Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Widzisz pokonałeś mnie, poddałam się :) Odkąd jesteście już nie śmigam w innych miejscach - za dużo czasu spędzam tu, szkoda go "marnować" na inne ;) Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj z rana nikt nie wszedl oj randka sie udala,jednak stara milosc nie rdzewieje wino muzyka i dobry towarszysz...ach mozna sie rozmazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyznal mi milosc po poltorej roku.jest bardzo niesmialy do kobiet tym bardziej to doceniam.az sie chce w pracy siedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informatyk z pracy kwiaty mi dzis kupil,jestem prze szczesliwa.az dzisiaj cos mu upieke jak wroce:) nagle narzucil szybkie tempo,boje sie ze to go przerosnie i szybko sie skonczy te euforia milosna. w pracy czy jeszcze w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi wczoraj ze mną pofiglował to musi teraz zonę udobruchać ;) :P Ja w pracy bardzo staram się nie podglądać Was bo się wciągne za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miłej pracy Wam życzę;) Oczy możesz przeciez pisac i podglądać :) Laptoch dziękuję za szantę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIeńdobry:)raczej popOdobre;) Miłego dnia dla wszystkich*:) Lapcioszek-w końcu sie usmiechasz tak ładnie:) Ja tylko wpadłam sie przywitać bo zaraz uciekam z mym ukochanym :) Wieczorkiem będe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×