Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Dobry wieczór ;) Pozdrawiam z Bukowiny gdzie dalej jestem i będę aż do Piątku :) Widzę że wszyscy słyszeli o Krakowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie jak tak! :) Witam również :) i ośmiele się napisać witam szczęściarza:) niestety aktywnosć na topiku maluuutka! Może Twoja obecność cos zmieni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........i się nie poprawiło:( se idę na Ratowników heeej! Jak słysze ratownika Barcioka to mmmm :) a ta piosenka na finisch! nic ino śpiewać Kici! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,rozmawiałem przez telefon :) A ja z sluchawkami na uszach ,ale zerkam też na tvp2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajny relaks :) Ja też niedawno wróciłem z pracy i odpoczywam sobie w domku góralskim :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakuna matata jednak to TY
jesteś:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakuna matata jednak to TY
Hakuna matata-- bądż cierpliwy. Veni,vidi,vici:D Kłamczuszka zapomniała haselka co?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Fanfaronie ukryty :P nie wiem o co Tobie biega... cos się uwzioł żeby mi ubliżać??? Com Ci złego uczyniła??? Kompletnie niczego o mnie nie wiesz a epitety pod moim adresem wiedz że bardzo ranią. :( Masz potrzebe sie na kimś wyżyć? To wracaj tu proszę i jeśli nie bedzie to w chamskim stylu to chętnie sie z tobą poprzekomarzam. O jedno Cię proszę nie sądz drugiego według siebie samego. Ot! i będzie próba poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wczoraj więcej nas było na topiku :) ale jakoś tak każdy z osobna :) Hakóna moim marzeniem są Indie, ale to raczej zalicza się do tych niespełnialnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim egzotyczna wyspa z palmami:)czy kiedykolwiek się spełni.. nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życie nie pojechałabym gdzieś sama..to nie dla mnie takie samotne wakacje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam właśnie z koleżanką w Krakowie. 2 dni łażenia po urokliwych uliczkach i odpoczynku od codzienności ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kici -jak cudownie:) ja ostatnio to tylko z moim ukochańcem się wyprawiam na dłuższe eskapady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcinam zupke,bo dziś udało mi się wcześniej z prace skończyć :) Nie wiem jak u Was z pogoda ale Bukowine zasypuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×