Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

dziewczyny, liczyłam i mamy przewagę chłopców, bo 9 a dziewczynek 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia508 ja też je biorę od samego początku ciąży jedyny problem dla mnie to połykanie tabletek ja od dziecka tego nie umiałam i nie lubiałam robić a te są gigantyczne to już w ogóle ale mąż mi na pół przedziela i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?......... ........świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ........ ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ......... .. ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... ... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... . ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07.........CH.......... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07.......dziewczynka....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Jadzia .........22..............19.07.......dziewczynka....zach.pom Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie Aosa.............23..............21.07....chłopiec...... .sląskie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07............Córeczka .. .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) Mala_miii86......24............27.07..........?.......... ....śląskie (SOSNOWIEC) anik_82..........28.............27.07..........córcia... . ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie freuline..........25..............28.07.........???...... .. ....śląskie marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już się wzięłam na sposób i przy każdej tabletce biorę ogromnego łyka wody i tabletki wtedy nawet nie czuc jak się połknie:) a co do puchnięcia to też mi się zdarza, że puchną dłonie, a ostatnio też zauważyłam, że nie kostki, a same łydki, widzę to po spodniach (rurkach), które właśnie na tylko na łydkach robią się bardzo upięte:( najczęściej puchną jak za długo siedze, wtedy trza się połozyc i powinno wrócic do normy. tylko jest jeszcze jeden problem: jak mam opuchnięte nogi układac do góry skoro nie mogę leżec na plecach??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :)
A gdzie jest Vivka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Najlepsze życzenia dla Was :) Pogoda wymarzona a te 14 stopni w niedzielę - ehh, oby się sprawdziło :) zebra - nie stresuj się tak! Ważne żebyś była uważna i pod dobrą opieką :) Moja córa też urodziła się z hipotrofią, stresu było wiele ale w sumie wszystko skończyło się dobrze:) Pozdrowienia dla koleżanki!!! Co do picia coli to w odpowiednich ilościach na pewno nie zaszkodzi :) tak jak i kawa czy herbata... Ja za to mam ochotę na lampkę wina - a wiadomo z tym już gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chciałam coś jeszcze dodać odnośnie poprawiania się za błędy. Moim zdaniem to nie czas i miejsce szczególnie, że nie ma wśród nas jakis szczególnie drastycznych przypadków. Pamiętajmy też o tym, że ktoś może być dyslektykiem. A takie wytyki tylko niepotrzebnie psują atmosferę. Poza tym uważam, że jak ktoś zwraca uwagę innym to sam pod tym względem powinien być bez zastrzeżeń. A w naszym przypadku raczej tak nie jest, bo poprawna polszczyzna to nie tylko ortografia (pomijam juz fakt powoływania się na nieobowiązujące zasady). Tak więc nie psujmy sobie niepotrzebnie miłej atmosfery. Przecież nie o to tu chodzi, żebyśmy siedziały ze słownikiem i sprawdzały sobie każdą wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ! Niestety to , że mi wczoraj było lepiej z moim ''choróbskiem'' to tylko taka cisza przed burzą jak to mówią :( Byłam dzisiaj u lekarza, dosłownie pół godziny temu wróciłam. Diagnoza - ostre zapalenie oskrzeli :( W 3 dni takie gów** się u mnie tak szybko rozwinęło że sama w to nie wierze, wczoraj wieczorem to wyglądałam jak trup, blada, sińce pod oczami i takie tam mało estetyczne pierdółki :). Mam antybiotyk ( BIORACEF ), właśnie go przetwarzam na googlach co i jak ma się do naszego stanu :) Nic tylko sie kurować :) trzymajcie kciuki dziewczynki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xAneczQax Ty mi polecałaś dr Snaczke? życzę Ci zdrówka biedactwo... taka pogoda jest najbardziej zdradliwa... moj mąż też chory ale dzielnie do pracy chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?......... ........świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........CH.............lubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ........ ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ......... .. ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... ... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... . ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07.........CH.......... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07.......dziewczynka.... śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Jadzia .........22..............19.07.......dziewczynka....zach.pom Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie Aosa.............23..............21.07....chłopiec...... .sląskie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07............Córeczka .. .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) Mala_miii86......24............27.07..........?.......... ....śląskie (SOSNOWIEC) anik_82..........28.............27.07..........córcia... . ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie freuline..........25..............28.07.........???...... .. ....śląskie marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja ją polecałam, mam nadzieje że wszystko ok :) Sama sie teraz w czwartek do niej wybieram :) ciekawe co powie na moje choróbsko, ostatnio mnie zjechała że rajstop nie nosze i mam zimna pupe przez to hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualnienie o płeć NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?......... ........świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ........ ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ......... .. ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... ... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... . ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07.........CH.......... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07.......dziewczynka.... śląskie kasztaanka......27............18.07..........DZ.......... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Jadzia .........22..............19.07.......dziewczynka....zach.pom Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie Aosa.............23..............21.07....chłopiec...... .sląskie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07............Córeczka .. .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) Mala_miii86......24............27.07..........?.......... ....śląskie (SOSNOWIEC) anik_82..........28.............27.07..........córcia... . ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie freuline..........25..............28.07.........???...... .. ....śląskie marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona powiedziała pupe, a ja tak sobie pomyślałam chyba dupsko :P Świetna jest naprawde w deche babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xAneczQax ja sie do niej jeszcze nie dodzwoniłam wiem że się dzwoni po 18 ale mam dwa numery od niej i niewiem ktory jest aktualny narazie się do czarneckiego umówiłam ale staram sie do niej dodzwonić zobaczę wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czarnecki przyjmuje gdzieś w Chorzowie mieście z tego co kojarzę , tak ?? I chyba ma też 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xAneczQax nie ma 3d tak na dąbrowskiego przyjmuje ale nie lubię go za bardzo bo to taka dupa a nie lekarz dlatego proszę Cię o podanie mi nr na ktory Ty dzwonisz do tej pani dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odnośnie tabletek a właściwie witamin to doznałam ostatnio szoku... Biorę cały czas femibion 2. Zapłaciłam w aptece za niego ostatnio 65 zł (za 30 tabletek) patrzę ostatnio na ceny na allegro a tu około 40 zł. Co najlepsze znalazłam femibion wystawiony przez aptekę która jest na tej samej ulicy co ta w której kupiłam i kosztuje 42 zł... Tak w ogóle to nurtuje mnie dziś pytanie co z AnąLeną... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
605-132-772 Spróbuj dzisiaj po 17 już dzwonić , ja w sumie dzwoniłam do niej tylko raz :) Teraz to już zawsze mam wizyte umówioną także nie musze dzwonić :) Ale wiem że ciężko się dodzwonić, bo wiesz ona ciągle gdzieś lata, a to w poradni z nfz przyjmuje, a to w szpitalu no i u siebie , i jeszcze ponoć w jakiejś klinice prywatnej :) Zarobiona babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
anusiak- dzieki ze pamietasz o mnie :) wąłsnie wróciłam z maratonu czyli ze sklepu który jet 3 km od domu :/ czyli miałam mega spacer ale nawet dosc dobrze sie czuje. nARAZIE 3MAM SIE DZIELNIE, STARAM SIE PRZYMYKAC OKO I NIE DENERWOWAC SIE TYLKO ROBIC SWOJE I bedzie ok:) narazie nic nie robie w domu hehehe bo mąż mi kategorycznie zabronił spzratania całej chaty itd. Ogarniam tylko nasz pokoik, gotuje dla siebie i męza i udaje ze mnie tam nie ma :) dziewczyny włąsnie dzwoniłam do gin :) wizyte mam w piatek o 21.00 bo po powrocie z urlopu ma mega full pacjentek i tylko takie pory wchodza w gre ale mnie tam pasuje. :) co do pogody to tez mam nadzieje ze bedzie ładnie tylko dzisiaj załozyłam wiosenny płaszcz i..... guziki bedzie trzeba przesunąc chyba. Do mamusi trzeba jechac to ona to zrobi:) co do puchniecia to na razie mnie to nie dotyczy chociaz gin mi sie pyta na wizycie, ale nie widze abym puchła... co do niezdrowych uzywek to dzisiaj mi sie zachciało......papierosa!!!! fakt przed ciąża i krótko w trakcie jarałam okazjonalnie. Do tej pory jak odstawiłam mnie mdliło na sam jego zapach a tu.... dzisiaj wrecz mi sie przysnił taki cienki mietowy papieroch :( eh... mentosami sie ratuje:) Aneczqa- bedzie dobrze, tabsy masz to sie kuruj lalka :) i wszystkiego naj z okazji Dnia Kobiet!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego Naj w z okazji Dnia Kobiet :) oczarowanaaa ja też biorę Femibion i u mnie kosztuje ok 60 zł. Właśnie skończyło mi się opakowanie. Też poszukam na allegro może taniej wyjdzie. Co do witamin, to bierzecie codziennie? Ja tak raz na 3 dni. Staram się jeść warzywa, owoce i ryby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi1978 jak to mówią ryba wpływa na wszystko :) Właśnie wcinam dorsza :) Niestety nie czuje zbytnio smaku :( , przypuszczam jednak że jest dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUsi - poszukaj na allegro albo popatrz w innej aptece bo jak widać cena cenie nie równa a 20 zł na głupim opakowaniu to moim zdaniem bardzo dużo. W;/ Przed 12 tygodniem zażywałam je co drugi/ trzeci dzień bo się źle po nich czułam. Od 12 tygodnia codziennie i pomimo to muszę się jeszcze wspomagać żelazem bo hemoglobina leży ;/ ale jak najbardziej dostrzegam ich dobroczynny wpływ. Paznokcie mam długie i twarde, włosy błyszczące i cera znacznie mi się poprawiła, nie mówiąc o tym, że nie choruję w ogóle, nawet katarku nie złapałam chociaż w domu był wirus rota, grypa, angina ropna i wirusowe zapalenie płuc a ja jako jedyna zdrowa chodziłam i robiłam koło wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tabletki też biorę mniej więcej raz na trzy dni - ale to dlatego że ciągle o tym zapominam :) Niestety regularność nie jest moją mocną stroną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
ja biore tylko magne b6 i kwas foliowy 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakieś Falvit Mama i do tego biore żelazo , tez czasem dziennie , a czasem nie :) bo na moją skleroze nic mi nie przepisano :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ten antybiotyk mam brac co 12 godz. takze budzik bede nastawiac obowiazkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia lipcówka - ja też mam kłopot z zapamiętywaniem tylko troszkę innej natury.... Łykam zawsze wieczorem, tyle, że zazwyczaj robię to w pośpiechu i zdarza się, że połknę a za 10 minut patrząc na opakowanie pozostawione na szafeczce nie mogę sobie przypomnieć czy już połknęłam czy jeszcze nie ;/ Jak głupek zaczynam liczyć pozostałe tabletki, żeby się zorientować czy w końcu połknęłam czy nie ;-) a maż się ze mnie śmieje i mówi, że nie do wiary jak można być tak rozkojarzonym, żeby nie pamiętać co się robiło 10 minut wcześniej. Stwierdził, że jak bym zażywała tabletki antykoncepcyjne to byśmy się już pewnie z 4 dzieciaczków nabawili ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×