Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Gość mak82
xaneczQax ! to wtedy juz tez na pewno bedziesz slyszala bicie serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wpadam tu aby was poczytac troszke . Umnie postaremu tabletki,zastrzyki dotego cos mnie przeziebienie dopada , gardelko pobolewa ;-( troche nas juz tutaj jest super bardzo sie ciesze . umnie z jedzeniem jest tak : moge serki topione, buleczki z ziarnami, zero smazonego i nie mam ochoty na gotowanie co wczesniej bardzo lubilam. zrobilam sie wrazliwa, bardziej uczuciowa i latwiej sie rozplakuje. a bylam zaawsze twarda , i zadziorna. oczywiscie nie PALE ;-) co jest wielkim plusem dla mnie ale poprostu nie moge . co do alkoholu to ja wogole nie pije ale nie przesadzajmy z ta lampka wina przez cala ciaze , karzdy ma prawo do swojego zdania . ja tam wolelabym sie npic ta lampke wina jakbym miala bardzo wielka ochote niz bym miala sie z tego powodu rochorowac , na zachciany nie ma zlituj sie czasami bardziej zaszkodza zakazy niz jak sie raz zgrzeszy . ja jak mialam bardzo ochote na piwko to kupilam sobie karmi lub redsa zrobilam z 3 lyki i mi to wytarczylo zachciana zaspokojona . ale ja ogolnie wogole nie pije hihihihih . przepraszam ze nei pamietam nicku ale tyle nas juz tutaj jest co z kolezanka z rosnoca beta a na usg nic lekarz nei widzial : albo za wczesnie , albo lekarz slepy , albo do dupy maja sprzet . mojej siostrze powiedzieli ze dzidziusia nie bedzie bo nei ma serduszka i miala sie umowic na nastepny dzien na zastrzyk i ewentualne czyszczenie . zabralam ja do swojego lekarza ktory zrobil usg i bingo serduszko jak malowane wiec usmiercili jej zywy plod . wiec sie nie poddawaj . co do lekarza oczywiscie caly czas chodze prywatnie swietny lekarz , ale ma podpisane z nfz tzn wizyte place prywatnie ale recepty mam refundowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co do badan to do mojego ginka jezdzi sie raz w miesiacu w niedziele na szkole rodzenia ktora prowadzi tam polozna zlota kobieta pobiera krew i robi badania ja nie musze nigdzie juz jezdzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974............36..........23.09.........02.07......f rancja stokrotkaa84......26.........27.09.........04.07......mazowsze xAneczQax........24.........29.09..........5.07........ś ląsk balbiina........... 26.......... 03.10.......11.07.11.......śląskie Rosa78.............32..........06.10 ........13.07 ......małopolska Morelka22.........25..........08.10.........15.07.......s ląskie susi1978...........32.........07.10..........14.07....... śląskie Atena02............26.........06.10.........15.07.......m ałopolskie Justa_010101.....24 .........08.10........15.07 .......śląskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie lyre..................28..........03.10.........10.07.... ...Beara vivian_2006........26.........02.10..........9.07........dolnośląskie mak82...............28..........16.10..........21.07......wielkopolskie nowamary..........25..........13.10..........20.07..... .lubekskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekB28
Witam, nie wiem czy można się przyłaczyć ale chętnie to zrobię. Pomino że są tu same kobietki mam nadzieje że mnie przyjmiecie, bo jak powiedział lekarz ja też jestem w ciąży:-) termin 21 lipiec 2011, a jutro pierwsze usg już się nie mogę doczekać. Staraliśmy sie 14 miesięcy już nas skierowano na inseminację a tu cud. Pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Ja właśnie w pracy siedzę i tak czytam te wasze wpisy. Ja usg miałam w poniedziałek (już 2 z kolei) a już najchętniej pobiegłabym na kolejne. Nie wiem jak do 20 XII wytrzymam. A propos objawów to piersi bolą chyba coraz bardziej, śluzu także ciągle dożo a pryszczyki jeszcze są ale mam nadzieję że tak jak Wam, i te moje poznikają. Smaków żadnych, nawet apetyt nie za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekB28
A tak poważnie to moja ukochana żonka jeste w ciąży ale ja się tak bardzo cieszę, że aż trudno to opisać. My wife się śmieje że nie długo zrobie kurs z położnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka22- tak bardzo chciałabym być na Twoim miejscu...Oczywiście nie piszę tego w złym słowa znaczeniu. Ja USg mam dopiero w przyszłą środę i tak bardzo chciałabym zobaczyć serduszko. Będę wtedy w połowie 8 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa_010101 Cieszę się że opisałaś swoje objawy, ja mam identyczne :) a już się martwiłam że tylko ja mam jakiś nieszczególny apetyt :) Co ja bym zrobiła bez naszego topiku hehe, pierwsze co robie jak włączam kompa to wchodzę na nasze forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje objawy też już mineły. Na początku pobolewał mnie brzuch . Teraz został tylko ból piersi . Narazie jem normalnie , nie przychodzą do mnie jakieś dziwne zachciołki ,ale być może jeszcze za wcześniej . Apetyt mam w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, wy tu hihochecie z Jarka, ze czuje sie w ciazy razem z zona. A co, lepszy taki maz, niz ten, co nie wie co z ta ciezarna zona robic, i zmyka do kumpli, albo siedzi w komputerze. Po francusku "polozna" bedzie doslownie "madra kobieta". Ale jest coraz wiecej mezczyzn, co chca uprawaic ten zawod, na przyklad na mojej ulicy mieszka chlopaczek co robi taka specjalizacje i ciagle matce nawija o noworodkach,ich usmiechach itd. I nie przeraza go wcale ze trzeba do niego zwracac sie per " Panie madra kobieto". :) Balbinko, apetyt mam dosklownie taki sam jak ty, i nie wiem czemu ida te serki topione. Przeziebienie kuruj, sa na gardlo takie homeopatyczne granulki do ssania, mozna je brac w czasie ciazy. Justa jak cie piersi bola, to nosz stanik bez fiszbin, sa niektorych firm naprawde swietne i dobrze trzymaja, a nie robia ucisku na naczynia krwionosne, wygodniej w nich sie chodzi. Sa bardzo polecane kobietom w ciazy. Juz odgrzebalam na poddaszu uroczyscie swoje pudlo z ciuchami ciazowymi. Brzucha jeszcze nie mam, ale juz musialam odstawic swoje obcisle majtki na rzecz takich plytkich bawelnianych majtasow, co nie uciskaja brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 27
czesc dziewczyny:)A powiedzcie mi co z dżinsami i wogule normalnymi spodniami bo sie zastanawiam czy jesli troche uciska na brzuch to cos sie moze stac?? Bo ja do pracy musze nosic eleganckie spodnie i jak siedze to czasem troche mi uciskaja na brzuch tak ze rozpinam górny guzik Myslicie ze pora zaczac chodzic w elastycznych czy po prostu jestem przewrazliwiona???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 27
Dodam ze to 9tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po prostu paska do spodni nie zakładam żeby mnie właśnie nie uwierało jak siedze,ale mi teraz spodnie z tyłka spadają , więc noszę dłuższe bluzeczki żeby nie było widać majtek jak siadam hehe :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, mozesz juz, poki mozesz latac jak mloda :) i nie ma jescze grypy w tlumie sklepowym przejsc sie po sklepach i wykupic pare eleganckich spodni ciazowych. Mam wlasnie takie jedne, ktore nosilam cale ciaze non stop do pracy. Sa super skrojone, regulowane w bokach, i mozna je nosic praktycznie bez ciazy i tez na samej koncowce. Ale nie polecam kupowania w internecie, najlepiej je mierzyc. W samym sklepie mierzylam chyba z 10 , wszystkie mego rozmiaru, ale kroj zupelnie mi nie pasowal. Takze kupilam 2 pary uzywanych w internecie, i to byla porazka, w ogole nie moglam je nosic, bo niewygodne albo spadaly z tylka. Jeszzce mi kolezanka 3 pary oddala, i tez nie nadawaly sie. Takze zostane przy tych moich jedynych. Sa bardzo praktyczne, piora sie latwo, za noc wysychaja, prawie nie trzeba prasowac, wiec mozna je nosic na okraglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaa
ktoś mnie wywalił z tabelki :( morelka ja też ostatnią @ miałam wtedy co Ty i termin z @ mam ten sam ale u mnie to 6 tydzieć ciąży i któryś tam dzień więc jak to jest? a na usg byłam w poniedziałek i widać było tylko pęcherzyk u mnie z apetytem średnio w zasadzie żadnych zachcianek chyba że na zwykłą świeżą bułeczkę z masłem. Termin następnej wizyty mam 6 grudnia czyli w mikołajki, mam nadzieje że prezentem będzie bijące serduszko. Moja lek. powiedziała że nie jest zwolenniczką faszerowania się witaminami w tabletkach i kazała łykać tylko kw foliowy kw tłuszczowe nienasycone i tyle na razie bo ja do tego biorę euthyrox już od kilkunastu lat w razie bólu mam zażyć nospe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaa
po raz kolejny się dopisuję,dziewczyny które się wpisują niech kopiują ostatnio dodaną tabelkę żeby przypadkiem nie usunąć kogoś kto już się wczesniej dopisywał. Proponuję by kolejne osoby dołączały chronologicznie wg dat porodu co wy na to babeczki? NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974.............36..........23.09.........02.07......francja stokrotkaa84......26.........27.09.........04.07.......mazowsze xAneczQax.........24.........29.09.........05.07........śląsk vivian_2006........26.........02.10.........09.07........ dolnośląskie lyre..................28..........03.10........10.07.......Beara balbiina.............26.......... 03.10........11.07........śląskie Rosa78..............32..........06.10 ........13.07 .......małopolska susi1978............32..........07.10.........14.07....... śląskie Morelka22..........25..........08.10.........15.07.......śląskie Atena02............26..........06.10.........15.07........małopolskie Justa_010101.....24 .........08.10.........15.07 ........śląskie callaa...............25..........08.10.........15.07.........podlaskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dolnośląskie nowamary..........25..........13.10.........20.07........lubelskie mak82...............28..........16.10.........21.07.......wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaa
a i jeszcze wiecie co u mnie normalnie zero śluzu, nie wiem czy to normalne czy nie. Czy któraś was też może wcale nie ma ochoty na sex? bo u mnie to wcale się nie chce nawet myśleć o tym. A jeśli chodzi o jeansy to ja chodzić w nich dam radę, ale siedzieć już nie, najlepiej czuję się w dresie, ale myślę że może do pracy kupię jakąś sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się do Was kochane lipcóweczki:) NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974.............36..........23.09.........02.07...... francja stokrotkaa84......26.........27.09.........04.07.......ma zowsze xAneczQax.........24.........29.09.........05.07........ ląsk vivian_2006........26.........02.10.........09.07........ dolnośląskie lyre..................28..........03.10........10.07..... ..Beara balbiina.............26.......... 03.10........11.07........śląskie Rosa78..............32..........06.10 ........13.07 .......małopolska susi1978............32..........07.10.........14.07...... . śląskie Morelka22..........25..........08.10.........15.07....... śląskie Atena02............26..........06.10.........15.07....... .małopolskie Justa_010101.....24 .........08.10.........15.07 ........śląskie callaa...............25..........08.10.........15.07..... ....podlaskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie nowamary..........25..........13.10.........20.07........ lubelskie mak82...............28..........16.10.........21.07...... .wielkopolskie karolina2207.......23..........20.10.........26.07.......śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Callaa moje libido spadło poniżej 0. Więc nie jesteś sama;) Jeśli chodzi o sluz to raz jest go więcej a w następny dzień mniej. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ja jeszcze noszę jeansy, ale niestety mam siedzącą pracę i troszke zaczynają uciskać brzuch. Jedno co zrobiłam to zrezygnowałam z pasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina 2207 dziś masz wizytę a mamy ten sam termin, jestem bardzo ciekawa co lekarz Tobie powie. a chyba najbardziej czy będzie już słyszał serduszko czy jeszcze za wcesnie. czekam z niecerpliwościa n ainformację co mówił :) kobiety a jest może któraś z Warszawy? jestem od niedawna w tym mieście i szukam lekarza, który prowadziłby moją ciąże. mam sugestie od zanjomych ale gdyby któraś mogła coś napisać byłabym wdzięczna :) trzymajcie się cieplutko i dbajcie o fasolki, zima idzie a my musimy być zdrowe :D czy macie ciągle apetyt, ja co 2 godziny musze jeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974.............36..........23.09.........02.07...... francja stokrotkaa84......26.........27.09.........04.07.......ma zowsze xAneczQax.........24.........29.09.........05.07........ ląsk vivian_2006........26.........02.10.........09.07........ dolnośląskie lyre..................28..........03.10........10.07..... ..Beara balbiina.............26.......... 03.10........11.07........śląskie Rosa78..............32..........06.10 ........13.07 .......małopolska susi1978............32..........07.10.........14.07...... . śląskie Morelka22..........25..........08.10.........15.07....... śląskie Atena02............26..........06.10.........15.07....... .małopolskie Justa_010101.....24 .........08.10.........15.07 ........śląskie callaa...............25..........08.10.........15.07..... ....podlaskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie nowamary..........25..........13.10.........20.07........ lubelskie mak82...............28..........16.10.........21.07...... .wielkopolskie karolina2207.......23..........20.10.........26.07....... śląskie ebudka............. 30......... 20.10........ 25.07....... mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka zaraz po wizycie napisze co i jak :) Ja apetytu nie mam jak narazie :/ nawet chyba jem troche mniej niz normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie- oczywiście jeśli nie chcecie to nie odpisujcie. Jak u Was jest z seksem? Bo ja przyznam się szczerze, że jeszcze nie byłam na wizycie u ginekologa, i postanowiliśmy z mężem wstrzymać się do wizyty, aż będziemy wiedzieć, że wszystko jest wporządku. Więc zostało nam jeszcze prawie tydzień poszczenia;) Zastanawiam się też, jak to będzie w ten pierwszy raz;) czy nie będę miała jakiś oporów, myśląc aby nie zaszkodzić fasolince... Proszę nie pomyślcei, że jestem nienormalna..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekB28
Dzisiaj pierwsze USG już się nie możemy doczekać. Pozdrawiam i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekB28
Ela dziękuję bardzo za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebudka- ja też mam troszke większy apetyt. Zazwyczaj śniadanie jadałam ok. 11-12, zależy jak praca na to pozwoliła. A teraz od samego rana mnie skręca. Dziewczyny, jak u Was jest z mdłościami? Bo ja tylko ok. 2-3 razy na dobę odczuwam coś takiego (nie wiem jak to napisać) jakby mi coś na żołądek siadło. Natomiast moja siostra jest w ciąży starszej od mojej o 3 tygodnie do tej pory wymiotuje. Jej mdłości były tragiczne. Czasem się zastanawiam, czy ze mną jest wszystko wporządku, bo gdzieś czytałam że mdłości są prawidłowym objawem przyrostu hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×