Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tramwajowa24l

Jak pomóc osobie z fobią społeczną ?

Polecane posty

Gość tramwajowa24l

Mam znajomą... od 2 lat nie wychodzi z domu , wyszła dosłownie kilka razy , bo musiała... Ja ja czesto odwiedzam, bo w sumie jestem jej jedyną przyjaciolka... Wiem,ze gadanie typu wyjdz do ludzi jest bez sensu , wiec co zrobic? O psychiatrze nie chce slyszec , powtarza ''ze niedlugo sie za siebie zabierze'' ... Mial ktos podobna sytuacje wsrod znajomych ,w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramwajowa24l
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog tu
potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup jej psa ... bedzie musiala wychodzic pod pretekstem a jednoczenie nie bedzi musial wchodzic w interakcje z ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbruska
witam ja mam fobię społeczną. konieczny jest psycholog, inaczej nie da rady. a takie gadanie, że się za siebie weźmie to zwykłe mydlenie sobie oczu. przekonaj ją, by udała się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramwajowa24l
no wlasnie tez mysle ,ze specjalista + leki.. ale jak ją przekonać ? nie raz probowalam , i nic ciagle te same odpowiedzi ''sama znajde telefon i sie zglosze'' ''nie potrzebuje , sama niedlugo zaczne wychodzic'' siłą ją nie zmusze, jej rodzice tez przestali juz reagowac, widze jak się meczą, a dziewczyny szkoda ,zwlaszcza ,ze znamy sie od dziecinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×