Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Ania świetna wiadomość ! A nie mówiłam :):):):):)jutro z samego rańca lec na betę i raz dwa umów się do lekarza niech przypisze coś na podtrzymanie i będzie gicior :) hi ale super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===Ania P jak są 2 kreski to znaczy że jest dobrze:):):)Trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki i tak jak pisały dziewczyny pędź do lekarza.Strasznie się cieszę i wierzę że będzie dobrze,myśl pozytywnie.Ja też jak zrobiłam test strasznie się denerwowałam czy wszytko ok ale zaczęłam mówić do fasolki że tak bardzo che żeby była,i żeby rosła i w ogóle żeby nie robiła mamie żadnych niespodzianek :),pomagało mi i zresztą dalej gadam do fasolki:)Pozdrawiam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
dziewczyny jak dobrze,ze was mam. wy to potraficie pocieszyć:) wierzę mocno,że tym razem się uda.musi być dobrze. ostatnim razem brzuch mnie bardzo bolał,teraz tylko czasami pobolewa,może to lepiej.jeśli testy mówią prawdę,nikt się nie dowie,tak jak to było ostatnio,nikt,póki nie będzie wszystko pewne.nie chce zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin, troszke spoznione, ale szczere! Trzymam kciuki za fasolke! Mam nadzieje, ze juz nosisz swoja fasolke pod serduszkiem! :) Czego Ci zycze! Rottana , Zacieszka , MoniaG fajnie, ze juz znacie plec dzidzi! Super! U mnie to jeszcze daleeeeko hoho! Dopiero staranka, ale kiedys moze tez sie Wam pochwale ;) Pozdrawiam Was cieplutko! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny jak czytam co niektóre matki w ciąży robia z tym niewinnym dzidziusiem to az mi sie serce kraja :( dużo ludzi w ogole nie moze mieć dzieci a taka co ma, nie dba.. Wlasnie to jest niesprawiedliwe!Wszystko bym oddala,żeby wkońcu mieć dzidzie i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu trzymam kciuki. Talia wiesz zawsze jest tak na przekór taka baba co może mieć dzieci to nie docenia tego, albo w ogóle są gotowe zrobić im krzywdę. Zaś Ci ludzie którzy mogli by być dobrymi rodzicami to nie mogą mieć dzieci. Jest to niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiderka no niestety takie kobiety tez istnieją!Nie wszystkie są stworzone do macierzystwa. Ze mna jest inaczej..jak i nami wszystkimi na tym topiku :) Z mężem staramy sie juz tak dlugo...bardzo chcemy juz zeby dzidzia była z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny jak czytam co niektóre matki w ciąży robia z tym niewinnym dzidziusiem to az mi sie serce kraja :( dużo ludzi w ogole nie moze mieć dzieci a taka co ma, nie dba.. Wlasnie to jest niesprawiedliwe!Wszystko bym oddala,żeby wkońcu mieć dzidzie i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talia zrób sobie wszystkie badania, może będzie wystarczyło brać jakieś leki i się uda. Tak jak dziewczyny wyżej Ci radziły. Życzę Tobie tej upragnionej fasolki, równie mocno jak pozostałym staraczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
hej.bylam rano na becie. i wyniki dopiero jutro ranoooo:( nie wiem czemu? a ja dopiero po 12tej odbiore,bo do 12 w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratuluje ;):* ja tam mysle ze sie udalo ;) Talia trzymam za Ciebie kciuki ;* uda sie na pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu będzie ok :) A kiedy chcesz powiedzieć mężowi? Po becie, jak usłyszysz serduszko, czy kiedy? Tak z ciekawości pytam ;) Ja przed chwilą byłam na badaniach, takich ogólnych, plus glukoza i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
aktualizuję Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (22.04) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 05.05) AniaMyszula ( 28.02) Satelite ( 02,03) Ania P ( 22,04) ' co ma być to będzie...' Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września..........córka Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2.......................27 listopada....... ............... czas wpisać coś do tabelki;] Ania P----> już mogę ci pogratulować!!! i podpisuje się pod inne dziewczyny leć odrazu do jakiegoś gina i powiedz jaka była ostatnio sytuacja. lepiej dmuchać na zimne...:) pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
skrzatunio,nie wiem,chyba powiem jak będę po wizycie u ginka. wczesniej nie chcę.nie chcę,zeby przeżył zawód tak jak to bylo ostatnim razem. mówie Wam kochane,jak sie boję,masakra jakaś. naprawdę,nawet sie za bardzo nie cieszę,mam mieszane uczucia. oczywiście chciałabym z calego serca,ale boje sie kolejnego rozczarowania.nie wytrzymam do jutra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam nadzieję że nie będziecie miały mi za złe,zrobiłam aktualizację znaczy wypisałam się z starających się ale nie będę się jeszcze wpisywać na drugą tabelkę,może później jak minie 1 trymestr... :) Aktualizuję: Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (22.04) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 05.05) AniaMyszula ( 28.02) Ania P ( 22,04) ' co ma być to będzie...' Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września..........córka Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2.......................27 listopada....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam datę swojego porodu - już kilka razy poprawiałam ,ale coś ciągle wraca tabelka ze starą datą.. Aktualizuję: Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (22.04) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 05.05) AniaMyszula ( 28.02) Ania P ( 22,04) ' co ma być to będzie...' Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września..........córka Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2.......................22 listopada....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie suwaczek ale nie wiem czy się wkleił więc po kolei będę próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 próba ostatnia ,szkoda że nie pojawia się obrazek suwaczka na tym forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satelite - już w pierwszym jak się klika to idzie do strony,. Ale tu chyba nie da się tak zrobić, żeby było widać suwaczek pod postem, a nie tylko link do niego :/ a szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio szkoda widziałam takie suwaczki na innych forach,strasznie fajnie to wygląda :)Nic nam pozostaję klikanie na linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zacieszka :)Ja również trzymam kciuki za nas wszystkie! Kiderka badania zrobie,mialam w tym tygodniu,ale Kurcze jakos czasu zbytnio nie mam..szukam pracy,zalatana Jestem ostatnio...Jeszcze na dodatek czekają mnie gruntowe porzadki w domku :) Rodzinka wpada w odwiedziny na kilka dni:) i tak jakos z tym wszystkim zwlekam :( Ania daj szybko znac jak juz bedziesz miała wyniki! Cos czuje,że juz mogę gratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zacieszka :)Ja również trzymam kciuki za nas wszystkie! Kiderka badania zrobie,mialam w tym tygodniu,ale Kurcze jakos czasu zbytnio nie mam..szukam pracy,zalatana Jestem ostatnio...Jeszcze na dodatek czekają mnie gruntowe porzadki w domku :) Rodzinka wpada w odwiedziny na kilka dni:) i tak jakos z tym wszystkim zwlekam :( Ania daj szybko znac jak juz bedziesz miała wyniki! Cos czuje,że juz mogę gratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego moje posty są często podwójnie wysłane..sorki za to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, czekamy czekamy. I trzymamy kciuki. Jak coś to od razu do lekarza się udaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
Hej dziewczynki:) dziś po pracy,ok 12tej odbieram wyniki. Zaraz jak tylko dojadę do domu napisze jaki wynik bety jest. Mówię wam boję się jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie bój :* Będzie dobrze :) Talia - coś wiem o tych porządkach.. ;) Ostatnio ciągle byłam zalatana, bo albo w pracy, albo sprawy związane z pracą lic., albo byłam padnięta, i trochę zaniedbałam domek.. No i z każdego pokoju mnie teraz nawołuje "posprzątaj mnie" :D A z prasowaniem to już wogóle mam zaległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×