Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Zebra - wymioty i biegunka? CZyżby poród się zbliżał? :) A do lekarza absolutnie nie jedź sama, weź kogoś w razie, gdyby Tobie zrobiło się słabo!! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Zglaszam ze dalej jestem w dwupaku To juz 4 dni po terminie:) W piatek mam sie zgłosic do szpitala i zobaczymy co mi lekarz powie Mam nadzieje ze mi wywolaja poród Co prawda u nas dopiero 10 dni po tedrminie wywołuja ale moze nóż widelec lekarz sie zgodzi:):):) Ja spalam dzisiaj bardzo dobrze To dziwne bo to te ostatnie dni i myslalam ze sa najgorsze Zawsze tak słyszałam Powiem wam dziewczyny ze ja jak ide spac to sie modle zebym juz urodzila Bardzo sie ciesze jak słysze ze nastepna dziewczyna urodzila ale jest mi zarazem troszke smutno ze ja jeszcze nie:(Taka jestem dzisiaj troszke depresyja Malinówka a ty na co czekasz :):) Juz tyle dni cie pobolewa Cos mi sie wydaje ze sie dzisiaj albo jutro rozpakujesz:):):) Szczeze mówiac to ja juz dzisiaj myslalam ze przeczytam ze juz urodziłas:):) A jesli chodzi o ten czop to mi tez nie odszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiadomosc do dziewczyn które maja rostepy Pre dni temu zaczełam stosowc nowy krem na rostepy a mam ich naprawde sporo Cały brzuch siny wewnetrzna strona ud pod kolanami i wiecie co bardzo mi pomógł Nie wiem czy w polsce mozna go kupic ale wam przesle link to sobie zobaczycie Moj brzuch wyglada o 40procent lepiej Rostepy mi tak jak by wyblakły http://www.amazon.com/Palmers-Cocoa-Butter-Massage-Stretch/dp/B000EGZ3G6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ten krem to własnie go widziałam w UK a w polsce nie jestem pewna czy go nie ma w rossmanie. na prawde działa?bo ja zawsze sie zastanawiałm i nie kupiłam;/ a mój brzuch przez ostatnie 3 tyg sfiksował i jest caly w cienich pręgach :( no ale nic cos za cos :) bede walczyc z tym pozniej :) choc dzieki za info,wysle meza zanim przyjedzie nich kupi :) a tak wogole to zaczynam miec stresa przed jutrem i w głowie kłebi mi sie milion pytań.. czy po kroplowie sie ruszy,czy szybko,czy sn a moze jednak cesarka?czy juz JUTRO bede tulila synusia,jak wyglada,do kogo podobny i wogóle :) MASAKRE MAM W GLOWIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) MalaGosia69, serdecznie gratuluję Maleństwa!!! oby zdrowo rosnął:) kubolinka, ja już wielokrotnie pisałam, że dla mnie najlepsze są migdały do pogryzienia na zgagę i tego się nadal 3mam. Żadne Rennie nie pomaga, a migdały i zdrowe i skuteczne w 100% (przynajmniej u mnie:) )dobrze, że pilnuję, żeby cały czas były w domu, bo bym bez nich wieczorami chyba zginęła... U mnie dziś całkiem całkiem, bo pospałam do 11-tej!!! w końcu jakoś noc w miarę przeżyłam, bo ostatnie to była jakaś tragedia, oczywiście z przerwami na siku co 1,5-2h i lekkimi bólami bioder, ale jakoś lepiej mi się spało. Czuję się dziś bardzo dobrze, po południu spacerek z mężem, bo w domu za dużo nie pochodzę, a pani doktor powiedziała, żeby jak najwięcej teraz chodzic, już do tego piniedziałku, a mój to panikuję, że hej:) mówi, że mam leżec, żeby dotrwac do tego poniedziałku, bo już sobie zaklepał wolne na poród. A ja zresztą i tak ze spacerkiem czekam na niego, bo boję się sama wychodzic:o ja już obiadek mam naszykowany (ziemniaczki, schabowe i mizeria. jami jam:P ), zaraz jeszcze zabiorę się za kurze, bo meble to już zarosły, a wole skorzystac z okazji, że mam takie powera dziś:) resztę ubranek może jeszcze poprasuję (jak zdąrzę przed powrotem męża) i muszę się jakoś jeszcze ogarnąc, bo chciałabym zrobic brzucholowi jakieś fotki na finiszu, bo na razie mam tylko ze 4 zdjęcia takie chyba z 6 m-ca... miłego dzionka Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_miii86, mi też się wydaje, że widziałam ten krem w Rossmanie...ale też głowy sobie nie dam uciąc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale dzisiaj pogoda barowa- szkoda tylko, że piwa nie można pić:) W nocy nawet nie najgorzej spałam- nie licząc co 2 godz. wędrówki do toalety i bólu biodra i krzyża. Zresztą krzyże do tej pory mnie bolą- odczuwam takie promieniowanie. Może coś zaczyna się dziać...Z jednej strony mam taką nadzieję, a z drugiej się troche boję...Ale to już wczoraj pisałam o moich obawach. Misia- u nas w Polsce można dostać balsamy i kremy Palmers. Ja w poniedziałek kupowałam balsam przeciw rozstępom i ujędrniający z koenzymem Q10 w aptece Ziko. http://www.e-zikoapteka.pl/form/search/palmers Podczas ciąży też używałam tych produktów na przemian z Pharmaceris, moim zdaniem są skuteczne i bardzo wydajne. Zebra- jak przeczytałam o Twoich objawach to od razu sobie pomyślałam, że coś się szykuje. Czasem organizm sam się oczyszcza przed porodem. Malinówka- a już myślałam, że znowu zostałyśmy ciociami. No ale cóż poczekamy cierpliwie na dobre wiadomości:) Asia-lipcówka- niestety nie umiem Ci pomóc jeśli chodzi o wyniki Twoich badań. Myślę, że warto to skonsultować z lekarzem, ale tez nie martw się na zapas, bo jeszcze są w normie. Moja lekarka zawsze mi powtarza, że w ciąży wyniki strasznie szaleją. Dzisiaj zamawiam (w końcu) fotelik dla małej. Nie mogę się zdecydować na kolor. Może mi pomożecie?? Do wyboru mam takie kolory: http://www.strefakierowcy.pl/2826,fotelik-dla-dziecka-maxi-cosi-citi-kolor-desert.html http://www.strefakierowcy.pl/2825,fotelik-dla-dziecka-maxi-cosi-citi-kolor-enzo.html Z góry dziękuję za opinie:) Czy któraś z Was ma może ten fotelik????? Jeśli tak to napiszcie czy warto go zakupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała-miii- widzę, że nie tylko ja mam obawy.... Napewno będzie dobrze, damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, mi bardziej podoba sie ten z beżem. To jeśli chodzi o kolor, niestety co do ogólnej opinni o nim to nie mogę pomóc, bo po pierwsze:mam inny, a po drugie: zaczynam się dopiero wdrążac w takie bajery, bo z wszystkiego jestem jeszcze zielona:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to maluszek niech poczeka jeszcze bo mąż właśnie pojechał do Warszawy i wróci koło północy, a brzuszek coś mnie pobolewa tak okresowo więc kto wie może na dniach urodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena musimy dac rade :) w koncu my kobiety to ta silniejsza płeć :) hehe wiecie co? jade windą z mamą do domu i wsiadła nasza blokowa sprzątaczka i do mnie kiedy rodze?mówie nie wiem może jutro a ona życze powodzenia przyda się na pewno ,a te kur... chłopy jakby co drugi choć śledzia urodził to by widział jak to jest a nie gorączka go weźmie i już kur.. chory na całego tu go boli tam go dźgnie.Hehe uśmiałam się z tego śledzia :P taka sympatyczna babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa poradziłam sobie :) kolor bardziej jak dla mnie ten beżowy a do opini też nie mogę się wypowiedzieć :( nie mam zielonego pojęcia.Zaczne dopiero poznawać te wszystkie cuda i sama się przekonywać.Choc z tego co jest w opisie powiem Ci że zachęcający i taki robi wrażenie że dośc solidny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia- na pierwszym roku studiów pilnowałam dzieciaczka i mieli podobny leżaczek, też chyba tej firmy. Mała nie bardzo chciała z niego korzystać:) To chyba zależy od dziecka...bo moja koleżanka ma podobny dla swojej córci i sobie go chwali, bo mała bardzo chętnie w nim przebywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, mi się bardzo podobają takie bajery, ale niestety to dla mnie za dużo kasiorki za takie cudo i nie mogę sobie na to pozwolic, ale jakbym nie miała co z kasą robic, bo tyle bym jej miała, to na pewno zakupiłambym takie cudeńko Maluszkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena odnośnie fotelika ja też moge doradzić tylko w kolorze i bardziej ten z brązem mi sie podoba. A odnośnie pytań porodowych to powiem wam jak to było u mnie. Mieszkamy prawie razem z moimi rodzicami - w jednym podwórku ale dwa domy i wczoraj mój ojciec pojechał do Warszawy na giełde i wrócił dzisiaj przed południem a obiady zawsze jadamy u mojej mamy. Poszłam dzisiaj na obiad i tak sobie siedze a ojciec popatrzył na mnie i z takim zdziwieniem pyta: A Ty to jeszcze nie urodziłać? - dodam że termin porodu mam na 27 lipca. A ja na to: a co Ty tata taki nie poinformowany- przecież urodziłam leży Łukasz w domu w łóżeczku a ja tylko na chwile przyszłam zjeść i zaraz do niego wracam. hihihi i sie chłopina pogubił i z takim przerażeniem popatrzył na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, nie jest to najtańsza zabawka dla dziecka...Ale podobnie jak Kasia, jakbym miała na to kaskę to też bym kupiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja buszuję po mieszkaniu, tu posprzątam, tu coś tam innego zrobię a w między czasie siadam do kompa i "odśwież":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia- bardzo dobra odpowiedź. Naprawde rozśmieszyła mnie...na to bym nie wpadła. Mój tata właśnie wyjechał na tydzień do pracy i przed wyjazdem śmiał się abym poczekała na niego do 15 lipca- aż wróci:) Ja jeszcze mam spokój z telefonami- przyznam się, że nawet jednego nie miałam z zapytaniem czy już urodziłam:) Wszyscy są zaaferowani moją siostrą i nowym członkiem rodziny - Oliwką, więc nie skupiają na mnie uwagi. Może to i dobrze- ja mam spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szczoteczki do włosów i grzebyczka, to ja kupiłam już dawno taki zestaw z babyono i żyję sobie wyluzowana, że mam i dopiero jak przeczytałam o tym naturalnym włosiu jak pisałyście, to postanowiłam sprawdzić, co to ja tam mam. No i mam komplecik do stosowania od 6 miesiąca życia :D Jestem genialna :D Musze wysłać kogoś po zaopatrzenie, co by mi kupił jakąś odpowiedniejszą - bo ja do wyjścia do sklepu już nie nie nadaję. anik, czy Ty masz też może komodę kąpielową Susi tak jak ja? Czy jakąś inna w końcu kupiliście? Bo my postanowiliśmy dziś skręcić naszą i szczerze mówiąc albo my tacy ciemni jesteśmy :D ale chyba z 15 minut zajęło nam dochodzenie do tego jak to zrobić, bo barany nie zrobili dziurek w tych ceratkach z półeczek i zanim sami doszliśmy do tego, że trzeba to sobie przebić, to już powoli traciliśmy nadzieję na to, że wymyślimy jak to zrobić :D agusia, u nas to jest tak z położną środowiskową, że szpital od razu informuje właściwą przychodnię o tym, że jest dzidziuś i że tu i tu się trzeba zgłosić i taka położna sama przychodzi obowiązkowo na jedną wizytę. Jeśli sobie nie życzysz by przychodziła więcej, to jej podpisujesz taki papier i masz spokój, jeśli chcesz by przychodziła, to ona będzie wpadać średnio 3 - 4 razy, choć jeśli by się okazało, że masz potrzebę by przyszła więcej razy, to ona przyjdzie i więcej. Te wizyty są oczywiście nieodpłatne. To jest ich obowiązek. malinówka, jak masz aż tak wielkie te bóle, to może zadzwoń dla spokoju sobie do lekarza, on pewnie Ci powie czy masz jechać na izbę czy nie. zebra, współczuję samopoczucia, dziś doskonale wiem co czujesz. Ta końcówka jakaś taka nie fajna w swych objawach jest :O Ja też dziś depresyjna jakaś :( Atena, ja zdecydowanie wzięłabym ten brązowy. Jest śliczny :) A od Eli mam wiadomości, że dziś wychodzą do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to ja Wam tak zazdroszczę, że możecie miec tatusiów przy sobie, bo u nas nie ma czegoś takiego, że mąż może przebywac w sali zarem z nami:( tylko wizyta na korytarzu...:o też bym chciała, żeby był więcej przy małej a nie w zatłoczonym korytarzu, na którym takie potworne przeciągi są, że szok. Miałabym przynajmniej jakąś pomoc na chwilkę, żeby prysznic wziąc albo po prostu do kibelka wyjśc...także cieszcie się z tego co macie/bedziecie miały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, mam dokładnie ten pierwszy fotelik - w spadku po bratanicy ;) Kolor śliczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- a gdzie to taki dziwny szpital?? Myślałam, że już wszędzie doszli do tego, że ojciec dziecka od początku powinien przebywać ze swoim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racibórz, tak przynajmniej widziałam, jak na potologii leżałam, że tatusiowie odwiedzali dzieciaczki tylko na korytarzu...nie widziałam, żeby jakiś tatuś był na sali z dzieciaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę... bez sensu, ale co zrobić? Są przecież takie szpitale, w których za opłatą mama może mieć osobny pokój, w którym tata też może się przespać i cały czas być z dzieciaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- też jestem zdziwiona tym, że ojcowie nie mogą być przy swoich pociechach. Ale co szpital to inny obyczaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurcze, mój mąż uparł się na czerwony fotelik. A zrobię mu przyjemność i taki zamówię- choć mi też bardziej podoba się brązowo-beżowy. Może czerwony nie będzie taki zły...Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuu tyle sie napisalam i mi zjedlo:( Bardzo fajnie ze Ela juz bedzie w domciu ze swoja malutka:) Ebudka ja podobnie jak ty dzis dostalam przyzwolenie na poród i agusia chyba tez z nami jak dobrze kolarze:) ale niech sobie julcia tam siedzi jeszcze:) zebra mam dzis tak jak ty wprawdzie bez biegunki ale z wymiotami co zjem to mi wraca:/ masakra:( Bylam dzis rano na targu bo musialam sobie kupic stanik do karmienia :) I znalazlam taka fajna koszule ktora wyglada jak do karmienia bo jest tak rozpinana z dwoch stron a to taka zwykla koszula do spania:) Potem jak wrocilam to opadlam z sil zaczelam wymiotowac i tak mnie brzuch boli i jakos mi sei spina:( teraz sobie leze i odpoczywam, moze przejdzie ja dopiero 14.07 mam wizyte u mojej gin a 15 mam usg. Jak jeszcze zdarze:) Mala mi mam do ciebie pytanie bo ty tam bardziej zorientowana jestes bo ktos mi mowil ze ten drugi szpital Dwujke czy jak tam on sie nazywa podobno zlikwidowali albo maja likwidowac ze wzglendu na to ze ta jedynke tak odnowili. prawda to? atena co do tego fotelika maxi-cosi to slyszalam pozytywne opinie choc ja mam inny bo mam razem z wozkiem z bexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×