Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

freuline, chciałabyś tapetę w pokoju dla dziecka czy ogólnie wytapetować całe mieszkanie? My robiąc remont - jakieś 2 lata temu, korzystaliśmy z internetu wybierając i zamawiając, bo największy wybór jest i można trafić na naprawdę fajne tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkismakolyk no narazie do naszego starego pokoju gdzie teraz mieszkamy tzn mieszkamy na poddaszu obecnie ale musimy zejsc pietro nizej bo na poddasze sa strome schody bo inaczej sie nie dalo ich zrobic i teraz jeszcze daje rade wchodzi ale pozniej juz z brzuchem to nie bardzo a juz nie mowie o tym jakbym miala isc z dzieckiem..dlatego idziemy do pokoju nizej...chcemy wpasnie jakas ladna tapete...a znasz jakies spoko strony z tapetami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tapetuj.pl/ http://www.najpiekniejszetapety.pl/ - z tej strony my osobiście wybieraliśmy. http://www.modnetapety.pl/public/shop/wallpapers.econ Napewno w sklepie typu castorama czy ikea coś dostaniesz, ale to będzie marny wybór, wiem bo sama jeździłam swojego czasu po tego typu sklepach i nic mnie nie zauroczyło, jak tapety na tych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusinskatral - nie ma przeciwskazań tylko, że kiedyś na wykładzie z lekarzem który prowadzi klinikę leczenia niepłodności powiedział że leki zawierające w składzie ibuprofen powodują czasową niepłodność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. ogromny wybór tapet jest w leroi merlin (nie wiem czy w waszym mieście jest). mają tam kilkanaście katalogów różnych firm. są próbki. pamiętajcie, że na te fajne długo się czeka bo to wszystko na zamówienie. nie chciało mi się latać za telewizorem dzisiaj, zrobiłam tylko chemiczno-spożywcze zakupy. szkoda niedzieli. teraz gotuję żarcie dla kota, podroby, śmierdzi niemiłosiernie w całym domu. a mówiła mamusia, nie wyrzucaj drzwi do kuchni. wyrzuciłam :) co do wesela, to jeszcze stanowczo zażądałam od organizatora braku tablicy "szczęść boże młodej parze" "witamy serdecznie miłych gości" i wstrętnych serduszek i gołębi. kolejna rzecz to setki świec, 0 sztucznych kwiatów za to mnóstwo żywych, wiejski stół i fontanna czekoladowa. brak welonu, brak koka, za to 3-metrowy tren. kalie w bukiecie (ło jezu, pogrzebowe kwiaty, pecha przyniosą!) zamiast kapeli naturalnie dj. brak filmu z wesela, nie znoszę oślepiania gości reflektorem i zaglądania paniom w dekolt. za to piękna sesja - wrocław nocą. urwaliśmy się z wesela na 2h-ale było marudzenia;) 1 tanic rumba (bo duża różnica wzrostu, nici z postawy do walca czy tanga), bryan adams. stoły okrągłe, wizytówki - to dopiero było zaskoczenie. zamiast 150 gości, coś koło 40 osób. a do dzieci animatorka, coby rodzice mogli się pobawić a nie niańczyć pociechy. no i oczywiście kościół. ani mój ani męża. ten, który mi się we wro najbardziej podoba i w którym miałam chrzest i komunię. spadam, muszę sprawdzić czy udało się wygrać aukcje z ciuszkami, na które polowałam;) pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodki smakołyk ja też preferuję placuszki z kawałkami jabłek bo te starte na mój smak jakoś giną w tych plackach, fakt gorzej smażyć ale efekt smakowy fantastyczny:) Takie łóżko jest w Poliklinice Arciszewskich w Białymstoku, czy gdzieś jeszcze to nie wiem. W Białym poród sn w tej Klinice kosztuje 1000 zł a cesarka 1700 zł ( choć są to dane z zeszłego roku) ale można tam rodzić w dowolny sposób, tyle że Jest to poliklinika prywatna, czyli za kasę wszystko, opieka znieczulenie, ale chwalą ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ogladalyscie ranczo na jedynce? :-) mi wszyscy lekarze mowia, ze w ciazy tylko paracetamol mozna.. moj pryw. gin. powiedzial kiedys, ze jak by przeziebienie czy inne drobnostki albo i nawet mocniejsze sprawy mialy miec wplywa na ciaze to gatunek ludzki dawno by wyginal. I gdyby cos mialo miec wplywa na ciaze w momencie zaplodnia to ciaza by sie nia zachowala po pierwszych tygodniach.. mamusinskatrala - nie zdziwie sie jak to przeziebienie sprawi, ze Ci sie cykl pokreci i zajdziesz wlasnie.. :-) aosa - bedziesz sobie sama gotowac, to co lubisz i mozesz w ciazy i sie nie przejmuj tymi na dole. A jak Cie zapytaja dlaczego nie chcesz czegos tam zjesc ich, to powiedz ze Cie na to "cos" akurat mdli heheh Wez sobie jednego palca od nogi, moze tego duzego na zolto pomaluj.. Wiesz jaka radocha bedzie? Ja tak potrafilam zrobic.. Szaro buro i zimno za oknem, czarna kiecka w pracy i swiadomosc kolorowych paznokci u nog czy bielizny bezcenna.. :-) Nie ma co, mi to zawsze humor poprawialo! :-) xAneczQax - wspolczuje, posiedz w domu ze dwa, trzy dni i sie kuruj, potem do lekarza w sumie po to by osluchal klatke i sprawdzil czy czasem nic nie masz na oskrzelach, nic Ci wiecej nie pomoze bo szlau z lekami w ciazy nie zrobisz. Lepiej nie wychodz tera bo tylko sobie pogorszysz, jestes teraz oslabiona i podatna na infekcje, jeszcze tylko bys cos w tej przychodni od kogos zlapala.. Masz miod? na lyzeczke i do buzi! Dobre na gardelko, plucz szalwia, ewent. rumiankiem. Szalwi nie polykaj czasem, bo w ciazy szalwi pic nie mozna. Herbatka goraca z cytrynka.. itd. Syrop pilam stodal a potem flegamine ale truskawkowa bo nie nawidze miety tego typu! Stodal nawet dobry, flegamina okropna w smaku. Oba te syropy polecil lekarz wiedzac ze jestem w ciazy. Raczej polecam stodal bo nadaje sie potem na suchy jak i na mokry kaszel (jesli sie pojawi), a flegamina raczej wykrztusna.. Tabletek do ssania raczej nie mozna, jesli juz to ziolowe, nie chemiczne i trzeba baaardzo na te ziola uwazac, wiec ja tabletek nie bralam. Tantum verde mi mowili ze nie mozna.. Ja bylam cholernie chora, zapalenie zatok, gardla, krtani i tchawicy, do tego astma i kaszel wykrztusny, dwa tygodnie meczarni a z kaszlem chyba miesiac. Nikt zadnych antybiotykow mi nie chcial dac, ani lekarz ogolny, ani gin. ani izba przyjec, ja pewnie bym antybiotyk wziela tylko wtedy gdybym miala zapalenie pluc. Ale to moje zdanie. Anka ma racje, non stop pic, rosolek lekki ugotowac, slyszlam ze malin w ciazy nie mozna i herbaty z lipy tez nie. Z wygrzewaniem bym byla ostrozna. Jesli organizm sie sam spoci to okay, nie przebierasz pidzamy tylko siedzisz w niej dalej, przykryta, pot "sie wchlonie" a cialo wysuszy. Mnie mama jak bylam dzieckiem zaraz przebierala, pare lat temu czytalam, ze tak sie nie powinno robic. Bioparox tez chcieli mi zapisac ale ja sie przez astme od niego dusilam jako dziecko wiec u mnie odpada a podobno jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freuline - zycze powodzenia jutro i nie dziekuj hehe :-) my kupilsmy tapete do sypialni (na jedna tylko sciane, te od lozka) w obi, ale tez ladne byly i zreszta taka sama jak ta w obi w castoramie, warto tez zajrzec do liroy.. te sklepy maja rozsadne ceny. W ikei wlasciwie nic ciekawego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja równiez słyszę te teksty w doborze ubrania na slub, ze czarne to jak na pogrzeb, a np jesli panna mloda ma kreacje biala to swiadkowa nie powinna miec bialej nie wiem co to za przesad. Ja mialam sukienke kremowa z czerwona kokara w pasie i czerwone cieniutkie ramiaczka, do tego czerwone bolerko buty i kwiat we wlosach rowniez w tym kolorze i biale futerko do tego z racji ze bylo zimno. Roze na bukiecie kremowe i oprawka z czerwieni i srebra ( z racji bizuterii) Maz za to biala koszule i czerwony krawat niejednolity, smialismy sie ze w balonach na sali rowniez w tych kolorach to sie zgubie, jedni mowili ze barwy calkiem narodowe a drudzy ze atmosfera walentynkowa.Na tort rowniez postawilismy w bieli a dodatki na nim w postaci rozyczek czerwone. Myslalam sama ze moze przesadzilismy z ta czerwienia ale wyszlo naprawde genialnie.! Goscie byli zadowoleni i my rowniez ze to tak sprawnie nam wyszlo wszystko jak chcielismy. U nas tez bylo troche zacodu kogo tu zaprosic wypada nie wypada, na kogo postawic by zmiescic sie w kosztach i ilosci osob dopasowanej do sali. Zawsze znajdzie sie ktos komu nie bedzie pasowalo i kto powie ze moglismy jeszcze tego i tego i tamtego zaprosic ale odpowiadam wtedy ze jesli ta osoba bedzie robila slub to niech sobie sprasza kogo zywnie sie podoba.. Ja teraz ciagle slucham Marka Grechuty i Enya. Ja na pierwszy taniec mialam zloty krazek w troche innym wydaniu niz oryginal, choc rozwazalam kindle i kancelarie. Ja morfologie i mocz robie srednio co miesiac tak wychodzi, teraz nie robilam a wizyte mam na srode u gin, powiedziala mi ze na razie nie trzeba bo wyniki ostatnio jak bylam 16.02 mialam dobre, teraz pewnie dostane kolejne skierowanie. Mnie po poludniu wywialo na rowerek, bylam sie przejechac,bo ladne sloneczko bylo, a pozniej takie wiatrzysko mrozne sie zerwalo ze szok, pozniej dotarl mezulek do domu i teraz ja siedze przy swoim a on przy swoim komputerze ;) We wtorek za nianie za to robimy pilnujac naszego szkraba rodzinnego :) wlasnie leci mu 15 miesiac i tak zaczyna nawijac po swojemu ze glowa mala, jak zacznie normalnie mowic to pewnie bedzie niezly stary malenki ;) pocieszne dziecko :) xAneczQax- mnie jak od razu bralo to polecialam do lekarza kazal leczyc sie domowymi sposobami czyli czosnkiem, a ze nie przechodzil mi przez gardlo to zrobilam syrop z cebuli. Na bol gardla plukalam woda z sola bo tylko ona pomagala choc mnie mdlilo, a do ssania bralam tabletki tantum verde i isla mint. Choc kobieta w aptece mowila ze wszystkie sa za porozumieniem z lekarzem, ale na sila nie ma napisanego w ulotce ze sa przeciwskazania w ciazy, a na tantum verde zalezy od ulotki, w necie na ulotce bylo ze mozna, a z apteki ze po konsultacji.. Z tego co wiem to od razu na lekkie przeziebienie nie przepisza antybiotyku bo jak nie pomoze a zdarza sie to pozniej zwykle leki sie uodparniaja i nie dzialaja. Tak od razu przeziebienie nie mija, proponuje pod kolderke wygrzac sie. Oklad np mokry recznik lub chusteczka ale na kark, a nie na czolo, lepiej jak jest na karku wtedy sciaga goraczke. Polecam rosolek z kury na rozgrzanie stawia na nogi, herbatka z cytryna i miodem, lecz cytryne nie od razu bo we wrzatku traci swoje wlasciwosci, cytrusy rowniez np pomarancze polecam :) Freuline- jesli chodzi o krzywa cukrowa to tak jak uslyszalam od swojej gin, 75 prawidlowo wykonana to pobranie krwi na czczo, po 1 i po 2 godzinie, a nie tylko na czczo i po 2. Ja od poczatku ciazy pierwsza wizyte u gin na potwierdzenie mialam 19.11, pierwsze wyniki robilam w grudniu 06.12 pozniej w styczniu, w lutym, teraz pewnie znow bede robila. Ja patrzylam za roznymi rzeczami typu tapeta w Brico Marche. Maline mozna i lipe rowniez ja tak slyszlalam ale jesli jest to herbata w torebce, a suchego kwiatu nie mozna parzyc bo w wiekszych ilosciachmoze prowadzic do poronien. Jesli chodzi o ziola to ze wszystkimi trzeba uwazac, moi w domu pija na wypocenie sie napar z bzu, smierdzi ze glowa boli, Moj to pil jak chory byl i mowi ze paskudne, ale podzialalo, ja nie probowalam ze wzgledu na dzidzie. No nic, lece sie myc i do lozka, dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie bede powoli zbierac do snu, zjadlam przed chwila cala miseczke surowki zrobionej przez mojego meza: kiszona kapusta, jablko, marchewka, cebula, oliwa, cukier, sol i pieprz. NIe wiem jak ja to zrobilam, ze cala zjadlam.. ale pyszna byla! ;-) I teraz taka dumn az siebie jestem.. malinówka376 - musieliscie pieknie wygladac! :-) Co do lekow to pomijam takie bajery jak ibuprofen, ale na pewno od jednej tabletki tantum verde nikomu nic nie bedzie, jak i od szklanki herbatki z sokiem malinowym.. takze luzzz trzeba sie przeciez jakos ratowac! No to do jutra dziewczynki! Chlopy do pracy, a my spotkamy sie przy sniadanku hihi Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Czesc dziewczynki :) oczywiscie aoska jako pierwsza na pokładzie heheh ale z tego co widze to co sie dziwic jak chodze spac o 20-21? :) dzsiaj jade do mamy własnie czekam az maz sie naszykuje do pracy i mnie podrzuci z rana a potem odbierze jak bedzie wracał z pracy. Powiem wam ze jedyna rzecz jaka musze a razie tutaj pochwalic to jest to ze sie wysypiam:) w tamtym naszmy mieszkanku było bardzo suche powietzre i nawet reczniki nie pomagałay mokre na kaloryferze :( dobra spijcie obie jeszcze odezwe sie pózniej od mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Dziekuje za rady co do sposobów domowych :) W nocy się właśnie tak spociłam że masakra, ale faktycznie teraz czuję się lepiej niż wczoraj rano :) Dzisiaj wstałam wczesnie , jak widać aosa i tak nie da się przebic :P Mam iść na badanie Hbs , bo wizyte mam już w czwartek ale nie wiem czy ja tam musze byc na czczo ?? Bo własnie skonsumowałam banana i piję herbatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubiore sie i pójde, na szczęście mam dosyć blisko. Boże spraw żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :) Później wpadne napisze wam jak było hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Aneczqa- to super że ci lepiej :) widzisz, zawsze służymy rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) cześć smakołyku :) witamy na pokładzie :) Aneczqax, dzięki za przepis na placuszki :) wypróbuję :D A na przeziębienie jak by co to rosół z kury. Póki co dobrze, że Ci lepiej. Ja jutro do lekarza, pojutrze najprawdopodobniej wracam do pracy. Niby chcę, ale z drugiej strony wcale nie jestem pewna czy aby na pewno mi się chce :D Aha, a do drętwiejących w nocy rąk, dołączyły drętwiejące nogi, dziś nad ranem miałam tak zdrętwiałe nogi, że aż mnie bolały i to raczej dość mocno :O Musze jutro o tym z lekarzem pogadać. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co właśnie wróciłam z tego badania na hbs, ale go nie zrobiłam . Jak zobaczyłam tą kolejke do laboratorium :/ masakra, ze 40 osób jak nic :( Ludziska juz godzine przed otwarciem koczują na dworze :/ Jutro przejade się znowu do rodziców, ja nie wiem tam są inni ludzie czy co :P Korzystając z okazji że byłam blisko targu zakupiłam po drodze grejpfruty , cytryny i pomarańcze :) Kupiłam bym o wiele więcej ale kto by mi to przytaszczył do domu hehe :) Z nosa sie leje , jest to uciążliwe, ale poza tym nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opti jak Ci się nie chce wracać do pracy to siedź w domku , przecież dadzą Ci L4 bez problemu :) Koniecznie daj znać po wizycie co słychać u małego człowieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe dziewczyny dopiszcie sie do naszej tabelki :) Dla ułatwienia dodam że ostatnią aktualną widziałam na 78 str. :) Właśnie w tabelce jest nas ok 40 , a na forum ciągle te same laseczki, ja się pytam gdzie sie podziała reszta ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze wszystkie walcza z wirusikami, no ja niestety tez, od ponad tygodnia, wiec nie mialam sily pisac, ale Was podczytuje. Fajne te wasze poczeciowo-slubne opowiesci. Niestety nie moge sobie pozwolic na lezenie w lozeczku, choc nadrabiam wieczorem i o 21 juz mnie nie ma. Na szczescie nie mam goraczki tylko kaszel i przede wszystkim zolta flegma , ktora co chwile wydmuchuje z nosa. Wyszlo sloneczko, mam nadzieje, ze wybije troche tych paskodztw. Brzuch jakby przestal rosnac, za to czuje coraz szczelniejsze jego wypelnianie:). Maluch sobie rosnie, coraz bardziej czekam na 3D, nie mysle czy wszystko OK, innej opcji nie ma:) czekam, by zobaczyc ten pyszczek, ciekawe czy bedzie podobny do innych , ktore mam juz w domu. Z poprzedniej ciazy, wiem, ze to niesamowite przezycie i daje naprawde emocjonalnego kopa, by przejsc przez ciaze spokojnie, gdy brzuch nosi sie coraz ciezej. W krzyzu nawala tu i tam ciagnie:) Ale spoko to jeszcze pare miesiecy , a potem cyc na wierzchu co 90 min :) Co do stanikow narazie sie wstrzymuje wchodze w to co mam, pewnie zakupie dopiero 2 do karmienia pod koniec ciazy. Co do roznych akcesoriow nie zawsze sie sprawdzaja taki np laktator, dla mnie to byly pieniadze wyrzucone w bloto, karmilam na zadanie, nie musialam zostawiac malucha z nikim obcym, wiec uzylam go raz dla proby, a potem sie pozbylam. Teraz nie kupie wogole. Tak samo elektroniczna niania i tak ciagle latalam, drzwi mialam otwarte, nie mieszkam w palacu, wiec wszystko slysze, tez sobie odpuszcze. Baldachimy do lozeczka ladnie wygladaja, lecz zabieraja powietrze, termometr do wody rzecz zbedna, szybciej sprawdza sie lokciem czy woda ma dobra temperature. Butelki kupie dopiero zima jak beda wchodzic soczki. To tyle co mi sie nasuwa. A wiec wlasciwie kompletuje ubranka w roznych rozmiarach, no i kupie lozeczko, wozek i paczke pieluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj położyłam się do łożka i rowniez czuje jak malenstwo rozciaga sie w brzuchu, polozylam sie tak jak lubie na prawym boku i tak wczoraj fikal rozciagal sie ze szok. :) Dzis nie spie od 7, mezulek do pracy pojechal i jak on wstaje to ja sie budze, a dzis jakos nie moglam usnac, a ja za porzadki w domu chyba sie wezme bo w sobote nie zrobilam wszystkiego, prasowanie tez mnie czeka, bo troche tego sie nazbieralo. Takie piekne sloneczko, ale temperatura na minusie wiec pozniej pojde na spacer, moze kreski sie troche podniosa. Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Słońce świeci, wiosna już coraz bliżej i aż chce się żyć. Uwielbiam wiosnę! Ja oczywiście w robocie, obaliłam kubek ciepłego kakao, bo miałam nieziemską ochotę i teraz czas na jakieś śniadanko. Ostatnio postanowiłam zabrać się za siebie i zjadać więcej warzyw i owoców, mam nadzieję, że w tym postanowieniu wytrwam. Dziewczyny jak to jest z wami i waszymi pomysłami na kącik dla maluszka? Oddzielny pokój czy raczej jakiś mały kącik w waszej sypialni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczqax, problem w tym że ja sama nie wiem czego chcę :) niby nie wiem czy chcę iść do pracy, ale tak ciągle w domu siedzieć to też mi się nie chce, niby spotkałabym się z miłą chęcią z koleżankami z pracy, choć z szefem już niekoniecznie ;) taka jakaś niezdecydowana właśnie jestem. Ale tak sobie myślę, że jeśli tylko wszystko będzie w porządku, to pójdę jeszcze na troszkę, tym bardziej, że jeszcze jakieś ostatnie rzeczy muszę tam poprzekazywać, zanim zniknę na kilka miesięcy. malinówka, mój Dzidziuś wczoraj też brykał jak szalony, ale to też może przez to że tak dużo siedziałam. Byliśmy u rodziny pod Wrocławiem, a to oznacza podróż 2,5h w jedną stronę. Maleństwo miało już tego zdecydowanie dość chyba :D No i ja niebawem się zbieram i jadę do przyjaciółki na herbatkę i plotki, bo jak się nie ruszę to się znowu cały dzień w domu zasiedzę przez netem lub książką, a to w nadmiernych ilościach też nie do końca takie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! jestem! jestem po sniadanku i ogladam tv, chyba sie ubiore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mnie też w nocy drętwieją ręce albo nogi. Co do ruchów to też czuję jakby dzidzia się rozciągała, nie są to np. kopnięcia ale takie uczucie rozciągania albo przewracania. Słodki smakołyk witaj w naszym gronie :) Ja mam w czwartek wizytę u gina. Jutro jadę z rana do laboratorium oddać mocz bo ostatnio miałam złe wyniki i muszę powtórzyć. No i jeszcze muszę zaliczyć ortopedę bo mam wrodzoną dysplazję stawu biodrowego. Potrzebuję zaświadczenie czy mam wskazanie do cesarki. Czy któraś dziewczyny się orientuje, jeżeli już miałam jedno CC co prawda 5 lat temu czy jest to wskazaniem do kolejnego cc. Nie ukrywam, że wolałabym mieć cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie abym miała siedzieć przez te 9 miesięcy w domu, szczególnie że zaraz macierzyński i chociaż trochę wychowawczego, żeby posiedzieć z maluszkiem. Zamierzam pracować do samego końca, o ile dam radę. Znowu przeciążać się nie będę. Planuję tak tydzień/dwa tygodnie przed planowaną datą porodu iść na urlop. Macierzyński zaliczę i zaliczę parę miesięcy wychowawczego, dopóki dziecko nie skończy roku. Później powrót do pracy i będę musiała zatrudnić nianię. Taki mam plan, ale to wszystko może się pozmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi1978 - nie rodzilam , wiec sie nie wypowiadam Niepoprawna optymistka - jak sie dobrze czujesz, to lec do pracy na troszke, moze nei az tak dlugo jak palnuje nasz smakolyk :-) ale lec, bo w domu jeszcze sie dosc nasiedzisz.. wierz mi. słodki smakołyk - moj maly bedzie z nami w sypialni, potem za jakis czas bedziemy musieli mu ja oddac, chyba ze zdazymy zmienic mieszkanie na wieksze co mi sie marzy ach.. kwoka123 - fajne masz podejscie do usg, ja tez juz sie nie moge doczekac, dzis sie bede rejestrowala do pryw. gin. Dobrze sa tu takie dziewczyny ja Ty i dzieki nim, my pierworodki jestesmy madrzejsze w kwestii kupowania.. Wspolczuje kaszlu, szczerze. Mucosolvan do inhalacji mi pomogl troche wyrwac to gowno z mojego organizmu.. No wlasnie gdzie nasza tabelka? Pewnie trzeba by ja zaktualizowac. Dretwienia nog czy rak nie znam, czasem mi skurcz wejdzie ale nei czesciej niz przed ciaza, szczegolnie jak zle siedze czy spie. U nas sloneczko ladne swieci! Ale i tak mi sie nic nie chce. Moze faktycznie jakies porzadki? No i oczywiscie mam odpalonego laptopa! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski!! Dziewczyny nie nadazam za wami 3 dni zawalilam a tu tyle czytania:) Co do badan to ja mialam 2gi raz w zeszlym tyg.mocz morfologie no i ta krzywa nieszczesna,nieszczesna dlatego ze dwa dni niezywa bylam po takiej dawce cukru:) Ja bym wlasnie chciala juz isc na L4 myslicie ze lekarz nie bedzie robil problemu skoro ciaza przebiega prawidlowo? Dodam ze jestem fryzjerka i juz ciezko mi tyle wystac kregoslup boli no i noga z zylakiem tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana oczywiscie w rytmach Eski i nawet w nim wyslalam sms, a prowadzacy dal znac o tym ze nastaje wiosna a z nia wysyp malenstw w brzuszkach przyszlych mam ;) poza tym szkrab w brzuchu daje znac o sobie ;) My planujemy nasz pokoj zrobic pod dzieciaczka, poki jeszcze bedzie malutki bedzie z nami, planujemy zrobic mu kacik u nas, a co w przyszlosci to sie zobaczy. Moj mezulek dzis glaskal mnie z rana po brzuchu i sie rozczulal ;) Ja bede na zwolnieniu do konca ciazy, jednak czasem mysle ze kota dostanę bo ciagle w domu. Mloda jestem i kolezanki z mojego roku albo wybraly sie na studia albo imprezuja.. ale ja nie zaluje ze juz nie imprezuje, bo az taka imprezowiczka ze mne nie byla. Mi dretwialy rece i nogi, wted gdy dostalam skurczow brzucha, teraz nawet dobrze sie czuje. Wiosna wiec swieze powietrze dobrze robi ;) Mama ostatnio nawet pytala mnie czy nogi mnie nie bola itd.. Ja mam lekko skrzywiony kregoslup, i przykurcz odwierdzeniowy biodra lewego nie wiem czy to ma miec jakis wplyw na ciaze..W dodatku noszę okulary, polozna w przychodni mowila zebym skonultowala to z okulista, jednak prywatnie moja gin nic na razie nie mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×