Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

aszlunia pieluszki super pomysl:) pokaże wam dwa lożeczka turystyczne jedne ma moja bratowa i jest bardzo z niego zadowolona jest tam funkcja bujania się:) jak w kolysce:) to te ktore poleca mi bratowa: http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-caretero-medio-od-ss-i1525904185.html a znalazłam drugie które też jest w sklepie na moim osiedlu i nawet nie wiedziałam że taki sklep tam jest: http://allegro.pl/lozeczko-kojec-happy-deluxe-milly-mall-od-ss-i1525904191.html te pierwsze bardziej sie mężowi podoba no i mamy pewność że się sprawdza:) moja bratowa ma kolor brąz trochę glupio byłoby kupować takie samo bo mamy w planach następne dziecko kiedyś tam no i takie lożeczko mogło by się przydać teraz ma być dziewczynka a ja nie chce tego w rożu i tak niewiem wlaśnie czy wypadało by mieć takie samo lóżeczko jak bratowa? gdybyśmy sie zdecydowali? mala zaczęla się ruszać wkońcu:) bo juz się martwiliśmy ze nawet batonik jej nie wzruszył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zaczynam coś robić z tymi ubraniami masakra jednym slowem z tym jest:) pożniej obiadek będe robić pomysłu brak ale coś napewno się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak wcześniej patrzyłam na te same łożeczka :) i jeszcze miałam jedno na oku takie : wszystkie te turystyczne mi się podobają http://allegro.pl/lozeczka-turystyczne-max-opcja-gratis-sun-baby-i1508284992.html ale po dłuższym namyśleniu zdecydowałam się na standardowe z szufladą :) http://allegro.pl/arus-11el-lozeczko-szuflada-4kolory-gryka-posciel-i1501033262.html http://allegro.pl/arus-lozeczka-szufl-4kolory-posciel-gryzaki-i1499091997.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na które się zdecydowałaś? mi się bardzo podobają te lóżeczka no i nie trzeba wydziwiać z pościelą i osłonkami i baldachimami i wogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu zdecydowałam się na standardowe z szufladą :) mąż jakoś turystycznym nie chce zaufac.Mówi że jakby miało pełnić funkcie turystycznego to jest zjefajne ale tak na stałe to stawiamy jednak na standard :) i podoba mi sie ta szuflada pod spodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! od 21.03. jestem w szpitalu! nagly atak wyrostka robaczkowego! mialam operacje. przyplatal sie silny bol kregoslupa, na ktory zreszta choruje. nie da sie opisac tego co tu przyzywam i przezywalam, napisalam teraz bo maz mi przywiozl na chwile laptopa. odezwe sie jak wyjde bo nie bardzo mam sily na pisanie czy cokolwiek,bol straszny nie moge chodzic czy siedziec, lekarze kombinujaja jak moga a wiadomo, ze nie moge brac takich lekow jakich chcieliby mi podawac. jestem psychicznie wykonczona. pozdrawiam was serdecznie! modlcie sie za mnie i myslcie o mnie, moze na koniec tygodnia sie odezwe.. tesknie za wami! przesylam buziaki! ps. nic nie czytalam bo nie mam sily, jak wroce do domu to nadrobie zaleglosci, mam nadzieje ze u was wszystko dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris, biedactwo, brak mi słów! Czułam, że wylądowałaś w szpitalu. Trzymam kciuki z całych sił, wracaj do zdrowia. Ech cholera, ale się przejęłam... Dbaj o siebie! Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatris kochana trzymaj się. jesteśmy z Tobą... dbaj o siebie i o maleństwo odezwij się jak będziesz mogła...pozdrawiam i caluję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, trzymaj sie, mam nadzieje, ze juz jest ci coraz lepiej, prawie 2 tyg po operacji. Podejrzewalam ten szpital, ale zeby az wyrostek i operacja :(. I to po tym, jak wymiotowalas chyba wiecej, niz nasza cala reszta dziewczyn razem wzietych... No chyba juz wiekszych przebojow ci nie trafi sie w tej ciazy, mam nadzieje, ze juz wszytko pzreszlas, co mialas przejsc, wszystko najgorsze juz jest za toba, i zostanie tylko latwe rozwiazanie przez cesarke (bo chyba nie pozwola ci meczyc sie ze skurczami i przec ze swieza blizna po wyrostku) i cieszyc sie maluszkiem. Modle sie o twoj szybki powrot do zdrowia i juz niedlugo po tej ciazy zostana tylko wspomnienia. Sciskam cie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, Skarbie bądź dzielna. Trzymam kciuki za Was bardzo bardzo mocno i pomodlę się, żebyście jak najszybciej doszli do siebie i by w końcu wszystko było dobrze. Trzymaj się kochana i wracaj do zdrowia. Uszy do góry! 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris strasznie przykro, że TY musisz tyle cierpieć :( uważaj na siebie i dużo wypoczywaj, ściskam mocno Ciebie i maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, U nas przepiękna pogoda, jak pewnie w całej Polsce. Ja dziś totalnie nie w humorze, nie wiem czemu, chyba chwilowe zmęczenie ciążą. Wczoraj nawrzeszczałam na mojego faceta za wszystko co mi się w głowie ubzdurało i dzisiaj mi głupio, typowy napad złości i histerii, hormonalna huśtawka. Nie wiem czy to nie wina spotkania ze znajomymi, ostatnio nie robi mi to dobrze - siedzą, piją piwko, rozmawiają o wakacjach a ja grubaśna, nad sokiem, zmęczona tym co teraz i przestraszona tym co będzie za chwilę. Więc chyba lepiej pokiszę się we własnym sosie. Wam zyczę miłego dnia i wspaniałych humorków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co znalazłam :) http://www.patiimaks.pl/Product.aspx?cat_name=miseczki-kapielowe&ProductID=3434&producer=bebe-jou http://www.careandsafety.pl/produkty.php id_produktu=151&id_kategorii=14 Są to miseczki kąpielowe do podmywania niemowlaka, moim zdaniem super przydatne, zwłaszcza nocą, jak dzidźka kupkę zrobi, a nie chcemy jej budzić kąpielą :):) Na allegro też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris, Kochana 3majcie się dzielnie. Przykro mi brdzo smutno, że musisz tyle złych rzeczy przechodzic, zamiast tylko cieszyc się z nadchodzącego szczęścia. Jesteśmy z Tobą i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do domciu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris Współczuję Ci szczerze!!! masakra jakaś nie dośc od początku wymioty i wogóle ciągle coś to jeszcze ten wyrostek nie miał kiedy Ci się przyplatac tylko teraz :(:(:( Wracaj szybciutko do domku kochana a przedewszystkim do zdrowia!!! 3 mam kciuki za Ciebie i maleństwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - widać, że weekend bo cisza tu jak makiem zasiał. Ja właśnie wróciłam z uczelni po 3 dniowym maratonie. Szczęśliwa bo ostatni egzamin za mną, teraz tylko została obrona. Wczoraj rozpoczęliśmy sezon grilowy u brata, miałam niepohamowaną ochotę na kiełbaskę z grila już od jakiegoś czasu i wczoraj nareszcie sobie dogodziłam ;-) Kłopoty z gardłem w dalszym ciągu ;-( Do tego wczoraj zauważyłam, że mam opuchnięte nogi ( całe kostki), mam nadzieję, że to od ciepła i nie ma się czym martwić. We wtorek czeka mnie wizyta u lekarki to się wszystkiego dowiem. Tak w ogóle to jutro wypada mi 100dnióweczka :D Beatris - Współczuję Ci, i trzymam mocno kciuki żeby wszystko się ułożyło. Wracaj szybciutko do zdrowia i do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczarowana gratuluje zdanych egzaminow i Studnioweczki, szykujesz cos dzis specjalnego? Obrona sie nie martw to juz tylko stresujaca formalnosc, jezeli tylko praca jest pozytywnie zatwierdzona. Beatris ale Ty sie nadzwigasz tych problemow, serdecznie wspolczuje, ale za to bedziesz miala najwspanialszego malego faceta na swiecie, to gwarant. Mialam tez okropne bole kregoslupa, bol taki, ze ciagle wymiotowalam, jedyne co mi pomoglo to chiropraktyka i akupunktura, plus oczywiscioe zwiekszona dawka cwiczen. Szukaj pomocy u dobrego terapeuty manualnego, jak tylko wypuszcza Cie ze szpitala, mam nadzieje, ze masz jeszcze w sobie resztki sil. Widze, ze bylo tu cichi, nic dziwnego przy tak pieknym weekendzie. My tez korzystalismy z pierwszych promykow slonca. Poscieli do lozeczka nie kupuje, ostatnio przydalo mi sie tylko przescieradlo, musze kupic ze dwa bawelniane lub jerseyowe z gumka, bo stare juz dawno poszly do ludzi.Nie wiem jakich firm sa naprawde mieciutkie, nie tracace kolorow i wytrzymale. Co polecacie? I jedno okrycie kapielowe takie mega duze 100x 100 i powoli zblizam sie do konca kompletowania wyprawki. Lozko kupie w czerwcu, trzeba bedzie troszke poprzestawiac, by je zmniescic, wiec zrobimy to miesiac przed planowanym rozwiazaniem. A dzis leje, a ja mam troche latania i znow trzeba na siebie kurcine wlozyc, a coraz gorzej mi idzie zapinanie, brzuch urusl kolejne 3 cm, nie wiem jaki bedzie jego obwod na koncu, masakra jakas. Na szczescie kilogramy na tym etapie ciazy nie daja mi jeszcze o sobie znac, ale nie wiem jak bedzie za miesiac, gdy dziecko zacznie powoli dokowac, wtedy chodzi sie gorzej, no i jest sie coraz bardziej zmeczonym. A teraz lece do swoich obowiazkow. Mam nadzieje, ze dzis bedzie tu duzy ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Oczarowanaaa, gratuluję egzaminów, u mnie koniec studiów był sto lat temu :) Kwoka, zazdroszczę tej skompletowanej wyprawki :) Tak piszecie o obwodach brzucha, że po raz pierwszy postanowiłam się zmierzyć. Mimo, że mój wydaje mi się ogromny a na plusie mam pewnie około 7 kg to obwód brzucha 94 cm, czyli patrząc po Waszych wymiarach wcale nie największy :) Ciekawe gdzie ja mam to 7 kg, nie przytyło mi znacząco nic oprócz brzucha i powiekszenia piersi o 2 rozmiary. Byle tak dalej, i tak czuję się ciężka. Dzis znów w pracy, czuje się ok, ale wyprawka i remonty spędzają mi sen z powiek, ciągle czuję, że się nie wyrobię... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwoka, mam jeszcze pytanko, czy do Twojego wózka Roan Marita (tzn, na jego stelażu) da się zamocować fotelik samochodowy? Czy to musi byc fotelik roan czy są jakies adaptery to fotelików innych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ma ktoraś alergie? bo zaczela brzoza kwitnąć obok mojego domku no i mega katar mnie złapal oczy jak spodki spuchnięte i kicham jak najęta a niewiem czy mogę coś wziąść co prawda jutro mam wizyte u gina i się spytam ale może ktoraś już coś bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! Oczarowana gratuluje :) już z górki :) ja zaraz mykam do lekarza, ;/ bo przyszłali mi list ze szpitala ze mam jakas infekcje szyjki...nie wiem wole sprawdzic,a upewnie się w polsce Wiecie co? jeszcze 5 DNI!!! bez dzisiejszego 4 :D:D:D tralalalalala w weekend kupilismy z mężem pare ciuszków dla małego :) nie mogłam się oprzec tym maleńkim skarpetunią i rękawiczką niedrapką :)kupiliśmy też dżinsowe ogrodniczki z koszulą :) bodziaki,śpiochy pajacyki , komplet na wyjście ze szpitala i wogóle pełno jakiś ciuszków :) ryjek mi sie cieszył caly weekend :) buziakiii kochane i miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak, jestem mega alergiczką właśnie na pyłki, pytałam ostatnio mojej lekarki rodzinnej - można brac wapno i wszystkie krople do nosa, nawet te ze sterydami antyalergiczne, ale tabletki antyhistaminowe są raczej niewskazane (Claritine, Zyrtec, Alertec, Aleric, Flonidan itd.) Generalnie - środki działające miejscowo, tabletki tylko w mega cięzkich przypadkach i tylko po konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak, do oczu stosuję antyalergiczne krople bez recepty - Polcrom, tanie jak barszcz, przynoszą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrr, ale jestem zła, tak naszkrobałam i mi wcięło tekst:( zaraz napiszę jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, witam w piękny słoneczny dzień :) Beatris - wspólczuję... Ty zebrałaś chyba całą pulę dolegliwości, którymi mogłabyś obdzielić całe nasze forum. Trzymaj się dzielnie :) Oczarowana - gratuluję zdanych egzaminów :) Podziwiam, bo ja już bym nie miała siły na uczenie się :) Jadzia - czyli ortopeda nic tu nie pomoże? Wczoraj byłam na baaardzo długim spacerze i ledwo doszłam do domu. Tak mnie kręgosłup rozbolał, że szkoda gadać. No nic... trzeba będzie jakoś to wytrzymac :) A mnie jakoś nagle brzuch się pokazał :) Wszyscy ciągle mówili, że brzuch ledwo widać i czy aby na pewno jestem w ciąży :) a teraz nagle bach i mam brzuchol :) Trochę dziwnie tak... muszę się z tym oswoić. Ważyć się nie ważyłam, bo zawsze ważę się przed śniadaniem a dziś zapomniałam. Boję się, że teraz już brzuch będzie rósł w tym zastraszającym tempie... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . Jak po weekendzie beatris wspolczuje i trzmam kcuki , no wrazen masz sporo chyba zanas wszystkie trzymam kciuki pozdrawiam ;-) ja dzisiaj mam wizyte o 16 druga hihihihhi bo chodze do dwoch lekarzy ;-) jeden ten co prowadzi moja druga ciaze ale nie pracuje w szpitalu nigdzie i ma najlepsze usg unas w miescie no i drugi ordynator ginekologi i polznictwa tam gdzie bede rodzic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to: Witamy w ten piękny dzionek:) ostatnio mało się udzielam, bo jakoś weny nie mam albo nie wiem co...ale czytam pilnie, na bieżoco codziennie:) nie zaniedbuje lekturki;) wczoraj mierzyłam brzusio i zgubiło mi się gdzieś 4 cm w ciągu tygodnia albo i dwóch, nie wiem gdzie to się mogło podziac, bo raczej jem tak jak jadłam, więc nie mam pojęcia... jutro wizyta, znowu inna lekarka, ale na pewno będzie lepsza od tego starego ciulika, do którego trafiłam chyba ze 3 razy z rzędu, ale po ostatniej wizycie u niego już nigdy więcej;( grrrr, na samą myśl aż mdli:( powiem Wam, że już mam serdecznie dośc tych zmian lekarzy, ale niestety taka chyba rzeczywistośc, że lekarz prowadzący to chyba tylko prywatnie, ale mnie na takie rarytasy niestety nie stac. Może tylko ja tak trafiam, a może któraś trafiła na pweno lepiej i nie musi płacic mając 'publiczego' lekarza prowadzącego...ciekawe jak będzie jutro... co tydzień jak wchodzę w nowy tydzień ciąży to czytam na kilku stronkach o ciąży tydzień po tygodniu i tak sobie wyczytuję co mnie może zaskoczyc, bądź złapac w danycm tygodniu... wyczytałam, że już od 24 tygodnia wypadałaby się starac leżec i spac na lewym boku i tak też chciałam już się mega starac wytrzymywac, ale od wczoraj jak tylko się przewróciłam na lewy bok, to mnie ból łapał, tak jakbym kolki dostała i nie wiem czemu, ale jak się obracam na prawo to zaraz mija...czemu???muszę jutro tej gin zapytac... pozdrowionka, buziaczki i miłego dzionka życzę, dziołszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebra kupowalam bez adaptera, bo mam fotelik maxi cosi i nie chce go wozic na stelazu wozka, fotelik mieszka w aucie:), wole malucha wozic w gondoli, stad ogromna marita z regulowanym oparciem. No ja tez studia konczylam wieki temu, ale jeszcze pamietam jak to bylo, tego sie nie zapomina. Na szczescie nie mam alergii, zwalczylam ja pare lat temu, a mialam II stopnia na pylki, trawy i kurz masakra. Od paru lat mam spokoj. Ale zebra juz doradzila. Mala fajnie, ze sie obkupilas, male a cieszy, jedz spokojnie do domu, przy okazji poogladasz co nieco z autostrady. Zaczelam sie cholernie pocic, cholera wkurza mnie to nie wiem co robic, deo nie pomaga za bardzo, ciagle mam mokre bluzki pod pachami , a do lata jeszcze mam nadzieje daleko, normalnie sie nie poce, termoregulacja mi padla chyba w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale piękna pogoda aż serce i dusza się raduje! Dziś moja studniówka :D Co będzie z tej okazji to zobaczymy jak mąż wróci z pracy ;-) Dziękuję za gratulacje ;-) Nawet nie wiecie jak mi ulżyło. Obrona to obrona nawet jak nie zdążę się wyrobić do końca czerwca to mam do grudnia czas więc biorę wszystko na spokojnie. Teraz dzidziuś najważniejszy. Wczoraj wieczorkiem martwiłam się brakiem ruchów a dzisiaj mały nad wyraz aktywny masakruje mi brzuch od rana. Obudził mnie o 6 ból jednej połowy brzucha, ściągam z siebie kołdrę a tu coś baaardzo wypiętego z lewej strony a prawa strona płaska ;-) Nogi po nocy troszkę sklęsły ale nadal opuchnięte. Któraś z was też ma opuchliznę na kostkach? Kasiu - ja mam to szczęście, że trafiłam na bardzo dobrą lekarkę na NFZ, ale nie będąc jeszcze w ciąży przetestowałam wielu lekarzy i większość z nich niestety pozostawia wiele do życzenia. Co do bólu, to ja jak leżę na lewej stronie to po jakimś czasie bardzo boli mnie lewe biodro, ból promieniuje na całą nogę ale pomaga chwilowe położenie się na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×