Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość Ciekawe jak długo
sara, ale czym Ty się stresujesz? zrobiłaś test, jesteś w ciąży i trzeba się cieszyć, a nie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
sara nie stresuj się, wszystko będzie dobrze :) a ja mam dziwną sprawę z tym moim @... dziś się zaczął i dziś się... skończył. W sumie to nigdy czegoś takiego nie miałam, raczej jakieś plamienia niż okres. Jak się do jutra nie rozkręci, to będzie podejrzane :P A poza tym nie przestały mnie boleć piersi i nie boli mnie brzuch jak zwykle... Co myślicie na ten temat? Może być coś z tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............10.11.................27-28........ .............3. ................8.12 aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............22.10................26-30......... ..............2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 ...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaD.............06.10 i 26.10........29-34................2-(3miesiac po zabiegu)....co drugi dzień rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję sara!.....................02.11.............28-30 .......................3 ..........nie testuje Felicja^..................6.11..............29-33....... .............5. .................ok. 12.12 kasia444.................4.11..............28-30......... ................3 ...................02.12 Poprawiłam tabelkę, bo coś pokwasiłam wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
test byl robiony wieczorem, slaba krecha, moglbyc niewiarygodny, stresowac to sie dzis wieczorem zaczelam, wiesz roznie moze byc, byle do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe jak długo
sara, tym gadaniem tylko denerwujesz te, co by chciały, a nawet słaba nie wychodz :) Krecha to krecha, nie ma się co stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
jak sie nie rozkreci@ tescik wskazany:-) pms sie utrzymuje tez dobrze swiadczy, oby sie nie rozkrecilo sorki jak kogos zdenerwowalam juz nic nie napisze w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis temperatura spadłado 36,7. na rano czułam ze dostane @. po chwili miałam brązowe pkamienie i....na tym koniec.....jedna plama....mała.....i juz nie wiem o co chodzi? czy warto robic bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe jak długo
chyba nie warto... poczekaj, bo pewnie jutro dostaniesz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzuch mnie nie boli na @. w ogole nie bolał. mam małe mdłosci rano. i to choler.... plamienie.....w ogole nie czuje sie na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
temp spada przed okresem, ja bym nie poszla tylko jw czekala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wzieły nerwy czyżby pms..do tego boli w dole brzucha jak na okres :( ja nie chcę! :) sara dziękuję za miłe słówko..trzymam kciuki za twoje testowanie jutro Monia , celinka- no dziwnie tam u was , ale jest nadzieja! a ja wolę- widzę że jesteśmy w podobnej sytuacji...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanessa85
hej dziewczyny ja z chęcią się do was dołącze tylko że ja mam już 2 pociechy a mój mąż chciał by 3 dzidzie tylko ja się zastanawiam.kasia444 nie przejmuj się tym bólem jak na okres ponieważ jak jesteś w ciąży to właśnie tak boli tylko że się go nie dostaje więc to normalne głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! co u Was? ja dostałam @ - na razie tylko plamienie, ale czekam aż się rozwinie co ciekawe - temperatura nie spadła. Sara - jak test? Monia - rozwinęło się coś? Kasia - Ty też dzisiaj testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzewczynki:) Witam z rana! aja_wole- nie mart sie jeszcze może na plamieniu sie skonczy a to dobry znak:) Sara- testowalas juz?? Odezwij sie! Monia- co tam u Ciebie?? Ja od dzisiaj zaczynam staranka, mam nadzieje ze w tym cyklu beda owocne:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
no i się niestety rozwinęło dalej... jak ze mnie poleciało, to się biegiem z łóżka zrywałam. wredna małpa jednak postanowiła odwiedzić mnie na dobre :P no dziewczyny jak tam testy, dzielcie się niusami! trzymam kciuki, żeby tym razem się udało!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....Ostatnia @.....Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja.....10.11.........27-28...............3. ................8.12 aja_wolę....30.10.........30-31..............2. ..................? dzastolinatoja...01.12....37-119...........4.....................? Lorealka..........22.10......26-30...........2 ................22-30.11 Fabiankowa.......6.11........24.............2 ...................? szczęśliwa.........6.11......28-29............1..................? róż-owa............8.10......30-33..... ......5 ...............po 12.11 gragragraaaa....10.11........28.............25 .............nie testuje. Sylwanka89........27.10.....29-32...........7 .......... MOnikaD....06.10 i 26.10....29-34.......2-(3miesiac pzabiegu)..co drugi dzień rottana.............24.11........24-25........2 ..................? kasiula201..........26.11.........28-29......3 ................nie testuję sara!................02.11..........28-30 ......3 ..........nie testuje Felicja^.............6.11...........29-33.......5. ..........ok. 12.12 kasia444............4.11.............28-30.....3 ...............02 Gzela.......27.11.2010.............25-25......6..............22-25.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............10.11.................27-28........ .............3. ................8.12 aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............22.10................26-30......... ..............2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 ...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaD.............06.10 i 26.10........29-34................2-(3miesiac po zabiegu)....co drugi dzień rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję sara!.....................02.11.............28-30 .......................3 ..........nie testuje Felicja^..................6.11..............29-33....... .............5. .................ok. 12.12 kasia444.................4.11..............28-30......... ................3 ...................02.12 celinka88................1.12...............27-31........................5........................nie testuje Dopisałam się do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja wolę liczę że na plamieniu się u ciebie skończy celinka- przykro mi :( gzela - powodzenia u mnie temperatura cały czas podwyższona, @brak..ale patrzyłam jeszcze raz na notatki i w sumie ma czas do 04.12.....no i czuje się coraz bardziej okresowo... i denerwuje mnie to że ciągle latam do kibelka sprawdzać czy nie przyszła....testu dziś nie robię bo wczoraj robiłam i była wyraźna jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i zaczynamy od nowa. Małpa @ nie oszczędziła mnie i w nocy jak ruszyła to myslałam ze zabije sie potykając śpiacego męża.:) czyli staranka na nowo. tym razem ze zdwojoną siłą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............10.11.................27-28........ .............3. ................8.12 aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............22.10................26-30......... ..............2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 ...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37.......................3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję sara!.....................02.11.............28-30 .......................3 ..........nie testuje Felicja^..................6.11..............29-33....... .............5. .................ok. 12.12 kasia444.................4.11..............28-30......... ................3 ...................02.12 celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
zrobilam test, taki sam jak 3 dni temu slabiutka kreseczka, w nocy z bolu sie zwijalam !! Cos chyba jest nie tak, Ijeszcze moj maz on nie wierzy w taka slaba kreske kazał mi czekac na @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia-przykro mi... Natępnym razem na pewno bedzie strzal w dziesiątke:) Sara- planowo okres powinnas dostać wczoraj?? Poczekaj do końca tyg, jak @ nie przyjdzie idx do lekarza, bedziesz miała pewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientujecie sie moze Kochane, jakto jest z tymi dniami płodnymi? Ile po @ występują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
obawiam sie ciazy pozamaczicznej... z dwojga zlego wolalabym okres, wczoraj powinnam dostać przy najdluzszym cyklu a takim jak mialam w poprzednim cyklu to przedwczoraj, nic zostaje czekanie na rozwoj dalszych wydarzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara- nawet tak nie mysl... Idź do lekarza, powiedz mu jakie masz objawy... Chyba to będzie najlepsze rozwiązanie, uspokoisz sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×