Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

No właśnie. Oczy ma rację ! Fanfi może dysponujesz jakimś portfolio żebyśmy mogły zbadać Twoje kompetencje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - i obowiązkowe referencje :) Moga być pisemne choć ustne najskuteczniejsze :D ale z portfolio to dobry pomysł jest :D przecież oprócz robienia dzieci chodzi o przyjemność prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tutaj kici nie wybaczaj tylko ukąż swoje oblicze:P:DTak samo z oczy>Wiesz co mówi kogut bięgnący do kury? Da albo nie przelecieć sie moge:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy dobrze kojarzysz:D Kici nie gadaj dwa razy.Podaj na moim mailu skajpa i jadziem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi to ja nie muszę :D Jam piekna i w dzień i w nocy :D hehehehe ;) No Fanfi kamerkę masz to nie zawachaj się jej użyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYŁam naczynia i wlałam sobie browca, a wy na skypa jadziecie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO przepraszam za młoda.:PZnam Nadzieję 8 bardzo elokwentna jest i bywa na cafe.Poliglotka.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki czytałaś? Ty tu nie mów że planujecie się starać bo Fanfi się oferuje na instruktora i myślę, że nie o teorię chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że czytałam,Fanfi marzy o naszych zdjatkach hihihi a potem chce nas wyteleskopować w gwiazdozbiór podniebnych rozkoszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×