Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny U mnie tak sobie, niestety @przyszla w sobote, także znowu lipa i kolejny miesiąc starań... Monia jak tam...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gzela - przykro mi, że przyszła małpa :( rottana - to teraz trzeba się ostro wziąć do roboty :D hehe - dobrze, że starania są takie miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Gzela----> przykro mi bardzo:( aja_wolę---> co fakt to fakt lubie ten sport:D:D ale jeszcze milej by było jak by coś z tego wyszło wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! dziś 35dc a tu nic:) głupiej małpy @ nie ma, tempka podwyzszona nadal ( 37,1) utrzymuje sie:) a ja nie czuje sie na @.:))) i nie testowalam bo bardzo sie boje ze nic z tego nie wyjdzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
MOmiaG---> oby @ nie przyszedł. też się bałam testować no ale niestety do mnie przyszedł...:( ale za ciebie trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) U mnie yak u Moniki ;) @ ma dziś termin ale poki co nie nadeszła. Temp. od 3 dni 37,1... nie znam sie na całey tey temp. ale koleżanka ktora własnie obeznana w tym powiedziała że skoro sie utrzymuye taka to dobry znak ;) No i tego się trzymam :) Zastanawiam się nad testem, ale nie chce się rozczarować. ;] zaleca się w dzień spodziewaney @. wiec ten dzien to dziś... no chyba że cykl zaś zrobi figla i przydzie pózniey... czasem tak mam. No ale oby nie przyszła ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bede testowac:) bo cos czuje ze @ moze przyjsc:( jakos tak dziwnie , niby mnie cos pobolewa niby nie. juz sama nie wiem co to jest. niby na @ niby nie. juz sama nie wiem:) ale tempka rano 37,1 wiec moze po prostu wariuje:)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
testowanie w dniu miesiaczki ! ja testowalam wczoraj w 27dc ale to dluga historia, a znac dam co i jak 1 albo 2 grudnia buziaki dla Was i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
temp moja tez 37,1 brzuch boli od 4 dni non stop czasem bardziej, latam do wc by sprawdzic czy to juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
hmm druga kreska jasna ale widoczna, tylko nie chce sie tym sugerowac bo termin okresu jeszcze nie minol i moze nastapic samoistne poronienie, czekam do 2-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
boje sie o ten brzuch bo to nie sa slabe bole tylko takie jak zawsze dlatego nie chce sie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara nie wywołuj wilka z lasu!:) ciesz sie tymi krechami:0 albo daj mi je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
moge ci oddac ból brzucha :-p wara od moich kreseczek :-p a Ty moja droga zrób w końcu ten test bo juz spokojnie mozesz no chyba ze miewasz dlugie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
zrobisz sobie test bedziesz miala swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napisałam długiego posta i mi go zjadło :( sara mi przy synku pierwszy test wyszedł negatywny , 2 dni przed terminem.następny w dniu @ 2 kreski ale ta druga ledwie widoczna..także trzymam kciuki!! Rottana, Gzela- powodzenia w nowym cyklu..mam nadzieję że tym razem bez @ Monia daj znać jak testowanie! ja testuję w czwartek...ale jakoś nie czuje się jak wtedy gdy byłam w ciąży także nie robię sobie za dużych nadziei..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja po utracie dziecka,po zabiegu mam dosc długie cykle wiec te testy nie zawsze mogą mi wyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
Hej dziewczyny! Ja już ze zniecierpliwieniem czekam, co będzie w tym miesiącu, czy małpa przyjdzie... Już mnie tak, strasznie piersi bolą, że się dotknąć nie mogę, czasem też pobolewa mnie brzuch jak podczas okresu, tylko dużo delikatniej, szczególnie, jak mam jakiś mocno zakręcony dzień i się mocno zmęczę (jak wczoraj w pracy). Do @ zostały mi tylko 3 dni, boję się testować, więc czekam cierpliwie :) Gratuluję 2 kreseczek, co z tego, że słabo widoczne, ważne, że są!!!! :) :) A pozostałym dziewczynom na pewno też niedługo się uda, w końcu przed nami magiczny czas Świąt :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! jestem tu nowa, jednak zaglądam tu od dłuższego czasu! Chciałabym się Was poradzić, dziś jest termin mojej @, jednak nie przyszła, zrobiłam test - wyszedł negatywny ;( czy istnieje szansa, że jednak mogę być w ciąży, ponieważ bardzo tego pragnę. Pozdrawiam Was cieplutko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara - to chyba możemy gratulować :D Monia, Fabiankowa - dajcie znać koniecznie trzymamy kciuki!!! celinka - mam to samo :) też się boję apolinka - witaj i trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
Apolinko, myślę, że negatywny test jeszcze niczego nie przesądza. Może być jeszcze za wcześnie na pozytywny wynik. Jeśli nie przyjdzie @, to zrób test za parę dni jeszcze raz, albo idź na betę hcg, powinna coś już wykazać. A masz jakieś objawy?? Trzymam kciuki, żeby się udało :) aja_wolę - no to do lekarza, bo inaczej wszystkich pozarażasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apolinko - też miałam Ci napisać, żebyś zrobiła jeszcze raz test!!! coś rozkojarzona jestem :) jak do jutra mi nie przejdzie, to chyba się pofatyguję do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrociłam z zakupow do naszego domku. Normalnie faceta zabrac do marketu budowlanego to jest masakra!!:):) i po drodze nas zasypało:) a wstrętnej malpy @ nie ma i chyba jutro sie odwaze ibede testowac chociaz je sie ze przy mojej nierelularnosci w @ moze wyjsc negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara! ----------> można Tobie już "po cichu" gratulować :D Trzymaj się dobrej myśli :) MOniaG--------> trzymam kciuki jak szalona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnia i fabiankowa - dajcie znać!!! sara - TY niedługo powinnaś chyba powtórzyć test? miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zrobiłam test...wynik.....jedna kreska:(((((( atempka nadal sie utrzymuje a @ nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×