Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość sara!
dzieki gazela:) w przyszlym tyg dopiero moge isc, no nic trzeba czekac bo czasu sie nie przyspieszy monia widze ze juz ci sie humorek poprawił :) dni plodne tuz tuz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara...zyłam jeszcze nazieją do 30.11 ale gdy wczoraj miałam plaminie to juz wiedzialam co i jak. A Ty nie mysl o ciazy pozamacicznej, tylko mysl pozytywnie, ja wiem ze sie boisz, ale nie nakręcaj sie o ciazy pozamacicznej bo jezeli jestes w prawidłowej ciazy ( a wierze ze jestes) mzesz zaszkodzic temu rodzacemu się maluszkowi:) wiec glowa do gory a za tydzien do gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe jak długo
MoniaG---> jeśli masz takie nieregularne miesiączki, to ten kalkulator na nic ci się nie przyda, a może tylko zaszkodzić (wyliczy coś, co nie jest prawdą). Przy takich długich cyklach najlepszym rozwiązaniem są testy owulacyjne i obserwacja śluzu, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy jest owulacja... pewność jest, iż jest to 14 dni przed @, ale nie wiadomo kiedy @ przyjdzie, więc wg tego kalkulatora tego nie obliczysz. c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie też się dzisiaj rozhulała na maksa :( co robić... trzeba szybko wziąć się w garść i działać innej opcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIeregularne cykle mam od 4 miesięcy....przedtem zawsze było w miare ok. a testy owulacyjne.....hmmmmm....tyle sie o ich nacztałam i nie jetem przekonana do ch użycia...chociaz moze zmenie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe jak długo
ja zaczęłam stosować od tego miesiąca (teraz czekam na wynik) i wyszło mi zupełnie inaczej niż z kalkulatora, ale w sumie zgadzało się ze śluzem. Myślę, że warto spróbować... ja będę wiedziała, czy się udało za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak dlugo...a masz regularne @???? powiem szczerze, od 4 miesiecy moj organizm jest tak rozregulowany ze szok dlatego podchodze z umiarem nawet do testow owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe jak długo
Zawsze myślałam, że mam regularnie, ale od 3 miesięcy mam jakoś tak wahania o 2-3 dni. W dodatku u mnie jest taki problem, że zawsze @ zaczyna się takim dwudniowym plamieniem i nie wiedziałam, czy to już zaliczać jako nowy cykl czy nie. Zawsze myślałam, że tak, więc liczyłam początek cyklu od tych plamień i wrzucałam daty w takie kalkulatory jak ktoś tu podesłał. Zdziwiłam się więc ogromnie, jak mi test owu pokazał 2 kreski 15 dnia cyklu (cykle mam 28 dniowe)... okazało się więc, że owulacje mam dużo później, niż myślałam i prawdopodobnie zawsze źle liczyłam początek cyklu. Zobaczymy czy moja teoria się sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe jak długo
ja kupiłam na allegro za 1 zł jedna sztuka. Kupiłam 13 owulacyjnych i do tego 2 ciążowe (też za złotówkę :) Sprzedawca: mojaowulacja, mega szybka wysyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
Ja też się wzięłam do działania :) Zamówiłam na allegro testy owulacyjne, zobaczymy, czy coś mi to da. Kupiłam też wiesiołka, dużo się o nim dobrego naczytałam, nie zaszkodzi spróbować. I niecierpliwie czekam, aż małpiszon sobie pójdzie i... do dzieła :) Nie ma co się załamywać! Sara, nie nakręcaj się, przez to, że cały czas myślisz o bólu pewnie boli Cię jeszcze bardziej. Jeśli masz 2 kreseczki, to znaczy, że jest w porządku, tylko nie wymiguj się od wizyty u ginka!! Aja_wolę - trzymam kciuki, żeby następnym razem się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
raczej staram sie myslec pozytywnie, juz sie nie stresuje, w nocy nie mysle sam boli :-p testy owulacyjne...hmmm u mnie by sie nie sprawdzily wole juz dzialac co drugi dzien albo codziennie, no chyba ze mialabym cykle powyrzej 35, wiesiolek bralam-nie sprawdzil sie ale innym pomogl, kto wie trzeba wszystkiego co bezpieczne probowac:) aja wole - jutro juz bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe jak długo
sara, a czemu piszesz, że ci się nie sprawdziły testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
napisalam ze u mnie by sie nie sprawdzily a nie ze nie sprawdzily :):) wiesz co czytalam troche o tym jednych wychodzila gruba krecha i za 4 dni znowu gruba krecha, nie mam cierpliwosci zeby jeszcze sie przez cos takiego denerwowac, ile osob tyle opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja też chciała bym się do was dopisać jak można mój mąż bardzo chce dzidziusia ja też kocham bardzo dzieci ale trochę brak mi odwagi ale pewnie rozmawiając z wami to od razu zmienie zdanie i też rozpoczniemy starania mój mąż to chyba by mnie na rękach nosił jak bym się zgodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjjj:) Zima u nas- bardzo zimna!!!!!! Stokrotka- to musi byz wasz wspólna decyzja- porozmawiajcie o tym, przemyslcie i do działania:):) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
cześć stokrotko :) oczywiście, że możesz z nami zostać :) Tak jak Gzela napisała, musicie razem podjąć taką decyzję, bo to w końcu Ty będziesz chodzić z ciąży i zajmować się dzieckiem na samym początku, więc nie możesz się po prostu dać namówić, tylko być do takiej decyzji przekonana. A ja z jednej strony mam już tej zimy dość (akumulator padł...), a z drugiej zaczynam ją lubić, bo odwołali mi dziś zajęcia na uczelni :D Chociaż ładnie jest na dworze, bo biało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie masz rację to ja będę chodzić w ciąży i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze czuć jak rośnie takie nie winne maleństwo w tobie i kiedy zbliża się poród i nie można się doczekać takiej małej istotki. Ja mam już dwie córki najstarsza ma 7 lat i chodzi do pierwszej klasy a najmłodsza ma 4 i pól roku i chodzi do przedszkola a mąż pragnie 3 szkraba ja zawsze chciałam mieć gdzieś właśnie trójeczkę a teraz jak dziecko z kulam głowę i mam obawy co do mnie nie podobne. A zima jak zima zawsze zimno i ponuro i nie chce się wychodzić z domu ale święta są super dzieci się cieszą choinka wigilia klimatyczny nastrój to w zimie jest najpiękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
Witaj stokrotka :) na pewno sie od nas zarazisz:) Zimno jest ale ja kocham zime pod wrunkiem ze nie wieje :-p no i oczywiscie samochod sprawny musi byc!! wtedy moze 2metrowy śnieg leżeć :):-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stkrotka- masz juz dwójkę dzieci:):)?!?!:) Jesteś w moim wieku, a juz taka gromadka Was jest:):) A ja tu o jedno- pierwsze walcze:) Zazdroszcze ci takiej fajnej rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka- facet jak to facet- pewnie chciałby ucelowac w synusia:):) Daj mu szanse, daj mu szanse...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie nadal brak @. Testu nie robie. Poczekam i po weekendzie mam wizyte u gina ;) Witay stokrotko:) Sara co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa, a kiedy planowo powinnas dostac @?? Trzymam kciuki z całych sil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
ja stoje w martwym punkcie, ide w czwrtek na bete (mam nadzieje ze okresu nie bedzie chociaz brzuch nie daje spokoju i tylko latam do wc zeby sprawdzic) i do lekarza w piatek, testow juz nie robie bo szkoda kasy skoro caly czas wychodza tak samo, ale jestem dobraj mysli :) Fabiankowa oby nie przyszla, bede trzymac kciuki na ciebie i troche za siebie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
gazelajak tam starania ci ida ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×