Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdkwqnhedfnefdfe

dlaczego niektóre kobiety są takie zazdrosne o urodę?

Polecane posty

Gość gość
Ta z 17:03 to faktycznie wyżej doopę ma niż sra i żyje w swoim świecie :D Faceci śmieją się z tych "piękności" zaniedbanych, bez makijażu, bez operacji jak naturalna piękność ma mały biust.... Robotnicy i faceci z niższej półki też podrywają zarozumiałe kretynki all natural, związków takich pełno, idiotów do siebie ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dlaczego kobiety mnie nie lubia pytam sie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś glupia, no! Mozesz byc po studiach, ale nadal jestes glupkowata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten glupi temat dalej sie utrzymuje? Tylko prymitywne baby,ktore nie wiedza co to kultura tak sie zachowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna tych brzydkich wytepic ?Bedzie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie,wyrznac wszystkie brzydule,a won !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie nie dziwie tym brzydkim ze sa zazdrosne maja tak naprawde przekichane zycie o ile nie maja silej osobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosc swoja droga.Ale jesli jest to zazdrosc chorobliwa,pod wplywem ktorej sa wredne,roznosza zlosliwe plotki,zlorzecza innej kobiecie,to takie powinno sie wytepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak ci nie powiedza.Powiedza zaraz,ze cos takiego jak zazdrosc nie istnieje i ze to twoje urojenia.Albo zwala na TWOJ c*****y charakter,zarozumialosc czy po prostu skrajna glupote.Na twoj k***wski sposob bycia,a jak beda tepe,to posypia sie wyzwiska i na tym dyskusja sie skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym badz razie zrobia z ciebie potwora,a siebie wybiela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie kobiety powinny znac swoje miejsce w szeregu i przestac stroic fochy i fikac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneta
Ja mam 32 lat i jestem jeszcze bardziej atrakcyjniejsza. Podrywają mnie modzi i starzy. Nie korzystam z tego, bo mam bardzo atrakcyjnego i mądrego męża (nawet wręcz mnie to już wkurza...). Znam swoją wartość, mam różne pasje, nie bazuję tylko na urodzie. Uprawiam sporty od dziecka i mam dobre geny. Nie jest prawdą, że im starsza tym brzydsza. Jeżeli dbasz o siebie to możesz być jeszcze bardziej atrakcyjniejsza. Trzeba mieć samodyscyplinę, aby codziennie uprawiać sport. Ciało wtedy z wiekiem robi się coraz ŁADNIEJSZE. Mam dziecko 10-letnie i każdy myśli, że jesteśmy rodzeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem , mam gdzieś jak wyglądają inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość angelika
Kiedys powiedzial mi madry mezczyzna takie slowa : kobieta nie jest zazdrosna o urode drugiej kobiety dopoki jakis mezczyzna tej urody nie zauwazy . Tu chodzi o to ze zazdrosne sa tak na prawde o to ze mezczyzni zwracaja uwage i komplementuja urode . Nigdy nie bylam.zazdrosna o urode innych nawet ladniejszych kobiet bo uwazam ze kazdy jest taki jaki jest .powiem wiecej nawet wrecz jak widze sliczna dziewczyne to bez niczego stwierdzam ze jest sliczna :) Natomiast czesto jestem obiektem nienawisci kobiet z powodu tego ze jestem inna oraz tego ze podobam sie . Ma to zwiazek z charakterem . Nie uwazam.sie za super ladna jednak podobam sie i to denerwuje kobiety. Przez to odsunelam sie nawet od niektorych bo nie wiem ktore sa godne zaufania a ktore znow beda knuly przeciwko mnie. Naprawde niewiele jest kobiet ktore potrafia mnie zaakceptowac. A wiec wszystkie fajne dziewczyny nie zazdrosne nie zawistne trzymajcie sie jest nas troche hehe musimy sie tylko odnalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×