Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

lekarz stwierdzil ze to nic powaznego i ze leki powinny pomoc i tez tak sie stalo ;) biore euthyrox najpierw 25 a teraz euthyrox 50. robilam juz badania kontrolne ( ft4) i wszystko jest juz w normie ale tablety nadal mam jesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu :) : Ja też czuję nić wyjątkową wirtualną nić sympatii do Ciebie :) Cieszyłam się że dowiedziałyśmy się o naszych ciążach jednego dnia :) Przesyłam uściski i buziaki :* :* :* :* Ale jestem pewna, że niedługo będę się cieszyć, że znowu jesteś w ciąży :D Każda z nas z tego forum w tym roku zajdę w ciąże - jestem tego pewna jak nie wiem co :] W tym roku w ogóle jest taki wysyp ciąż - zarazicie się wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - a jaki wiek ciąży wyliczył lekarz? U mnie 11t2d :) Na kiedy masz termin? Ja myślałam, że wskoczę w strzelca, ale tu chyba jednak będzie mały skorpionek - trzeci w domu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio termin mam na 18 listopada+/-1 dzień ;) ale lekarz nie mógł zmierzyć NT bo mały sie wiercił i we wtorek mam kolejne USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziastolinatoja a na czym polega to badanie krzywej cukrowej?? I gdzie takie coś najlepiej zrobić? Moje wyniki obciążenia glukozą nie są jakieś takie bardzo duże ponieważ glukoza na czczo 72,5 mg/dl (a przedział jest 70 - 110) natomiast po godzinie 129,1 mg/dl (70 -110). Chciałam je powtórzyć, żeby sprawdzić czy coś się zmieniło, a może tylko to badanie wyszło takie. Dlatego chyba najpierw pójdę prywatnie zrobię. Muszę tylko iść do innego ośrodka zdrowia niż ten gdzie chodzę na wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiderka idź po skierowanie do lekarza pierwszego kontaktu albo do swojego gina i zrób na nfz :)pewnie chodzi o to samo badanie. miałam tą krzywa cukrową niedawno : pobrano mi krew na czczo , następnie wypiłam 50 g glukozy rozpuszczonej w szklance wody (dobrze sobie pół cytryny wkropić) i po godzinie znowu pobranie. U mnie na czczo było ok 90 , a po godzinie po obciążeniu 184 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję Starajace sie: (Ostatnia@) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) dzastolinatoja ( 27.03) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) kasia444 ( 6.12) celinka88 (1.12) kiki007 (22.04) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) scooby84 ( 05.05) AniaMyszula ( 28.02) Satelite ( 02,03) Ania P ( 22,04) ' co ma być to będzie...' Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2.......................27 listopada....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam wszystkim zafasoklowanym gratuluje :))) i życzę aby dzidza rosła zdrowo :)) U mnie przyszła wredota wczoraj. Od jutra Puregon 30 j przez 6 dni. *8 dc monitoring kontrolny - ciekawe co wskura u mnie ten prepartat ponoć jest najlepszy ( i przy tym najdroższy) ale wierzę, że skooro CLo na mnie działało to to też musi Okaże się 12.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidekra
czyli miałyśmy to samo badanie. Hm moja gin nie chce mi dać takiego skierowania więc zrobię odpłatnie, dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej kobitki;] miło się wchodzi od czasu do czasu poczytać o dobrych wieściach;] gratuluje wszystkim zafasolkowanym;] moje kochanie ma jakiegoś pecha. jak dzidzia kopie i go wołam to przestaje a jak odejdzie to znowu zaczyna fikać koziołki:D ale ten czas leci... jutro mam urodzinki kolejne...;/ :D a 16 badanie ultrasonograficzne;] wreszcie się dowiem czy chłopak czy dziewczynka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana jak tylko się dowiesz to napisz do nas :) A ja dziś poczułam ciążę pełną parą . Mdłości mam okropne, cały dzień czułam się fatalnie, a pracowałam od samego rana. Byłam u kilku klientek, myślałam , że nie wytrzymam i w końcu na któraś zwymiotuję.. naprawdę .Wiem , że obrzydliwe ale tak było :O Wkurwiła mnie dziś rodzina jednej mojej klientki (wiedzą , ze jestem w ciąży) . Prze 4 godziny jakie u niej byłam na okrągło kilka osób siedziało lub stało obok mnie i jarało papierochy, normalnie hardcore. Rozumiem, że to ich dom i to ja powinnam się przystosować , ale do jasnej cholery powiedziałam grzecznie , że kiepsko się czuję bo jestem w ciąży. Co za ludzie :O Wracając do domu kupiłam sobie korzeń imbiru i tabletki "Mamarin" oby coś pomogło bo te mdłosci mnie wykończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja ja też mam mdłości cały dzień prawie :( najważniejsze nie dopuść żebyś była głodna,zawsze coś miej przy sobie żeby szybko zjeść.Wiesz ja zawsze wieczorem przygotowuje sobie sok do picia i jakieś sucharki i mam je koło łóżka i zaraz jak wstaje to jem i w miarę jest ok.Ale jak nie zjem czegoś szybko to masakra... I jeszcze co mi pomaga to zapach Amolu,mam go na ból głowy i zauważyłam że jak go powącham to przechodzą mi mdłości ,dziwne nie? Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziastolinatoja Satelitte ma rację, nie wolno być głodnym ale także nie przejadaj się bo efekt podobny. Lepiej jeść częściej a mniej. Życzę wam dziewczęta oby przeszły wam mdłości po I trymestrze. Ja niestety miałam od drugiego więc masakra. Myślałam, że w III przejdą ale niestety przez te leki co mam brać czuję się okropnie. Ale czego człowiek nie zrobi dla dzidzi :) Pozdrawiam was dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
rottana o płci swojego dzidziusia dowiesz sie w moje urodzinki:) super. pozdrawiam wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana wszystkiego naj naj najlepszego !dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :)spełnienia marzeń (choć chyba to największe właśnie się spełnia:)) i wielu pięknych chwil !! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana życzę dużo zdrówka, zdrowia dla Ciebie i Maleństwa, samych przyjemnych chwil w okresie ciąży a potem jak dzidzia będzie z Wami. No i oczywiście spełnienia marzeń, szczególnie tych najskrytszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
rottana wszystkiego naj,naj,naj. Spełnienia marzeń i czego tylko sobie życzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana spoznione naj ;* na mdlosci dobra jest wit b6 ;) u mnie mdlosci przeszly w 14 tyg... ufff ;) ale za to teraz kregoslup daje popalic... :( spac nie moge tak mnie boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dziękuje wszystkim za życzenia;] niestety nie cieszyłam się za bardzo tym dniem bo dopadła mnie rwa kulszowa... okropny ból. byłam dzisiaj u lekarza ale mnie nie pocieszył bo nie ma na to lekarstwa i nie mam jak temu zaradzić... ewentualnie jak ból będzie nie znośny to moge się poratować paracetamolem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki! Byłam dziś na beta hcg , lekarz kazał zrobić przed wizyta i jakoś tak się stresuję. Naczytałam się o poronieniach, ciążach pozamacicznych i schizuję. Poza tym brzuch mnie pobolewa, a raczej jajnik prawy :/ Mam nadzieje , że to tylko sugestia. Jutro wynik, a w czwartek usg i będzie wszystko jasne. Generalnie nie sądziłam , ze pierwsze tygodnie mogą być aż tak stresujące. No i śpię o każdej możliwej porze dnia :) Dziś sobie ucięłam malutką 4 godzinna drzemkę a co :D Mdłości uspokoiły się odkąd biorę te tabletki Mamarin, dziś normalnie funkcjonowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastolina - bóle, ciągnięcia, kłucia są normalne :) Też miałam bóle jakby jajnika. Ale to maleństwo się zaczepia, rozpycha itp :) Też miałam takie schizy. Teraz już trochę mniej. Od ostatniej @ minęło już 12 tygodni i trochę mniej się stresuję że coś się wydarzy ;] Z bóli, jak mi powiedziała gin, jakby nagle złapał Cię ostry, intensywny ból podbrzusza lub jajników, to wtedy może być coś niepokojącego. Niezłe są te nasze schizy. A jak poczuję się mokro "tam", to zawsze się boją, że tym razem to nie śluz, tylko maleństwo chce sobie pójść od nas. Też myślałam, że tylko zajdę w ciążę i wszystko będzie pięknie. A dopiero teraz się stresuję ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki melduje , iż moja beta wynosi ponad 9 tys a dokładnie 9727 :):):):):):):) a lekarz mówił ze dobrze będzie jeśli wyniesie 900-1000 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziastolina to super informacja :) Pozdrawiam i życzę dalszego pozytywnego rozwoju ciąży :) Obyś teraz kochana tyła "na zdrowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
dzastolina gratuluje:) cieszę się,ze masz taką bete,tzn,że wszystko jest w najlepszym porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Dziewczynki, jakoś mi tak lepiej na sercu po tej becie, ale nadal drżę o tę ciążę, bo to przecież nadal początki (dziś zaczynam 7 tydzień). Wczoraj wieczorem coś mnie talk "dzióbnęło" w podbrzuszu, aż sie przebudziłam. Bardzo się wystraszyłam, na szczęście nie miałam żadnego plamienia ani nic z tych rzeczy. Mąż mnie uspokaja, że to macica się powiększa sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiderka co tycia " na zdrowie" to bardzo na to uważam, bo moja "figura" nie przypomina w żaden sposób zwiewnej nimfy :D kawał baby jestem :D i muszę się kontrolować :) co dziwne i zarazem fantastyczne nie mam ochoty na czekoladę którą przed ciążą wielbiłam :) za to mam ciągle ochotę na ostre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja super to tuż 7 tydzień ale ten czas leci,to teraz czekasz na USG? powiem ci że ja w 7 tyg.widziałam jak serduszko bije ale to zależy od sprzętu jaki ma ginekolog życzę ci żebyś mogła to już zobaczyć:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też w 7 czy 8 tygodniu było widać serduszko :) A ostatnio słuchałam - coś pięknego :) Dziewczyny, jak to jest z tymi trymestrami, miesiącami itp. Bo już się gubię w liczeniu :/ Wg. OM mam 12 tyg i 4 dni, a wg usg dzidzia ma 12 tygodni. To w którym miesiącu jestem? Czwarty zacznie się jutro, tj 12 czy kiedy? Mogę się już cieszyć II trym, czy kiedy mi się zaczyna? Może to wszystko jest banalne, ale co źródło, to nowa teoria.. ;) Proszę o pomoc... Miłego dzionka dziewczyny :) Ps. Mi się zaczął cudownie - z samego rana w samochodzie wyciekło trochę benzyny z kosiarki, którą przewoziłam, i był smród a potem jeszcze samochodzik chyba się zepsuł, komputer wskazuje "usterkę układu silnika".. i jadę do serwisu. Ach, jak mi brakowało kosztów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja super ze wszystko ok ;) nie martw sie bolami ,bo jesli nie ma krwawienia to wszystko jest w normie ;) no chyba ze strasznie mocno bedzie Cie bolec czy jakies skurcze beda to wtedy pedem dol lekarza!! a II trymestr zaczyna sie tak mniej wiecej ok 13/14 tygodnia ;) bo ciaza dzieli sie na 10 miesiecy ksiezycowych czyli kazdy miesiac ma po 28 dni czyli: 1-4 1miesiac 5-8 2miesiac 9-12 3miesiac 13-16 4 miesiac 17-20 5miesiac 21-24 6miesiac 25-28 7miesiac 29-32 8miesiac 33-36 9miesiac 37-40 10mesiac tak mi moja ginka powiedziala ;) oo a dzisiaj na usg z mezem ;) moze poznamy plec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×