Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość MOnikaG
ja nie stosuje zadnej diety...to nie dla mnie:):) jesstem teraz troszke przewrazliwiona kolejna ciązą, bo jak wiecie 3 miesace temumiałam zabieg i straciłam naszego najbardziej wyczeiwanego maluszka....musze nauczyc sie nie planowac niczego bo potem mi nie wychodzi...tamten maluszek byl zaplanowany co do sekundy...nawet termin porodu byl zaplanowany.....i nici... teraz chcemy tak jak pisaam wczesniej blizniaki i trojaczki abo i wiecej:) staramy sie ale nie planujemy):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana, my robimy póki co dokładnie tak samo. Nie mierzę temperatury, bo zawsze wstaję o innej porze, więc to nie ma sensu, nie kupuję narazie testów owulacyjnych itp. Póki co to dopiero 2 cykl starań, więc nie chcę się dodatkowo spinać. Jak nam przez pół roku nie wyjdzie, to wtedy może zacznę stosować testy owólacyjne, a działania z lekarzem zostawiam so na "za rok". A tak z ciekawości, który to cykl Twoich starań i w jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaG
Ignacja-----> mysle ze nie wiek i staz małzenski sie liczy....ale to ze wszystkie na forum rozumiemy sie przede wszystkim w TEJ jednej sprawie:):)chociaz jak czytałam wczesniejsze wypowiedzi to duzo kobiecinek jest w wieku 21 lat:):) faaaajnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
no ja mam 21;] mój facet 25. my zaczelismy w tym tygodniu. zaraz jak skonczyla mi sie miesiaczka, a zaczęła sie 26 października. moj @ trwa średnio 4-5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja myśle że jest to odpowiedni wiek, bez względu na to co inni mówią:D ważne że dorosłam psychicznie do tej decyzji, i że ja tego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle mnie zrozumiałaś, ja po prostu w tym wieku miałam zupełnie inne pragnienia i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaG
Jetem z Was kobietki dumna:) i z siebie takze:) za takie wlasnie podejscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
no wiadomo że wiele dziewczyn woli w moim wieku biegać po dyskotekach i zmieniać facetów jak rękawiczki ale nie ja;] mnie to nie bawi, znam kobitki młodsze ode mnie i także są dobrymi matkami (nie zawsze dlatego że tego chciały:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Ignacja----> po za tym nie jesteś jeszcze aż taka stara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc o innych pragnieniach nie miałam na myśli latania po dyskotekach i zmieniania facetów (tak jak napisałam - z moim jesteśmy ze sobą 8 lat). Myślałam raczej o podróżach, wymianach studenckich (program Erasmus), studiach itp., dlatego Was podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
w moim życiu żądza inne priorytety, jak praca, szkoła i założenie rodziny... w kwietniu akurat kończe już ostatnią klase no a praca pracą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja też spadam bo zaraz mój skarb w domu będzie:D hihih:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki właśnie przeczytałam, że skok temp.wcale nie może byc trzy dni przed lub nawet po owulacji :) Nie no nie trafisz:) Może dla niektórych to oczywiste no ale dla mnie nie bardzo, bo to dopiero mój drugi cykl starań:) A pierwszy juz taki poważny:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki niech mi powie jakaś mądra głowa co jest grane :) Jak już pisałam wcześniej moje cykle to totalne nieporozumienie. Teraz mam dziewięćdziesiąty któryś dzień(nie jestem w ciąży) i co mnie szokuje mam śluz mega płodny. Jest to w moim przypadku bardzo dziwne, gdyż od marca kiedy to odstawiłam pigułki czegoś takiego u siebie nie zaobserwowałam. Trwa to drugi dzień. W przyszłym tygodniu wybieram się do gina, ale nurtuje mnie to bardzo. Jest w ogóle możliwe, aby śluz płodny występował tak późno ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... może przestańcie się starać !!! ... totalny luzzzz, nie myśleć o tym, że się robi dziecko! bo w ten sposób nigdy nie zajdziecie w ciążę! My też chcieliśmy... bez rezultatu...(było obliczanie kiedy płodne dni i takie tam) aż tu w tamtym roku na wczasach, totalny luzik :) imprezki, szaleństwo, zero problemów, zrelaksowani, nie myślący o dziecku w 24 dniu cyklu zrobiliśmy dzidziusia :) co było dla mnie wielkim szokiem i zaskoczeniem!!..... (okres zawsze miałam co 30 dni Życzę POWODZENIA w staraniach !!! Ps. Dzidziuś to wielkie szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey witajcie a ja dzis 5 dni do @ wczoraj z moim bylo bara bara i plamienia mialam:../a mija tem z 37,3 terz jest 37,6 ahhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzastolina-------> ja nigdy tak nie miałam, bo zazwyczaj mam regularne cykle, ale wydaje mi się, że być może masz właśnie odwulację, gdyż skoro nie miałam @ przez 92 dni, to byc może z jakiegoś powodu Ci się po prostu zatrzymała, a teraz jesteś w trakcie zwykłego cyklu i za 2 tygodnie dostaniesz @ (w sensie, że się zatrzymała, a teraz ruszyła). Najlepiej byłoby gdybys się umówiła z ginem, który ma USG i wtedy on Ci powie w jakiej fazie cyklu jesteś, bo być może właśnie teraz powinniście podwoić starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wlasnie z mlodym ustawiawiamy kręgle na lawecie ;) dzis nie sprzatam wczoraj obleciałam całe mieszkanie ;) Okresu brak koleny dzien... ale wedłu moich obliczen powinien dzis sie poawic wiec moze przydzie bo dzien sie dopiero zaczął... dzis na obiad RYBA :) co do wieku i odpowiedzialnosci. Pobralismy sie 14 lutego 2009 roku Kiedy byłam w 8 m. ciazy :) Slub byłzaplanowamy wczesnie i nie chcielismy go przekładac a był zaplanowany eszcze przed poczesciem Fabianka, wiec wzielismy slub. urodził sie Fabian. Mamy własne mieszkanie, auto, mąż dobrą pracę. Imprezowe zycie za nami i eszcze przed nami, dzieci będa odchowane a my nadal młodzi by wysc do klubu raz na akis czas i sie rozwerwac ;) ale teraz tak sie nie chce. dlatego decyzja o rodzeństwie dla naszego synka została podjęta. Nie mamy określonego terminu kiedy ma sie poawic.. chcemy i to sie liczy. a czy to bedzie teraz czy za 2-3 miesiace to bez róznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaG
Witam kochane:) u mnie dzis na obiad tez RYBA ale po grecku:):) moj mąż ma imieninki i w domu ył mały zamęt z rodzinką:):) ale juz jest spokoj:):) mysle ze pry takim dniu wreszcie się UDA!!!!!!!!1:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i jak tam dziewczyny?? Fabiankowa będziesz testować? Myślę ze może którejś się uda w tym miesiącu, trzeba trzymać kciuki... u mnie dziś były łazanki... ja dziś powinnam dostać @ ale niema. Ciąża odpada wiec czekam niech przychodzi i szybko się kończy bo starania przed nami... strasznie się ciesze ze już minęły 3 miesiące i możemy próbować ten czas strasznie się ciągną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaG
szczęsliwa....-------->>>> tak jak mowisz, 3 miesiące po-strasznie się dłuzą:):)dzieki Bogu juz mineły:) a moze zrobimy swoim mężom niespodzianke na Boze Narodzenie:) chociaz ja wolalabym na 11.11.2010:):0urodzinki męża:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziękuję za odp. :) trzeci dzień utrzymuje się śluz płodny :) więc nasze starania są na dużo wyższych obrotach niż zwykle :) już nie mogę doczekać się wizyty u gina, chciałabym juz wiedzieć na czym stoję. U mnie dziś mięsko z sosem grzybowym :) Grzybki zebrane w tym roku w mazurskich lasach :) pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×