Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdkwqnhedfnefdfe

dlaczego niektóre kobiety są takie zazdrosne o urodę?

Polecane posty

Gość gość
Mój mąż zdradził mni że zjawiskowa pieknoscia ja wiadomo po czwórce dzieciach piękna nie jestem, ale zazdrosna nie byłam wybaczylam mu bo wiem że to moja wina mam cycki obwisle zaniedbalam go seksualnie bo bałam się zażywać pochwy po porodsch bo to okropny ból jak cie tam iglami klika, teraz żałuję ze nie wytrzymalM tego bólu bo za słabo widocznie kochałam męża a jak kochasz to największy ból wytrzymasz, więc się nie dziwię ze mnie zdradzal z pieknosciol bo ona dała mu durzo miłości, a ja taką brzydka nie mogę mu dac, więc wybaczylam i na przeprosiny zrobiłam mu super obiadek taki jak mąż lubi , wiem że on się ciągle ogląda za nią rozumiem to. Ale się modlę o męża i o ta kochankę aby miała dobrego męża tak jak ja mam, mam bo to ja się okazalam zła zona. Powinnam bardziej go kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu,nia mam potrzeby wstawiania tu swojego zdjecia,zeby ci udowodnic,czy jestem ladna :D W dodatku jeszcze na takie forum.Bo jak wiesz,w internecie nic nie ginie.Ale smiesza mnie osoby,ktore rzekomo wiedza jak wygladam,mimo ze mnie nigdy nie widzialy.Moze potrafisz widziec na odleglosc,ze mnie oceniasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale brzydka duszę masz, twoja dusza w piekle będzie w finałach i na sądzie oststeznym, a brzydkie pokorne klaniajace się mezcxyzinie będą świecić pięknem w niebie, a ty w piekle sponiewierana będziesz a brzydkie wierzącego będą wywyzszone i aniołowie będą się im klaniac . Tak jak dla Matki Bożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha,wiec teraz nie tylko znasz moj wyglad,tylko jeszcze dusze ?Jestem pod wrazeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę Cię znać. Napisałaś - kiedyś nie byłam ładna - prawdopodobnie operacji plastycznej nie miałaś, a jedynie dzięki kosmetykom i ciuchów "wyladnialas". W gruncie rzeczy nadal nie jestes ladna i twoje dziecko tez nie bedzie.chyba ze będziesz miała przystojnego faceta to jakaś szansa będzie. Bo jak pisalam urode sie ma od urodzenia a nie nabyta. Poza tym prawdziwie ladnych czy pieknych faceci nie zaczepiaja - tzn na to pozwalaja sobie ci z wyzszych sfer . Moja koleżanka też myśli ze jest ładna, z rurek piegowatej i Bladej zrobiła się na czarnulke - solara, tona makijażu, fitness, fryzjer - owszem jakieś powodzenie ma - ale nie jest ładna tylko zadbana. Podobnie z moją kuzynka. Ja testem taki typ pocahontas trochę...no dibra może nie do końca ale mam fajna figurę, ladna twarz, czarne sliczne wlosy i zadnyvh wad. Maly nosek ladne zabki, idealna cera, ciemne dlugie krecone rzesy. Lalka na mnie mowia i sie zachwycaja od dnia mych narodzin naawet obcy ludzie a rodzice pękają z dumy. W rodzinie tez zawsze byłam faworyzowana, nazywana najpiękniejsza - pozostali pewnie odczuwali niesmak, ja tez jak doroslam, czułam się niezręcznie ze KAZDY jest pomijany a ja wywyzszana. Kuzynka - musi blond, rzadkie proste włosy, pryszczata , jasna cera, worki pod oczami i figura przeciętna, zero biustu, talii.. żeby żółte krzywe i w ogóle.. brwi z rzesami niewidoczne prawie. Zaczęła pracować to od razu na fitness, solarium, czarna farba , aparat na zeby i wybielanie, i udaje ładna. Denerwuje mnie ze kobiety mówią o sobie ze sa ladne. Nie rozróżniacie pojęć . Ladna a zadbana to co innego. Ladna można o sobie powiedziec gdy widzi się naturalna i zdjęcia z dzieciństwa a nie zrobiona. Z drugiej strony dobrze że żyjemy w tych czasach. Dzięki mozliwosci poprawiania wyglądu większość kobiet ma szansę na jakiś związek ale i tak nigdy nie będą na równi równi ladnymi. Chociaz wiadomo ze beda sie oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie jestem zazdrosna raczej patrzę z politowaniem na zrobione kobiety i serio, cieszę się z ich szczęścia ;) A znowu dużo widzę ładna naturalnie to nie zazdroszczę.. podziwiam Może ta zrobiona część będzie rywalizować między sobą albo ładne głupie/podłe . Bo ladne naturalnie od dziecka znają swą wartość i potrafią być szczere, docenic urode innej kobiety . Nie tylko ja sie tu wypowiadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze gosciu,tylko ja nie jestem autorka,ktora zalozyla ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja usłyszałam od męża je jestem brzydka i do niczego się nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zajzalas tylko ja facet zajzalem w duszę. Bo ju z tego co piszesz widać. Dla mnie najpiękniejsza i najspanialsza kobieta jest MARYJA DZIEWICA a ty nigdy przenigdy do niej nie dorownasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierają brxydrze bo się boją pięknych, bo brzydka będzie przy garach stała bo wie że nikt jej nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie do garów i gracie myć dla męża powinny, a pięknym to był codziennie kwiaty dawał i nosił na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi jako dziecko tez niczego nie brakowalo.Zawsze uchodzilam za sliczne dziecko.Potem jak doroslam,to jeszcze sie "wyrobilam" i zawsze mialam duze powodzenie.Ale nigdy sie nie obnosilam swoja uroda,raczej tak jak napisalas gosciu,wspolczulam brzydkim kobietom,podkreslanie,ze jest sie czyms lepszym,tylko dlatego,bo jestes atrakcyjniejsza jest dla mnie czyms glupim.Spotkalo mnie pare nieprzyjemnosci ze strony kobiet,wiem,ze nie jestem jedyna,nie powinnam sie tym przejmowac-ale niestety latwo mozna mnie zranic,czego juz chyba nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.03 - śmieszna jesteś, zarozumialstwo aż wypływa z twojego postu, chociaż chciałaś wyjść na taką "co to nie ja" piękność się znalazła jedyna i największa :D. Jeśli ci nie przychodzi do głowy, że ludzie naprawdę mogą wyładnieć, bo rysy twarzy bardzo się zmieniają z wiekiem, twarz, figura, włosy też często się zmieniają ja nie mam takich włosów jak miałam np. w podstawówce mimo, że nie farbowałam, zęby prostowane mogą być zresztą różnią się od mleczaków i zmieniają twarz całkiem itd. nie mieści ci sie to w głowie, ze człowiek dorosły to nie jest własna kopia z tego kiedy był dzieckiem tylko to bardziej skomplikowane. Jeszcze ten tekst o urodzie pocahontas, hahaha, pewnie masz jakies niepolskie korzenie bo wnioskuję, że masz ciemną cerę a czarne włosy też nie są urodą SŁOWIAŃSKĄ czyli naszą, polską, więc przymknij się kundlu mieszańcu boś żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.11 Nie zajzalas tylko ja facet zajzalem w duszę. Bo ju z tego co piszesz widać. Dla mnie najpiękniejsza i najspanialsza kobieta jest MARYJA DZIEWICA a ty nigdy przenigdy do niej nie dorownasz x A co takiego napisalam,ze takie wnioski wyciagasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ładne po prostu maja pecha bo musza sie bardziej starac zeby faceta zatrzymac,te ładne nie musza robic nic a facet i tak bedzie przy ładnej tkwił,brzydkie wiedza ze ich faceci wzdychaja potajemnie do tych atrakcyjnych i nienawidza ładnych kobiet.A ja sie ciesze,ze nie jestem szpetna tylko super dvpka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, to ja tego nie rozumiem :O jestem przecietna, jak sie zrobie to ladna, a kolezanki mam naprawde piekne, bardzo je lubie i mimo tego, ze nieco zazdroszcze im wygladu, to nie wplywa to na moj brak sympatii do nich :O Czy ja jakas dziwna jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtakasobiejednaana
Cos w tym jest ale autorka ewidentnie zadufana w sobie. Kiedy powiedzialas kolexance, ze ma ladna fryzure? Sama mowisz im komplementy czy tylko czekasz az one tobie beda slodycze mowic? Prawda jest taka, ze baby sa zazdrosne, sama czasem jestem np o piekne wlosy, nie o urode bo jestem ladna i tu bec... Jak ktos napisal uwaza sie, ze ladna=glupia. Jak wyszlam za maz to koledzy mojego meza mowili mu"teraz to dwa etety bedziesz mial bo Ania za ladna do pracy" zenua... Zdziwili sie, ze wszystko umie w domu zrobic, kanapki mojego meza w pracy tak pachna, ze chca mu za nie placic:-) Przetwory na zime robie sama, szyje na maszynie, czytam ksiazki-mam nawet swoja biblioteczke. Zalatwie wszystko i wszedzie, corka zawsze ogarnieta, piekne fryzury ma... Maz szczesliwy, ja szczesliwa, dziecko tez. Teraz slyszy czesto "nie tylko piekna ale i pracowita, kobieta marzenie"... Przez to jest zazdrosny. Ale nigdy nie wywyzszalam sie wsrod kolezanek, tp zazwyczaj one gadaly"mam taka fajna dupke,ze dlugiej kurtki nie zaloze" no ok tylek moze fajny ale co z reszta? W mozgu jajecznica i wciska mi kit, ze taka sliczna zebym ja sie gorsza poczula. Ale to bylo kiedus, teraz nie patrze na znajome bo nie warto. Patrze na siebie a wyglad to tylko bonus od losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtakasobiejednaana
Gosc 16:52 Dziewczyno przestan sie obwiniac! Sama soboe te dzieci zrobilas?! Maz nie pomagal?! Jezu jak czytalam tego posta to mi serce pekalo... Jak mozesz przepraszac meza za to, ze Cie zdradzal? To on sie szmacil nie Ty! Ty jego dzieci wydalas na swiat i sie nimi opiekowalas a on w tym czasie puszczal sie z jakas misska... Nie ponizaj sie. Jak mu cos nie gralo mogl Ci to powiedziec , porozmawiac a nie szukac furtki zeby skoczyc w bok. Takim zachowaniem pokazujesz mu, ze jak zrobi to zas to Ty znow mu wybaczysz, znow wezmiesz wine na siebie. Poza popedem seksualnym jest jeszcze cos takiego jak szacunek dla osoby ktora sie kocha czy kochalo. Jemu tego zabraklo. Pozdrawiam Cie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem, ale te śliczniusie paniusie, które tu się uskuteczniły swoje przemyślenia, potwierdzają tylko wszelkie negatywne stereotypy krążące na temat urodziwych kobiet. Aż przykro czytać. No ale atrakcyjność fizyczna ponad wszystko: tak, było, jest i będzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś x Ale nie wrzucaj prosze tutaj wszystkich ladnych dziewczyn do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem bardzo ladna i uczuciowa,nie wywyzszam sie,nigdy nikogo nie skrzywdzilam a wiekszosc kobiet i tak mnie nienawidzi.Wiec jak rozumiec to nalezy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×