Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

hej oczy:) Ja na obiad serwuję dziś pieczone udka,marynowane czosnkiem,ziołami,ziemniaczki i marchewka z groszkiem na słodko-pieprznie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jolka:) no oczy uczta ze hej;) z żurek równie mniamusny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja dzisiaj miałam krupnik na obiad tylko. A jutro mam smaka zrobic rolady i kluski śląskie i do tego czerwona kapusta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka-brzmi smacznie mm:)a ja dzis mam smaka na piwko,lub winko,ale na razie sie nie moge zdecydować;)więc poczekam i zobaczę, co zwycięży hhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na obiad miałam pure z ziemniaków z mlekiem, pietruszką i masełkiem oraz schabowego z jajkiem na wierzchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurek też bym sobie zjadła :-) Widzę, że tu zapalone kucharki piszą :-) Ja nie bardzo lubię gotowac, owszem robię wiele różnych potraw, które mężowi smakują, ale nie jest to moje hobby tylko raczej obowiązek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka -ciekawe czy mojemu by smakowało,bo mi napewno:)on jest troszke wybredny hehe tzn ma swoje upodobania smakowe;)i nie zmienia ich niestety;) błekitko:)- poezja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki ja z moim mialam przeboje bo byl tak przekonany do kuchni swojej mamy - co prawda wiele się od niej uczyłam ale jak coś jemy i słyszę - moja mama......... to życzę mu by się zakrztusił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałby spróbowac tego to by sie przekonał jaki to specjał śląski Błekitka witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam gotować dla ukochanego ,to takie cudowne,kiedy Mu smakuje:) jak przez rok mieszkałam sama to prawie nic nie gotowałam heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy a moj- wychowany i uwielbiający babciną kuchnię,niebęde z jego babcia konkurowac ,tym bardziej że już jadłam jej ciasto,takie zwykłe drożdzowe i lody własnej roboty-rozkosz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam takie dni, że lubię coś nowego upichcic, jednak mąż raczej jest wybredny i woli standardy w kuchni niestety :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Beata Kozidrak z nim śpiewa... szkoda że go nie ma wśród nas jusz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka-to był hit,ale najlepiej sie przy tym wolnego tańczyło;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka-nie szkodzi*akurat to najmniej istotne ..ważne że jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×