Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Vivian2006 my z mężem też mamy arose , super autko :) niech Ci służy no i uważaj na siebie, razy dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...no ja w zasadzie to nie mamjakis wielkich objawow poza tym ze strasznie mnie meczy spanie no i piersi bola i ten brzuch a poza tym nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że ja bardzo podobnie, tylko chyba za dużo czytam na necie i później to się doszukuje tych wszystkich objawów u siebie :) Ale z tymi pryszczami to teraz masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki ja mykam , musze obiadek podgrzać bo zaraz mężulek z pracy wraca :) Trzymajcie się cieplutko kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winki80
Dziewczyny. Lekarz nic nie widzial na usg. Absolutnie nic. Czyli nie jestem w ciazy. Zrobili mi jeszcze Bete ( jednak w naglych wypadkach robia ja w Szwecji ) i wyniki bede miala o 16. ale ja juz zrezygnowoala. nie wierze ze mi sie to przytrafilo. w wszystko wskazywaloze jest ok. Nawet 4 testy ciazowe pozytywne. nie mam juz sie pisac. strasznie mi zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winki80, a może jeszcze za wcześnie żeby lekarz cokolwiek zobaczył..? Ja ostatnią miesiączkę miałam 6.10.2010 a moja gin kazała mi przyjśc na wizytę dopiero 01.12 twierdząć że wcześniej może jeszcze nic nie być widać. Przecież zrobiłaś 4 testy ciążowe, rozumiem że jeden się pomylił ale nie 4...Nie trać nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winki80 a kiedy mialas ostatnia @??moze faktycznie jeszcze jest za wczesnie nie denerwuj sie i daj znac jak wyniki bety trzymam kciuki bardzo mocno zeby wszystko bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, już lipcówki :) A wydaje mi się, że dopiero przed chwilą to nasz topik był "najmłodszy"- Luty 2011. Zobaczycie jak to szybko leci, w lipcu nieśmiało zapisywałam się jako "lutówka" a już tylko 11 tygodni mi zostało. Trzymam kciuki za was wszystkie - obyście miały jak najmniej problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winki, testy ciazowe nie klamia w strone ciazy. Raczej mogo sklamac, ze brak ciazy, a ciaza jest. Wiec nie wiem, co moglo dac 2 kreski jesli nie ciaza. Badzmy dobrej mysli. Trzymaj sie mocno, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winki80
Halo. Zdzwonili z kliniki do męża ze Beta wyszła bardzo wysoka. Niestety nie powiedzieli jak wysoka a on czywiscie się nie spytał bo on o niczym nie ma pojęcia. ( jest szwedem) Pielęgniarka powiedziała tylko ze nie wiedza czemu jest tak wysoka i mam przyjść w środę powtórzyć. Zadzwonilam tam przed chwila ale juz sa zamknieci Nienawidze być w ciąży w Szwecji i nikomu nie polecam. Co to znaczy ze oni nie wiedza. A kto ma do cholery wiedzieć. Osiwieje do środy o ile przeżyje. Sciskam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winki80 wiem ze takie czekanie to masakra ale jezeli beta wyszla wysoka to wszystko jest na dobrej drodze.Bedzie dobrze i musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winki, trzymaj sie mocno, jestem przekonana, ze u ciebie wszystko jest OK, a lekarze cos niedozobaczyli. Kiedys kobiety nie byly tyle badane, nie bylo usg, przynajmniej w ciazy sie nie zamartwialy niepotrzebnie. Bo teraz to sa takie nawet przypadki, jak sie przydarzylo kolezance kolezanki, na usg w dosc zaawansowanej ciazy lekarze stwierdzili, ze dziecko jest martwe i trzeba ciaze usunac. Co ta kobieta musiala przezyc. Chyba po tygodniu miala termin skrobanki. Przyszla na zabieg, na szczesie lekarze zrobili jeszcze raz usg, i okazalo sie ze dziecko jest jaknajbardziej zywe, i dzis ma kilkuletniego zdrowego chlopczyka. I przeciez to nie bylo zadne przedpotopowe usg, tylko dosc zaawansowane, lekarze w duzym miescie (Poznan). Normalnie szok, jaki stres lekarze niepotrzebnie zafundowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyre
dlatego my zdecydowalismy sie poczkac z usg. Czuje sie przyzwoicie nie liczac tych paskudnych mdlosci), wiec po co meczyc..Co ma byc to i tak bedzie.. Dlaczego to nas kobietki tak los 'szczodrze' obdarzyl tymi okresami..mdlosciami..zmianami nastrojow..przezywaniem sytuacji, o ktorych wspominacie..etc..etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja już jestem po drugim usg... na całe szczęście fasolka rośnie i serducho bije. Ale idąc do lekarza to z nerwów o mało nie zwariowałam. Kolejna wizyta dopiero za miesiąc więc postaram się myśleć do tego czasu pozytywnie ;-) Mam nadzieję że wszystkie będziemy słyszeć tylko dobre nowinki od lekarzy :-) A poza tym to strasznie boli mnie brzusio ale dr twierdzi że to normalne bo "się naciągam". Czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa_010101 mnie zaboli brzuch maksymalnie do 5 razy na dobę i zazwyczaj jest to już wieczorem. Ból nie jest mocny, mogę powiedzieć że jest podobny do okresowego. Ale jeśli Twój ginekolog stwierdził, że jest OK więc musisz mu zaufać! Winki80, ja cały czas trzymam za Ciebie kciuki. Przecież beta nie przyrasta bez jakiegoś konkretnego powodu, którym zazwyczaj jest ciąża. Może jednka owulka była później i jest za wcześnie aby ją stwierdzić na USG. Między innymi z tego powodu czekam na wizytę u lekarza do 8 tc, chcę uniknąć dodatkowego stresu, w sytuacji gdyby było jeszcze za wcześnie na stwierdzenie ciąży. Ale bądź dobrej myśli- jeszcze nic straconego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez pobolewa ale zazwyczaj jak siedze albo sie poloze a jak chodze i jestem czyms zajeta to wogule nie boli.Od wczoraj uzywanie wkladek to podstawa u mnie sporo tego sluzu sie zaczelo produkowac a u was jak z tymi sprawami?jutro ide jeszcze raz na usg mam nadzieje ze serduszko juz bedzie bilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka22- ja też jak jestem zajęta to nie odczuwam bólu brzucha. Natomiast po pracy, wieczorkiem delikatny ból brzucha u mnie występuje. Jeśli chodzi o sprawy z wkładkami to ja też muszę używć- myślę że to normalne. Za tydzień mam wizytę u lekarza, będę wtedy w 8 tc i mam wielką nadzieję, że już zobaczę serduszko. Dodam, że będzie to moje pierwsze USG i troszke się niepokoję. Ale staram się być dobrej myśli. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
czesc dziewczyny! Troche mnie nie bylo, ale juz nadrobilam zaleglosci z czytaniem. Wczoraj poszlam pierwszy raz do ginka i potwierdzil mi, ze jestem w ciazy:)Dzis mam 5 tydz i 4 dzien i faktycznie lekarz mi liczyl od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki,a ostatnia miesiaczke mialam 16.10.Nastepny raz ide do niego 14.12 bo juz bedzie podobno bilo serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
wpisuje sie do tabelki:) NICK ..............WIEK .......OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974............36..........23.09.........02.07......f rancja stokrotkaa84......26.........27.09..........04.07......m azowsze xAneczQax........24.........29.09..........5.07........ś ląsk balbiina...........26.......... ..........11.07.......śląskie Rosa78.............32..........06.10 ........13.07 ......małopolska Morelka22.........25..........08.10.........15.07.......s ląskie susi1978...........32.........07.10..........14.07....... śląskie Atena02............26.........06.10.........15.07.......m ałopolskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie lyre..................28..........03.10.........10.07.... ...Beara vivian_2006........26.........02.10..........9.07........ .dolnośląskie mak82...............28..........16.10..........21.07.......wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaamry
siemka no ni chyba musze dołaczy do was dziewczyny bo moja miesiaczka ostatnia była 13 października test wyszedł pozytywnie a do lekarza mam dopiero w piątek , ciekawe co mi powie, wkurze sie jeśli stwierdzi że to za wcześnie i nic nie widac. a tak poza tym to jestem juz mamą 8 miesięcznego Krzysia , pozdrawiam wszystkiem zaciążone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaamry
witam dołączam do was bo @ mialam 13 października I TEST POTWIERDZA CIĄZE a do lekarza ide dopiero w piątek, mam nadzieje że potwierdzi, a tak poza tym to jestem juz mama 8 miesięcznego Krzysia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaamry
NICK ..............WIEK .......OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974............36..........23.09.........02.07......f rancja stokrotkaa84......26.........27.09..........04.07......m azowsze xAneczQax........24.........29.09..........5.07........ś ląsk balbiina...........26.......... ..........11.07.......śląskie Rosa78.............32..........06.10 ........13.07 ......małopolska Morelka22.........25..........08.10.........15.07.......s ląskie susi1978...........32.........07.10..........14.07....... śląskie Atena02............26.........06.10.........15.07.......m ałopolskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie lyre..................28..........03.10.........10.07.... ...Beara vivian_2006........26.........02.10..........9.07........ .dolnośląskie mak82...............28..........16.10..........21.07..... ..wielkopolskie nowamary..........25..........13.10..........20.07........lubekskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaamry
oczywiscie ta ciaza była planowana nie myslcie sobie ze to wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaa
NICK ..............WIEK .......OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974............36..........23.09..........02.07......f rancja stokrotkaa84......26.........27.09..........04.07......m azowsze xAneczQax........24..........29.09..........05.07........ś ląsk balbiina...........26............11.07.....................śląskie vivian_2006........26......... 02.10.........09.07........ .dolnośląskie lyre..................28..........03.10.........10.07.... ...Beara Rosa78.............32...........06.10 ........13.07 ......małopolska susi1978...........32...........07.10.........14.07....... śląskie Morelka22.........25...........08.10.........15.07.......s ląskie Atena02............26..........06.10..........15.07.......m ałopolskie callaa...............25..........08.10..........15.07........podlasie Ukryteznaczenie..26.........08.10..........16.07.......dol nośląskie mak82...............28..........16.10..........21.07..... ..wielkopolskie ułożyłam chronologicznie wg dat porodów mam nadzieję że nie macie za złe że się sama zarządziłam. Wczoraj byłam u lekarza i pani dr rozwiała wiele moich wątpliwości a mianowicie kazała unikać cytrusów bo mogą uczulać, a ja do tej pory też wcinałam mandaryny. Powiedziała że najlepiej jeść jabłka, ale powiedziała też że lepiej przerzucić sie na warzywa zamiast na owoce, więcej gotowanego niż smażonego ale pieczone w piekarniku może być. Z witamin mam brac folik kwasy omega3 i tylko musze się z endokrynologiem spotkać dodatkowo bo leczę tarczyce i to jest ważne. Poza Tym jeśli brzuch boli wieczorem to kazała 2 razy dziennie brać najmniejszą dawkę nospy. Na usg widać było tylko pęcherzyk a więc zarodek dopiero za 2 tyg obejżymy. Kazała zrobić wyniki i teraz pytanie do was czy robicie je prywatnie czy prosicie o skierowanie rodzinnego? U mnie też liczyła od pierwszego dnia ostatniej @ termin. Dziewuszki a co myślicie o usg dopochwowym, warto je zrobić? Ps Vivien piękna biżuteria, powinnaś wystawiać ją na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaa
NICK ..............WIEK .......OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974............36..........23.09..........02.07...... francja stokrotkaa84......26.........27.09..........04.07......mazowsze xAneczQax........24..........29.09..........05.07........ śląsk balbiina...........26............11.07.......................śląskie vivian_2006........26......... 02.10.........09.07........ .dolnośląskie lyre..................28..........03.10.........10.07.... ...Beara Rosa78.............32...........06.10 ........13.07 ......małopolska susi1978...........32...........07.10.........14.07...... . śląskie Morelka22.........25...........08.10.........15.07....... s ląskie Atena02............26..........06.10..........15.07...... .m ałopolskie callaa...............25..........08.10..........15.07.... ....podlasie Ukryteznaczenie..26.........08.10..........16.07.......do l nośląskie nowamary..........25..........13.10..........20.07....... .lubekskie mak82...............28..........16.10..........21.07..... ..wielkopolskie jeszcze raz się wpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , widzę ,że grono lipcowych mamusiek powiększa się tylko się cieszyć :) Dzisiaj mam wielkiego lenia przez duże L, gdyby nie córeczka to pewnie leżałabym na kanapie do góry brzuchem,pogoda paskudna już od kilku dni siedzimy w domku , z objawów to raczej nic nowego cisza i spokój jakby nigdy nic :)na szczęście wszystkie badania w porządku więc pewnie jest ok . Martwię się tylko o swoją wagę bo powoli idzie w górę :( a to dopiero początek i co tu jeść żeby nie poszło w pupę ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
mi ginekolog powiedzial, ze moge jesc wszystko nawet pic alkohol:) co mnie zdziwilo, ale w symbolicznych ilosciach:) poza tym jem wszystko, nie mam mdlosci gdyby nie to, ze nie mam @ to bym w zyciu nie powiedziala, ze jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WIEK .......OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974............36..........23.09..........02.07...... francja stokrotkaa84......26.........27.09..........04.07......ma zowsze aluisa25.............26.........27.09..........04.07......świętokrzyskie xAneczQax........24..........29.09..........05.07........ śląsk balbiina...........26............11.07................... ....śląskie vivian_2006........26......... 02.10.........09.07........ .dolnośląskie lyre..................28..........03.10.........10.07.... ...Beara Rosa78.............32...........06.10 ........13.07 ......małopolska susi1978...........32...........07.10.........14.07...... . śląskie Morelka22.........25...........08.10.........15.07....... s ląskie Atena02............26..........06.10..........15.07...... .m ałopolskie callaa...............25..........08.10..........15.07.... ....podlasie Ukryteznaczenie..26.........08.10..........16.07.......do l nośląskie nowamary..........25..........13.10..........20.07....... .lubekskie mak82...............28..........16.10..........21.07..... ..wielkopolskie to i ja skorzystałam z okazji i się dopisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×