkie parametry w normie :) serducho bije rewelacyjnie. Ma 450mm, a średnica główki 13mm :) Mąż też zachwycony, przez chwilę oglądaliśmy nawet na 4d - rewelacyjna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję: Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (22.04) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 21.03) AniaMyszula ( 28.02) Satelite ( 02,03) Ania P ( 22,04) ' co ma być to będzie...' Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2.......................22 listopada....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he dziewczęta byłam dziś u lekarza i niestety skraca mi się szyjka macicy. Pani doktor kazała mi leżeć więcej (a to jest najgorsze) no i mam brać baterie leków, żebym donosiła ciążę. Eh...do tego anemia i w ogóle. Ostatnio jak miałam badanie na obciążenie glukozą to wyniki wyszły minimalnie podwyższone a dokładnie o 2,5 stopnia. Siostra była u swojego lekarza i poprosiłam, żeby zapytała o te moje wyniki. Tamten doktor zasugerował, żeby zwrócić uwagę na cukier bo minimalnie ale jest podwyższony. Dziś jak byłam to poprosiłam, żeby mi dała skierowanie również na glukozę, żeby to skontrolować. To pani doktor stwierdziła, że nie ma potrzeby więc jak chcę to mogę sobie to odpłatnie zrobić bo ona mi nie da skierowania, że pracuje tyle lat i się zna. Normalnie zła jestem na to wszystko!!! Ci lekarze teraz tak badają. Co lekarz to inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluje zdrowych bobaskow ;) mi sie konczy 19tydzien ;) w pon dzwonie do gina i umawiam sie na usg polowkowe ;) i mezula tez biore co by zobaczyl malca ;) przedwczoraj tata dostal kopniaka w dlon od szkrabika ;) ciekawe co tam w brzuchu siedzi ?? :) mi teraz kawa smakuje ;) wrocily dawne smaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiderka tylko sie na zapas nie przejmuj ;) wszystko bedzie dobrze :) ja tez mam anemie... biore zelazo ale nie wiem czy to cos pomoze??!! to zrob odplatnie badanie na glukoze. z tego co pamietam to nie jest drogie to badanie. a ja jeszcze mam niedoczynnosc tarczycy i miesniaka na macicy ... takze wiesz chyba nic nigdy nie jest tak jakbysmy chcieli ,aleeee grunt to pozytywne myslenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiderka to zrób sobie odpłatnie, lepiej wiedzieć. Ale ta Twoja dr wredna jakaś - co jej szkodzi? :/ Ale jak zrobisz to będziesz spokojniejsza, albo w gorszym przypadku będziesz mogła coś z tym zrobić. Dużą masz tą anemię? Ja od kilku lat zmagam się co jakiś czas z anemią, przez obfite miesiączki prawdopodobnie. Ale teraz na szczęście nie mam, ostatnio miałam jakoś lekko ponad 50 żelaza. Bez rewelacji, ale zawsze coś ;) Bardzo dużo kobiet ma anemię w ciąży. Mam nadzieję, że się oszczędzasz? :) Jesteś na L4? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane!!! Tak tak 29 kwietnia mialam wizyte i....na 70 % SYNEK!!!!!!Hurra!!!! ale jutro jade na 3d/4d i dowiem sie na 100% bo na ostatniej wizycie ginka mowiła ze widac moszne,a teraz czeka az pojawią sie jaderka...ale ta moszna moze przerodzic sie w...wargi sromowe coreczki:)))))) jutro wieczorem dam wam znac na 100000% kto mieszka u mnie w rzuszku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobię, zrobię sobie glukozę prywatnie. Tak jestem na L4 od 28 grudnia. Z tym oszczędzaniem to różnie, wiecie jak człowiek czuję się dość dobrze to zawsze jest coś do zrobienia. Czekałam, aż ciepło się zrobi, żebym mogła pojeździć do stolicy i pokupować parę rzeczy dla dzidzi ale chyba będę musiała przez net pozamawiać. Mąż pracuje w takich godzinach, że tylko rano jest do 11 w domu a potem dopiero o 22. Miałam wykorzystać ten czas i pobuszować w sklepach za ubrankami itp. A, że muszę leżeć to nici z tego. Mam przepisany lek fenoterol i isoptin może jak będę się czułą dobrze to wtedy. A w ogóle nie wiedziałam, że twardnienie brzucha to objawy skurczów. Ostatnio miałam często, choć wczoraj w nocy miałam bolesne skurcze. Więc teraz zacznę się oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio to świetna wiadomosć, aby było tak do rozwiązania !:) kiderka ja miałam robioną krzywa cukrowa, warto wykonać to badanie (choć przyznam do najprzyjemniejszych nie należy) i wykryto dzięki temu u mnie cukrzycę. Pomimo ciąży biorę metformax. zacieszka czy Twoja niedoczynność tarczycy jest jakaś dużą ??? I czy w związku z nią bierzesz w ciąży jakiś leki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
skrzatunio tak sie cieszę,że wszystko wporządku:) przesyłam uściski dla Ciebie:) czuję wyjątkową nić sympatii do ciebie mimo iż tylko wirtualnie się znamy,a to może dlatego,że obu nam się w tym samym czasie udało,wiesz o czym piszę,że w tym samym czasie testy ciążowe robiłyśmy. ja teraz byłabym też w tym tyg co Ty:( ale koniec rozpamiętywań. wierze mocno,że tym razem będzie dobrze.nie dopuszczam innej myśli.wogóle dziewczyny,cieszę się,że wszystkie macie zdrowe dzieciaczki w swoim brzusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! chyba w końcu wracam do żywych :) ostatnich kilka dni tragedia...non stop w kibelku :( ale dziś troszkę lepiej więc łapię się za prasowanie bo pranie już wisi :) oby już tak zostało..tzn oby od dziś było lepiej bo mdłości są nadal :) w poniedziałek byłam na USG ..dzidzia ma już 4,5 cm..jestem ciekawa kto to jest :) przepraszam ze nie odpisuję wszystkim ale żelazko czeka a musze wykorzystać tę chwilę :) buziaki!!!! skrzatunio- ;) nasze dzidzie mają podobne wymiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiederka trzymam za ciebie kciuki. oszczędzaj się jak możesz..chociaż wiem ze łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×