Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdkwqnhedfnefdfe

dlaczego niektóre kobiety są takie zazdrosne o urodę?

Polecane posty

Gość gość
i ja takie dziewuszyska jeszcze chwaliłam, jak się ładnie ubrały, doradzałam ubiory bo niektóre miały tragiczny gust i nie umiały się ubrać, i byłam do rany przyłóż, a one takie.. z żadną z nich już się nie przyjaźnię, i to nie tylko przez to, tylko też przez to że były nie fair w wielu serio poważniejszych sprawach i ktoregoś dnia przeginały. w każdym razie mam lekkie kompleksy do dziś przez tych ludzi, ale z nimi walczę. Nikt więcej już mnie nie będzie upokarzał, nie pozwalam sobie już na to. Przyjacielskie rady rozumiem, np. moja mama potrafi takie dawać, super mi doradza w czym wyglądam dobrze w czym niekoniecznie, ale nagonki - nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12.13 taaa :D jestme piekna wiec samce mnie chetnie zaplodnia i bede miec ladne dzieci ktore beda miec tez ladne dzieci wiec linia genetyczna bedzie piekna.. tylko do tego sprowadza sie ped do piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie rodzimy się równi pod względem genetycznym. Już w łonie matki ważą się losy, komu będzie w życiu lepiej, komu gorzej, ech doopa doopa doopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,taaa jestme piekna wiec samce mnie chetnie zaplodnia i bede miec ladne dzieci ktore beda miec tez ladne dzieci wiec linia genetyczna bedzie piekna.. tylko do tego sprowadza sie ped do piękna" - ludzie są jak te zwierzątka i dla nich sukcesem życiowy jest sukces biologiczny. No cóż, tak są zaprogramowani przez naturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12.13 a najbardziej śmieszne hasełka które opisują niby nie-biologię to: romantyzm, miłość, uroda jako artyzm, instynkt macierzyński NIE MA czegos takiego moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie śmieszy jak przedstawia się oddańczą miłość matki do dziecka jako wyjątkową, bezinteresowną. A czyje geny ma to dziecko? Sąsiadki, pani z warzywniaka? No chyba że mówimy o poświęceniu mamy adopcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest egoizm po prostu robić dzieci żeby coś po mnie zostało, a samemu żyć bezwartościowo w ogóle jest masa powodów aby dzieci NIE ROBIĆ. Ja nie chciałabym urodzić się tylko dlatego że moja matka chciała małego słodkiego bobaska instynkt macierzyński nie istnieje, to biologia wzywa do robienia dzieci, a matki sa czułe dla niemowlakow bo tak natura zaprogramowala, nawet budowa ciala dziecka jest tak 'zaprojektowana' przez nature, by inne zwierzeta w przyrodzie (czlowiek to tez zwierzę) nie robiły mu krzywdy i chciały się nim opiekowac (duża główka, nieporadne ruchy wzruszaja, nieprawdaż? ale nie tym, że dziecko naprawdę takie słodkie) ale tutaj na kafe nikt tego nie załapie i ludzie dalej będą przypisywać moc, a nie biologiczne instynkty takim rzeczom macierzyństwo to fajna rzecz, ale ja wolę się zająć problemem cierpienia ludzi na tym świecie niż dorabiać kolejne życie, które też tutaj będzie cierpiało, i będzie musiało chodzic do szkoły z już półgłówkami, bo teraz wychowanie dzieci też leży, cała nasza kultura leży i kwiczy generalnie - dążymy ku upadkowi. Media nas programuja, ludzie idą za nimi jak świniaki na rzeź - tylko kasa, seks, chamstwo się liczy. Kto się ze mną NIE ZGODZI? Pewnie, że są wartościowi ludzie, ale oni nie maja takiej siły przebicia, zresztą nie dopuszczono by ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heloiza zasrywaj i to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloiza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77886
Ale skąd wiesz, że Twój odbiorca jest brzydki? To Ty siałaś tę propagandę o tym, że wszyscy niby są podglądani przez monitory LCD? usmiech.gif I co to znaczy, że ładne sa lepsze? Znaczy się wszystkie ładne i zgrabne pomagają słabszym, udzielają się charytatywnie, mają lepsze osiągnięcia na polu naukowym, artystycznym? Bo nie czaję. x Nie sialam nigdy zadnej propagandy o podgladaniu przez monitory LCD. A domyslam sie,ze moj odbiorca jest brzydki,bo atrakcyjna osoba nie zakladalaby takich sfrustrowanych tematow jak:"Jak nie byc zazdrosna o ladniejsza kolezanke czy dziewczyne na ulicy" albo:"Kobiety brzydkie sa krytykowane,nasmiewaja sie z nich". A gdyby ladne dziewczyny przez sam fakt bycia ladnym nie byly czyms lepszym,to po co ta zazdrosc ze strony innych kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie kobiety nie sa gorsze przez to,ze sa brzydsze.Ale jak zaczynaja byc wredne dla tych ladniejszych,to wtedy naprawde staja sie gorsze,wlasnie poprzez swoje zachowanie,tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnaporzeczka66877
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie brzydkie baby powinno sie wytepic i bedzie spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy myslicie ze dla brzydkich bab faceci sa mili?Facetów powinni wytępic i będzie swiety spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrość ludzka nie zna granic też nie byłam kiedyś za specjalnie ładna, conajwyżej przeciętna, ale teraz? wyrobiłam się, pełne kształty, fajna pupa, oglądają się za mną. kiedyś doszło do tego stopnia, że biłam się z przyjaciółką, gdyż stwierdziła że jestem od niej ładniejsza i jej chłopak co chwile na mnie zerka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam, kobiety nie lubią konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jedna chciała wpierdolić, bo znałam kolesia, z którym pisała. Typ jest przeciętny, ale tamta miała taki stres.... Z drugiej strony nie dziwię się zazdrośnicom, bo dzięki urodzie można osiągnąć wszystko, przy tym jak się jest w miarę inteligentnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dufam sie w sobie i niejednokrotnie mialam sytuacje ze jakas dziewczyna byla na mnie cieta za moj zywot. nie jestem typem narcyza, czerwienie sie jak slysze komplement i pesze, kilka moich kolezanek mi powiedzialo ze zanim mnie poznaly to myslaly ze jestem wyniosla damulka, ot jak pozory myla. I nieraz dostalam po tylku za to ze jestem ladniejsza niz jakas tam. ta jakas tam potrafila zatruwac zycie dopoki nie zatrybila ze ja na operacje oszpecajaca sie nie wybieram. dlatego ja nie oceniam wartosci czlowieka po wygladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×