Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

dziewczyny coraz bardziej dziwne rzeczy dzieją się na forum :( rozmawiałam przed chwilą z Abecią i ona nie zrobiła tego wpisu, KTOŚ podszył się pod nią :( u Ani i Krzysia wszystko w porządku :) komuś zależy na zaburzeniu spokoju i nastroju naszego forum... uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abecia a cos Ty tak nagle ''poczerniała'' zawsze byłaś na pomarańczowo :) Kochana mam nadzieję że nic sie nie stało ?? Pisz bo nas zaniepokoiłaś i zaraz na porodówkę parę z nas wywiozą. Mam nadzieję że masz tylko złe samopoczucie i to tyle, oby nic złego się nie stało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze chodzilo o modlitwe wiec odmowilam "wieczny odpoczynek" i mam nadzieje ze dzis ten ktos da mi spokoj,sutuacja nie zbyt przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coraz bardziej dziwne rzeczy dzieją się na forum :( rozmawiałam przed chwilą z Abecią i ona nie zrobiła tego wpisu, KTOŚ podszył się pod nią :( u Ani i Krzysia wszystko w porządku :) komuś zależy na zaburzeniu spokoju i nastroju naszego forum... uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nasza Paulinka nie bedzie kazac nam dlugo na siebie czekac hehe. Po poludniu chcielismy juz isc do szpitala zeby zrobili KTG ale potem tak sie malutka rozbrykala w brzuszku ze nie bylo potrzeby, chyba po prostu sobie spala, taki miala nastroj:D Oj wole zeby buszowala w brzuszku niz tak po cichutku siedziala:) Aneczka to super wiesci:) jak cos to pisz, dzwon o kazdej porze:)) czekam z niecierpliwoscia:) fajniutko ze juz niedlugo bedziesz miala swoja dzidzie przy sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze chodzilo o modlitwe wiec odmowilam "wieczny odpoczynek" i mam nadzieje ze dzis ten ktos da mi spokoj,sutuacja nie zbyt przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny....
jak któraś z Was ma kontakt z Abecią to niech do niej napisze, bo ktoś mógł się pod nią podszyć i teraz będzie jakieś bzdury wypisywać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nasza Paulinka nie bedzie kazac nam dlugo na siebie czekac hehe. Po poludniu chcielismy juz isc do szpitala zeby zrobili KTG ale potem tak sie malutka rozbrykala w brzuszku ze nie bylo potrzeby, chyba po prostu sobie spala, taki miala nastroj:D Oj wole zeby buszowala w brzuszku niz tak po cichutku siedziala:) Aneczka to super wiesci:) jak cos to pisz, dzwon o kazdej porze:)) czekam z niecierpliwoscia:) fajniutko ze juz niedlugo bedziesz miala swoja dzidzie przy sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze chodzilo o modlitwe wiec odmowilam "wieczny odpoczynek" i mam nadzieje ze dzis ten ktos da mi spokoj,sutuacja nie zbyt przyjemna kurde co z tym serwerem????? 5 raz próbuje dodac post i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nasza Paulinka nie bedzie kazac nam dlugo na siebie czekac hehe. Po poludniu chcielismy juz isc do szpitala zeby zrobili KTG ale potem tak sie malutka rozbrykala w brzuszku ze nie bylo potrzeby, chyba po prostu sobie spala, taki miala nastroj:D Oj wole zeby buszowala w brzuszku niz tak po cichutku siedziala:) Aneczka to super wiesci:) jak cos to pisz, dzwon o kazdej porze:)) czekam z niecierpliwoscia:) fajniutko ze juz niedlugo bedziesz miala swoja dzidzie przy sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny....
jak któraś z Was ma kontakt z Abecią to niech do niej napisze, bo ktoś mógł się pod nią podszyć i teraz będzie jakieś bzdury wypisywać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coraz bardziej dziwne rzeczy dzieją się na forum :( rozmawiałam przed chwilą z Abecią i ona nie zrobiła tego wpisu, KTOŚ podszył się pod nią :( u Ani i Krzysia wszystko w porządku :) komuś zależy na zaburzeniu spokoju i nastroju naszego forum... uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coraz bardziej dziwne rzeczy dzieją się na forum :( rozmawiałam przed chwilą z Abecią i ona nie zrobiła tego wpisu, KTOŚ podszył się pod nią :( u Ani i Krzysia wszystko w porządku :) komuś zależy na zaburzeniu spokoju i nastroju naszego forum... uważajcie http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3yx8dzynih4f5.png http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3yx8dzynih4f5.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za kilkakrotny wpis ale serwer mnie wyrzucał i nie miałam jasności czy to poszło czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum sie zablokowalo na kilka minut, cala kafeteria stanela, pewnie jakies problemy techniczne. Ja mam takie wrazenie ze te dziwne rzeczy dzieja sie po tym jak juz nie kazda z dziewczyn dostala dostep do hasla do maila. I ktos ewidentnie chce sie zemscic. Nie wiem moze to tylko wrazenie ale moze i mam racje. Poza tym mam nieodparte wrazenie ze ktos sledzi nasze forum, a czasem wpisy w stylu czytam Was od poczatku ale nie mialam odwagi sie odezwac sa po prostu podszyte, bo przeciez prosto wymyslic nick zaczernic sie i powiedziec ze jest sie w ciazy i inne tego typu rzeczy.. Mala_mi-mysle ze dobrze zrobilas.. Moze jest ktos w rodzinie kogo dawno nie odwiedzalas i stad ta wizyta? nie wiem.. Kornelka-dobrze ze Paulinka dala znac o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne... pewnie jakas pomarancza sie zalogowala na abecie zeby tylko nas podenerwowac:/ brak słów:/ Mała mi ja tam wierzw w takie rzeczy roznie to bywa .Jak ja bylam dzieckiem a zmarł mój dziadek to mozecie mi wierzyc albo nie ale przez pewien czas wieczorem bylo slychac takie szuranie jakby to on chodzil bo zawsze jak chodzil to szural jedna noga bo tak juz mial po wypadku:/ Dziewczyny mam pytanie macie juz moze kupiona szczoteczke do włosków dla dzidzi? Bo podobno ma byc z naturalnego wlosia a ja dzis oblecialam wszystkie sklepy smyk itp w poszukiwaniu takiej szczoteczki i nie znalazlam na koniec zrezygnowana juz poszlam do apteki i tam babka mi powiedziala ze nie wie czy gdzies jeszcze dostane taka szczotke bo mieli je wycofac czy cos bo podobno latwo gromadza sie bakterie i trugno ja utrzymac w czystosci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu od niedawna ale gwarantuje ze to nie ja zakłucam tu spokuj i ze naprawde jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala929- ja mam dla malej szczoteczke i grzebyk do wlosow,szczoteczka nie jest z naturalnego wlosia, a ta ktora mam ma miekkie wlosie. A moj wpis nie byl do konretnej osoby, i mam nadzieje ze nikogo dziewczyny nie urazi. To bylo tylko moje zdanie. Nie wiem moze sadzac po tytul forum ktos chce po prostu zasiac jakies ziarnko niepokoju w nas, ze cos jest nie tak. Abecia byla jedyna niezaczerniona, i ktos to zrobil za nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wlasnie kupilam w koncu ze sztucznego wlosia tez jest mieciutka ale wszedziejak czytalam cos o wyprawce to ze ma byc z naturalnego:/ i nie napisalam tego zeby ci cos wytknac ze mnie urazilas bo mnie nie tak latwo byle glupota obrazic haha:) tylko napisalam hmmm po to chyna zeby sie usprawiedliwic bo jakby nie patrzec to sie tu wtrymbolilam na sam koniec ale przez cale zawirowania mojej ciazy nawet przez mysl mi nie przeszlo siedziec na forum:( teraz troche zaluje bo moze by mi bylo lzej:) ale coz jestem teraz i wkrecam sie z calych sil i podoba mi sie tu:) haha mila atmosferka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na dzis zmykam, maz zaraz bedzie z pracy ;-) Jakby cos sie dzialo to smerne sms, a gdyby nic to odezwe sie jutro na forum. Dobrej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala- mysle ze to ze jest ze sztucznego nie znaczy ze jest zla, i dziecku nic nie bedzie. Dobrze jest miec miekka szczoteczke a nie grzebyk bo przy tym jak dziecko ma ciemieniuche szczoteczka sie sprawdza, tak mi mowiono. Fajnie ze do nas dolaczylas, nawet jesli to juz finisz :) finisz brzuszka ale juz niedlugo dziecinka bedzie na swiecie, a wierze ze forum przetrwa i dalej bedziemy sie wymieniac roznymi wiadomosciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chiałam się pochwalić w niedziele o 12.16 przyszedł naświat nasz syn Staś Waży 3460 , mierzy 54cm 10 w skali apgara przez cesarkę, wlasnie wróciliśmy do domku. Buziaki kobietki , niebawem już wszystkie bedziecie miały takie aniołki przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinówka, jakby co - trzymamy kciuki! :) Dawaj znać. Coś się faktycznie kafe powiesiło, nie dało się wejść, a z Abecią się równo nabrałam - zupełnie zapomniałam, że ona pomarańczowa. Aneczqa, ale Ty to już faktycznie w blokach startowych, rozwarcie na 3, tak bez skurczy? Mi przy 3 mają podać znieczulenie, fajnie by było jakbym na nie nie musiała czekać za długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masakra ale kopiowało wpisy ;/ Malinowka ma rację. Abecia zawsze jak pisała coś na forum to jej nick pojawiał się na pomarańczowo, znaczy się, że nie zarezerwowała tego nicku dla siebie. Ktoś widocznie wykorzystał sytuację i zrobił to jako pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaGosia, a myślałyśmy tu dzisiaj o Tobie!!! Gratulujemy Stasia! Ale nam wyskakują te chłopaki jeden po drugim :) Wracaj do sił i dużo radości z dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Gosia - gratulacje ! Cudowna nowina. Niech Ci dzieciątko rośnie zdrowo. Zazdrość mnie zaczyna powoli zżerać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×