Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

pewnie ze biore ja uwarzam ze to sprawiedliwy bo tak ja chce sexu on nie chce to ja biore golego chlopa chociaz a on jak by chciał to by mial sex a nie chce to mu sie goła baba nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migusia nie uprzedzaj wypadków,:P Pikuś ma najważniejszy głos czy będzie sie obnażał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikus Fanfiego
Jasssssssssssssssne ,ze ide na to Fanfi:DNiebywała okazja:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, oczy ;) Migotko no myslę, że jesli Twoj luby by to przeczytal to sam przyleciałby zatańczyć :) Byłby to zapewne iście prywatny występ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ze mną bedzie rodzić, koniecznie chce przy tym byc jak by to coś fajnego, za dwa tygodnie jeszcze szkołe rodzenia mamy. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że poród rodzinny to indywidualna sprawa każdego :) Ja nie lubię patrzeć na cierpienie bliskich mi osób ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier popieram Cię w całej rozciagłości:classic_cool: Oczy Ty też jesteś wyjątkowa,ewenement.Pierwszy raz coś takiego słyszę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko :D nie nie zatańczę :D ja nie umiem tanczyć :O :( :D ale chętnie popatrze jak Ty bedziesz tańczyć ,niekoniecznie nago ... :) kobieta wygląda lepiej i bardziej zmysłowo w sexownej bieliźnie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migusia nie jest to cierpienie takie straszne,wpisane jest to w wasza doskonałość:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×