Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Kici idz czem prędzej a zabieraj ze sobą kolege Marcinka niech se chłopak zrobi orła w śniegu to mu się polepszy :P :P :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie zabiorę :) Niech sobie chłopaczyna pooddycha mroźnym zimowym powietrzem - na zdrowie mu wyjdzie - a nie tylko narzeka na Kafe :P A Ty Hakóna idziesz ze mną ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innym razem pojde od rana mialam pryesyt swierzego powietrza. Wieczorem poprawie. Uwazaj na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaaaaaaaaaaaaaa.Gentelmen się znalazł:P Kobiety dzielą sie na Damy i nie damy.Czyż nie tak kici:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najpierw nie mogłam sie dostac do szkoły wiec zrezygnowałam a za to był pyszny obiadek :) tylko dwa razy do sklepu musiałam chodzic zeby tyle nie niesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gitara :D Ja dzisiaj miałam niezły dzień. Od rana jestem na nogach. Urządzamy drugi pokój i dzisiaj było wielkie sprzątanie, czyszczenie mebli, mycie podłóg, potem zakupy, prasowanie, a na końcu gotowanie obiadu. Z przyjemnością sobie teraz tu posiedzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tych sprzątań przedświątecznych będziesz mieć chyba jeszcze kilka ;) Do świąt i tak się zabrudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom napewno bedzie kilka ale w szafkach juz np nie bede sprzatac :) kurcze mam dzis ochote mezule wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, w szafkach kuchennych to ja właśnie przed świętami będę musiała jeszcze posprzątać :O Trzeba spełniać swoje zachcianki, a jak ! :D Do dzieła i wykorzystaj go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ,smutno mi trochę bo nikt już tu nie zagląda... A kiedyś wszyscy toczyliśmy takie tyrady na topiku... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaron zazdrosny o Kicie czy może drwisz z Marcinka? Ciepło pozdrawiam w mrozny wieczór wszystkie dziewczynki i chłopaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety lwice maja to do siebie że w ich życiu zwykle bywa wiele zawirowań ;) W każdym regionie Polski prawdopodobnie duuuuuuuuużooo śniegu! Niechaj bedzie teraz kiedy pora na to a nie w marcu kiedy chcę się wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×