Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

scooby84 - musialo byc Ci bardzo ciezko. Najwazniejsze, ze maly juz jest zdrowy :) i jestescie razem w domciu. rottana - gratuluje :) zycze spokojnej ciazy :) malinowa - mam nadzieje, ze i Ty niedlugo bedziesz mogla cieszyc sie pozytywnym testem. Jezeli moge zapytac, to jakiej dlugosci masz cykle? bierzesz cos na wywolanie miesiaczki? Pytam bo ja mialam takie pomiedzy 34-56 dni, przez ostatnie pol roku tak 46-48dniowe.. owulke mialam dosc pozno. Kilka razy mi sie spieszylo, i bralam wlasnie duphaston na wywolanie @. Jak sie pozniej okazalo, ze niepotrzebnie sie tak spieszylam. Zaszlam w ciaze w cyklu, gdzie owulka byla pomiedzy 25 a 30dniem cyklu. Wiec bardzo pozno. Postanowilam nic nie robic w tym cyklu. Planowac wakacje. No i owulka byla pozno :) Ja dzis zaczynam 2trymestr :) ale ten czas leci. W srode ide do szpitala na usg :) Ja ide sie kurowac, bo mnie przeziebienie dopadlo :( Milego weekendu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, ja nie musze wywolywac @, bo cykle mam co 25-26 dni. Wlasnie dzisiaj dostalam. Myslalam, ze wyladuje w szpitalu, bol nie do opisania, nie wiedzialam co sie dzieje. Ale na szczescie jest juz troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hejo. bylam wczoraj u ginki. ciaza jest ale bardzo wczesna( 3-4 tydzien) i prawie ze nic nie widac. za 2 tygodnie ide jeszcze raz na "potwierdzenie" ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa - badania masz wszystkie ok? Twoj maz/facet rowniez? Wiesz, czy masz owulacje w cyklach? 3mam kciuki zeby Wam sie udalo. Ja zawsze chcialam miec krotkie cykle..a mialam tasiemce.. Rottana - gratuluje :) ja bym poczekala do koncowki 7tyg, wtedy na usg mozesz juz zobaczyc i uslyszec bijace serduszko :) Ja mam jutro USG w szpitalu, panstwowe ;) wczesniej bylam prywatnie. Ciekawe ile dzidzia urosla i czy jest wszystko ok. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, problem polega na tym, ze moj maz zdaniem mojej gin ma wyniki jak byk rozplodowy, ja progesteron mam wysoki, prolaktyne ksiazkowa, ale mam cos nie tak z androgenami (dhea za wysokie), co zaburza mi owu. I tak od stycznia prawdopodobnie tylko raz udalo mi sie "zaowulowac" (prawdopodobnie - bo testy owu wychodzily pozytywnie, a dwa razy mialam stwierdzony brak owu, raz stwierdzona owulacje (a w tym samym dniu dostalam zapalenie pecherza i wyladowalam z antybiotykami na zwolnieniu). 3 cykl jade na Metformaxie, ktory mial mi przystymulowac delikatnie owu (udalo sie raz). W tym cyklu dostalam podwojna dawke, po ktorej nie czuje sie super (mdlosci). Jesli to nie pomoze, to czeka mnie bujanie sie z clo i prawdopodobnie za jakies 3-4 miesiace hsg. Powoli trace nadzieje na to, ze sie uda (co ma swoje plusy, bo powoduje, ze przestaje myslec o dziecku tak czesto jak wczesniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana kochana jak ja sie ciesze!!!!! gratuluje z calego serca!!! scooby ja w ogole wiadomosci od Ciebie nie moglam sie doczekac!! męczyłam Kiderke ile wejdzie zeby napisała mi co u Ciebie:)) Kochane Wojtus 4 maja konczy 7 miesiecy!! jest cudowny, z dnia na dzien zadziwia mnie ile wejdzie:))) ale wrocilam do pracy,na jeden dzien...i dostałam wypowiedzenie bo jestem niewygodnym pracownikem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hejo, nasze forum umarło nie ma co się oszukiwać. dziewczyny już urodziły i nie mają czasu wchodzić i pogawędzić... szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana, ja jestem na www.babiniec.myforum.pl Razem z Dziewczynami z Kafe sobie cos takiego stworzylysmy, bo tutaj pomaranczki nam rozwalily topik. Jesli ktoras z Was ma ochote zajrzec to zapraszamy:) Z tym, ze trzeba sie zarejestrowac, ale to juz najmniejszy problem:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Ja rzadko zaglądam, bo denerwuje mnie, że czsami napiszę mega posta, a tu nagle coś się odświeża, i ucieka mi cały post. Do dupy. No i niestety w moim otoczeniu jest osoba, która wie prawdopodobnie że ja to ja, i mogłaby wykorzystywać to co ja piszę. A po co mam pisać nieszczerze i dyplomatycznie? Rottanko!!!! Gratuluję z całego serca!!!!!!! Ale sie cieszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, a to tak można? Wydawało mi sie, że młode mamusie nie mogą być od tak zwolnione przez jakiś czas jeszcze.. czy sie mylę? Mi się kończy macierzyński w przyszłym tygodniu. Muszę coś wymyślić, nie stać nas na to żebym nie pracowała, a z Julcią nie ma kto zostać, a do żłobka jej nie oddam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio,kobiety po powrocie do pracy z macierzynskiego sa chronione tylko wtedy gdy zminiejsza sobie wymiar etatu np. na 7/8,wtedy pracodawca nie moze zwolnic przez 12 miesiecy. ja chcialam pracowac na pełen etat...i pozegnalam sie z praca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka253
witam wszystkie Panie :) pisze z takim pytanie poniewaz jest troche tych postow nie przeczytalam wszystkiego , ale chcialam wiedziec czy ktoras z was pzechodzila przez proces in vitro a konkretnie chodzi mi o transfer sama, tzn mam na mysli , ze maz nie mogl byc razem z wami bo praca, lub inne okolicznosci bo u mnie tak troche wlasnie wyglada, ze bede musiala byc sama:( i czy powinnam naciskac na meza , ze mimo wszystko ma tam ze mna byc jak uwazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta :) Nie pisałam, bo nie miałam dłuuugo netu :///Al;e juz mam i mogę smigac :) Rottanko Boże kochany jak się ciesze :) Normalnie poryczałam się ze szczęścia :) Gratuluję Tobie z całego serducha 🌻 Ale radość!!! Scooby Dobrze, ze już wszystko ok. Łzy same mi leciały jak czytałam o narodzinach Bartusia. Widze, ze większosc z na ma bardzo złe wspomnienia z porodu.. Dobrze, ze juz po wszystkim. Zdróweczka życzę :) Ogromnie się cieszę i gratuluję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziastolnatoja wczoraj myślałam o Tobie, zastanawiałam się jak się macie. A jak tam u pozostałych mamuś? Rottana, Ignacja, Kiki jak się czujecie? Malionwa jak się miewasz? Często zaglądam na nasze forum, tylko nie zawsze mam czas odpisać. Od kiedy Agatka raczkuje i poznaje świat to nie bardzo mam kiedy posiedzieć dłużej przy kompie. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiderka a dziękuję dziękuję mamy sie dobrze. Pyza kończy dziś 4 miesiące :)Kocham ją nad wszystko :) Nadal śpi rewelacyjnie bo w noby 8-12 h więc wysypiamy się. Mała rośnie jak na drożdżach, wazy juz 7 kg, więc jest co nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ciekawe co u Ignacji... Juz jest gdzieś na półmetku:) Ciekawe czy zna już płeć dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ehjo dziewczynki, ja dzisiaj ide zobaczyć swoją fasoleczke:) mam na 17.45. już się doczekać nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rottanko i jak wizyta u lekarza, jak Twoja fasolka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Widzę, że forum umarło :( Rottana ---> GRATLUJĘ! Malinowa ---> Uda się Wam, tylko czasem trzeba powalczyć, mocno trzymam kciuki! U mnie 20 tc - będziemy mieć SYNKA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja, ale super :)pochwal się jakie macie typy imion :) jeśli macie:) rottana...hej...jak tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja---> no na razie nie mamy za bardzo... na topie jest Szymon, Tymon (ale na Tymona się mój m. nie chce zgodzić), Wojtek, Filip, Piotr i Paweł... Ale naprawdę jeszcze nie wiemy zupełnie :) Może nas natchnie, jak się urodzi i go zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja kochana tak sie ciesze ze wszystko dobrze z Wami!!:*** a co do imienia to podpowiem:Wojtus:)))) beda dwa forumowe Wojtusie:)))) Rottana a Ty kobieto na cztery litery dostaniesz!!! odezwij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ładne ładne:)Wszystkie mi się podobają:) Ostatnio Tymoteusz mi się podoba. Moja klientka ma synka o tym imieniu i mówią do niego Tymuś Tymek :)Tak mi się z Tymonem i Szymonem skojarzyło :) Najwazniejsze jest, by Wam obojgu przypadło do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej jakie tu pustki. Rottana co u Ciebie, nie odpisałaś jak po wizycie. A my czekamy :) jak tam mamusie, przyszłe mamusie i staraczki się miewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) Co u Was i Waszych Maluszkow? U mnie po staremu, zaczelam nowy cykl, poje sie mieszanka ziolowa, mierze tempke, z ktorej wynika, ze na bank mam owu. Teraz troche sobie odpuscilam, a przynajmniej sie staram. Dalam sobie jeszcze 2-3 miesiace i ide na hsg, jesli sie nie uda. Caluje Was mocno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewzyny, no siedze na innym wątku ale to nie znaczy że was nie podczytuje chodź prawdę mówiąc nie ma co... :P u mnie na razie git, tylko praca mnie dobija, dzisiaj ide do gina, będzie mi ustalać dokładny wiek płodu bo 2 tygodnie temu wg miesiączki powinien być 8-9 al wg usg wyszedł 6, więc musiało dojść później do zapłodnienia ale dzisiaj się wszystko okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana to super, że wszystko dobrze. To zobacz raz dwa i będzie koniec pierwszego trymestru :)Nawet nie wiesz jak się cieszę:) malinowa trzymam kciuki:) jak jest owu to już połowa sukcesu:) kiderka Agatka jest cudna:) głos oczywiście oddany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×