Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Monia to jeszcze o niczym nie przesądza?? Tak jak napiasał kasia- jej tez test wyszedl negatywny, a była w ciązy! Także glowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, też uważam, że to o niczym nie świadczy, zwłaszcza, że nie masz jeszcze @ i oby wredna małpa nie przyszła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
MOniaG--->przykro mi bardzo ale głowa do gury;] póki nie ma tej wrednej @ jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. podobnie yak Monia. Zrobiłam test - Negatywny... @ nie ma nadal. temp. 37,3. Ogólnie myślę sobie tak, że chyba coś poknociłam w obliczeniach cyklu i termin @ to 2-3 grudzień.. jednak.. Sutki zaczynają mnie pobolewać. Z Fabiankiem miałam podobnie. O ile teraz jestem jeszcze przed @ to test wtedy też wychodził negatywny... a po terminie @, wyszedł pozytywny. Wiec nie nastawiam się że nic nie wyszło. Bo tak naprawdę to staranie się o dziecko to taki fayny czas ( o ile nie stara się kilka lat... ) bo bez stresu można uprawiać seks :) A tak kiedy sie nie chce dziecka to trzeba uważać. pilnować by ogumienie było na widoku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa- śwetne masz podejscie :) oby tak dalej!!! ja dalej czekam, u mnie dziś 32dc, więc jutro powinien być @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzyma kciuki by małpiszonka nie przybyła ;D niech się gdzieś zakopie w zaspach śniegu i przybędzie gdzieś może za 1,5 roku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :( chyba nic z tego nie będzie.. boli mnie brzuch na dole i pewnie najpóźniej jutro dostanę @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
aja_wole i monia nie ma okresu jest nadzieja !! Mnie brzuch boli nic sie nie zmienilo, 2-go testuje (jak @nie przyjdzie) zrobilabym to jutro ale moj M prosil zebym na niego poczekala bo jutro dopiero wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara - to ja trzymam kciuki za Ciebie ja coś czuję i raczej się nie mylę w tych przeczuciach... niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
wiesz mnie tez brzuch boli tez jak na okres, do tego doszedl ból piersi i to w jednym miejscu :) ale mialm tak w zeszlym cyklu, ja juz sie tylko usmiecham na to co czym to cialo mnie z cykl na cykl zaskakuje :) nie martw się będzie co ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
fabiankowa ja podziwiam za laicikowe przytulanie ;) nie potrafie sobie przypomniec zebym o tym nie myslala chociazby na samym koncu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie macie dziewczyny racje:) to jeszcze o niczym nie świadczy:) zobaczymy co czas pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze nie dostałam@ :))))) i mam nadzieje ze nie dostane:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Monia - jak nie ma @ to dobry znak, moja kolezanka tak miala.. zanim zrobaczyla 2 kreski , zrobila wczesniej po terminie @ kilka testow i nie bylo nic widac. My zaczelismy 2 cykl staran, w pierwszym bylam tydzien chora w okresie owulacji.. tak to sobie tlumacze, ze moze dlatego nie wyszlo. Teraz od niedzieli codziennie sie z mezem kochamy ;) wiec mam nadzieje, ze w tym cyklu sie uda.. Musze sie umowic do ginekologa w styczniu jak bedziemy w Polsce, zobaczyc co i jak z tymi moimi 44 dniowymi cyklami :( hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam też dodać że.. dzisieysza temperatura to 37,3... wczesniey było 3 dni 37,1... :) zmykam do łozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam wreszcie okres :DDDDDDDDDDDD Pobiłam swój rekord :D Dobiłam do 119 dni CYKLU. Dodatkowo dziś dowiedzieliśmy się, ze dostaniemy promesę z banku na zaciągniecie kredytu. Być może ta sytuacja mnie trochę odciążyła i okres się pojawił :) Nie umniejszając działania leków oczywiście. Ulżyło mi trochę :) Edytuję tabelkę :) Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............10.11.................27-28........ .............3. .................8.12 aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119.....................4.? Lorealka..............22.10................26-30......... ..............2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 .................? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 ............... róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 ............ MOnikaD.............06.10 i 26.10........29-34................2-(3miesiac po zabiegu)....co drugi dzień rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję sara!.....................02.11.............28-30 0.......................3 ..........nie testuje Felicja^..................6.11..............29-335....... .............. .................ok. 12.12 kasia444.................4.11..............28-30......... ................3 ...................02.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja też staram się o fasolkę, narazie jest to mój pierwszy cykl starań @ miałam 21.11 i teraz starania, mam nadzieje że coś z tego wyjdzie oby.... Fajnie jakby odrazu w pierwszym cyklu wyszło ale mój M by się ucieszył pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy dzień nowe możliwości.. nowy cykl nowe możliwości..!! DZIEWCZYNY nie łamiemy się ;) Damy radę ! U mnie @ dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole ja tez nie wytrzymałam....tez jedna kreska, temp. podwyższona, brak @ ale odczucia takie jakby miala lada chwila przyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
kasia wlasnie o tobie myslalam :) moze nie dostaniesz @ duzo nas tu ktore na dniach nie czekaja na @, ja tam wierze wszystkie nie dostaniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłoby fajnie jakby małpa nas ominęła, mam nadzieje że nie przyjdzie. Ale moja znajoma dowiedziała sie że jest w ciąży jak była już w 5 miesiącu okres miała i testy wszystkie wychodziły negatywne. Teraz urodziła synka ma już miesiąc czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
a do mnie dziś przyszła wredna małpa... a już miałam nadzieję, że będzie wreszcie dobrze. Raniutko zrobiłam dziś test, jedna kreska, a potem na potwierdzenie tego wszystkiego @ :( :( :( Ehhh czasem się łudzę, że można mieć okres w ciąży, tak jak piszecie, ale jakoś wolę się nie nastawiać. Może w Nowym Roku będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
cos cicho dzis na forum wszystkie czekamy na jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
celinka88 nowy cykl nowe nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
tak bo biorac pod uwage moj najdluzszy cykl to dzis powinnam dosta@ pewnie bym to dzis zrobila ale czekm na meza :-) a ty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
przepraszam nie doczytalam ponownie, ja sie troche boje czy ten 2 dni temu zrobiony tet powtorzy sie, tez mnie boli brzuch, takze nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
w tym wszystkim najgorsze jest czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×