Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdkwqnhedfnefdfe

dlaczego niektóre kobiety są takie zazdrosne o urodę?

Polecane posty

Gość gość
Makiado 2013.12.11 Ale właśnie o to chodzi, że te 'piękne' muszą zawsze udowadniać, że NIE są głupie, ani wredne, 'bronić' swojej urody, że tak powiem, przy czym jakoś przymyka się oko na wredność brzydszych wobec tych ładniejszych. Jesteś piękna - będzie ci łatwiej dostać pracę, ale trudniej ją utrzymać, kiedy zazdrosne koleżanki zaczną spiskować; 'zdobędziesz' faceta marzeń, ale zabije cię zazdrością, posądzając o romansowanie z innymi - tylko dlatego, że wyróżniasz się urodą itd. Z urodą związane są pewne przywileje, ale i tak myślę, że w życiu łatwiej jest tym zwyczajnie ładnym, mówcie, co chcecie. x No,nareszcie jakis madry komentarz.Zgadzam sie ,tez to zaobserwowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozabijac wszyskie paszkwile i bedzie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z brzydkimi facetami nic specjalnego ?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sa tepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,wiadomo,dlaczego sa.Jestem za eliminacja tych brzydkich kobiet,wtedy ta glupia zazdrosc i konkurencja nie mialyby miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaleczkaBarbie9
Ludzie dajcie sb na wstrzymanie z komentarzami typu "może przez twoją zarozumiałość?" Sama byłam w sytuacji że koleżanki były o mnie zazdrosne (długie nogi, blond włosy, szczupła klepsydra i pełne usta). Nawet o wyniki w nauce (średnia 5.0 w 2 gim). Swoją drogą dziwi mnie ta zazdrość, bo skoro mają kompleksy to niech zrobią coś ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie,zamist zadbac o siebie to lepiej klasc klody pod nogi tym ladniejszym,ploteczki,zlosliwe uwagi,strojenie fochow...nie wstyd im ?Nie dosc,ze brzydkie to w dodatku leniwe,wola narzekac niz cos ze soba zrobic.Smierdzace lochy.Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LaleczkaBarbie9 2015.08.06 Ludzie dajcie sb na wstrzymanie z komentarzami typu "może przez twoją zarozumiałość?" Sama byłam w sytuacji że koleżanki były o mnie zazdrosne (długie nogi, blond włosy, szczupła klepsydra i pełne usta). Nawet o wyniki w nauce (średnia 5.0 w 2 gim). Swoją drogą dziwi mnie ta zazdrość, bo skoro mają kompleksy to niech zrobią coś ze sobą x Doskonale ciebie rozumiem.Ja bylam jeszcze dla takich bab mila,ale i tak mnie obgadywaly.Najlepiej zachowac dystans i machnac na to reka,jak obgadywaly,tak obgadywac beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjnych głupich i "atrakcyjnych" głupich nie brakuje. Trzeba jeszcze być taka trochę inteligentna.... Niestety, ale "najpiekniekszych we wsi" sprzataczek, ktore sa zazdrosne i wytykajacych zazdrosc (np. niunia nie umie sie zachowac i ktos jej zwrocil uwage) nie brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem taka pewna że chodzi o Twoją urodę. Może znają Ciebie z złej strony i dziwią się że inni tego nie widzą. Jeśli ktoś kto do Ciebie podchodzi i traktuje Cię zbyt dobrze to to może budzić złość bo znajomi wrogów są potencjalnymi wrogami ale takie osoby nie zawsze muszą być świadome kim jest osoba z którą się zadają. Nie jestem najpięknmiejsza może nawet nie średnia ale nie chciałabym czyjegoś wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie ładne sa normalne, jak wszedzie cie tak traktuja to z toba jest cos nie tak a nie uroda, niestety charakter, zdolnosci, zachowanie maja malo wspolnego z tym czy jestes ladna.... Niektore brzydkie lub przecietne sa glupie tak jak I niektore ladne sa glupie lub wredne, maja wyobrazenia wygladu ksiezniczki, ale wygladu cos nie bardzo ;) moze jestes jedna z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam,ze zaraz pojawi sie tego typu komentarz :) Oczywiscie nie wszyscy sa do mnie wrogo nastawieni :)Znam mile i cieple osoby,co nie zmienia faktu,ze jest tez grono zazdrosnic,takich,co by ci najchetniej caly czas klody pod nogi rzucaly.Mimo,ze nawet tych osob nie znam,zeby mogly mnie w jakikolwiek sposob ocenic.Przewaznie osoby,ktore mnie znaja wiedza,ze jestem wrazliwa i mila,wiec problem musi tkwic w czyms innym niz w moim zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz baby sa głupie- dlatego ja nie mam koleżanek :D O wszystko sa zazdrosne. Ładna raczej nie jesteś bo uroda to rysy twarzy figura , ladne elementy kazdy z osobna i razem, a nie ZADBANIE- a facetom czesto to wystarcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażliwi nie są lubiani. Mili sa odbierani jako fałszywi a wrazliwi jako ciapki - jako dawcy sa ok , są pożądani bo kto nie lubi brać ale jakoś znajomi czy przyjaciele niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyślij swoje zdjęcie jakieś, jestem facetem i unię piękne kobiety proszę wyślij zspodaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna raczej nie jesteś bo uroda to rysy twarzy figura , ladne elementy kazdy z osobna i razem x No ale znasz mnie,ze tak sie wypowiadasz gosciu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż tu jaką piękna jesteś niech innym szczęki opadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem brzydka i to tak bardzo że nie można na mnie patrzeć :D ale nigdy nie byłam wredna, ani zazdrosna no bez przesady mówi się trudno i żyje się dalej, lubię być dobrze traktowana z szacunkiem dlatego też i tak innych traktuje,a ludzi którzy są dla mnie podli, wyzywają mnie, unikam szerokim łukiem, bo nie chce mieć z nimi styczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo one gonią w piętkę za czymś nieokreślonym ,niedoścignionym po trupach własnych i wszelkich możliwych przyjaźni za cenę zaspokojenia własnej nieokreślonej chuci która występuje głównie w ich kurzych móżdżkach depczą przy okazji wszelką formę czystej miłości do jakiej został powołany człowiek ,no człowiek a nie dzika rozjuszona swoimi chuciami dzika świnia,sory jeśli kogoś obrażam ale mam nadzieję że tu są tylko prawe istoty i obce im są takie tematy? WIMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- dlaczego niektóre kobiety są takie zazdrosne o urodę? - nie wiem po chuj są zazdrosne??!!? Ja z własnego doświadczenia wiem że wybierają brzydsze :D mam na to mln dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×