Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

a ja zaraz zrobię pranie, potem juz siedzę i piję herbatke ;) Poczekam sobie na Fanfiego też może ;) I posiedze tu z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle w domku dziś posiedzę i wieczorem może jakiś filmik z mężem obejrzę. Niestety, mam rodziców jeszcze pracujących więc małej nie mam z kim zostawic by iśc się pobawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie bylo,tych postów nie ogarne. plany na dzisiaj-przyjezdza rodzina wiec gotuje na 11 osob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo roboty,i jeszcze beda nocowac i nie wiem gdzie tych ludzi pomieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptoszku-ładna ta rodzinka:);)i duuza:) błękitko-masz malutką dziewczynkę:)to chyba ja zaczne wychodzic częściej na miasto,póki nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Jokita, korzystaj póki możesz :-) Chociaż ja nie zamieniłabym córci na nic, czasem brakuje trochę luzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miała dzieciaczka to też by mnie nie obchodziło nic bardziej:) tak myślę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, życie zmienia się od razu diametralnie, czasem dziwnie się przestawic, ale nic nie jest ważniejsze od dzidzi :-) Ja jak czasem mam ją zostawic z mamą, chociaż wiem, że jest pod dobrą opieką to łezka się kręci w oku, już się tak przyzwyczaiłam. :-) Czasem w soboty jadę do drugiej pracy - śpiewam na weselach, a mężuś gra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w sumie poznałam mężusia, gdy szukał wokalistki :-) Tak rozkwitła miłośc, obecnie jesteśmy ze sobą przeszło 9 lat, w małżeństwie przeszło 4 latka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę nadrobic zaległości i poczytac co tu wcześniej pisaliście, bo stronek dużo a ja nic o Was nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy może niedługo dołaczę do Ciebie jeśli chodzi o starania o dzidzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK cI ODPOWIEM:)-bardziej planujemy dzidzię niż ślub,ale nad nim tez moze pomyslimy intensywniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo Witam nowy kompocik.:P:D Czuję ,ze nie zdzierze przy was :PJak nie wiecie jak się"dorobić" dzieci można sie do "starego' fachowca w tym względzie zgłosić:P:P::P:D:D:DNajwyzej zarobię od żonusi nudellkulą lecz skutek będzie widoczny:D U mnie i u was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×