Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Dzień dobry :) Również życzę wszystkim miłego słonecznego i uśmiechniętego dnia ;) :D Tu gdzie jestem ( Bukowina Tatrzańska ) nie pada i pieknie widać ośnieżone góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.A
Hej Wam... ;* Jak dobrze napisać do kogoś tak po prostu, bez zobowiązań. Jak wam mijają dni? Już jutro weekend, można sie cieszyc wolnym ;). chociaż jak znam życie, to pewnie nie dzieje sie w nim co ciekawego, hm? wiecie.. ja wczoraj straciłam przyjaciółkę. Usłyszałam od niej tak okropne słowa... Wiecie, nawet bym wam tą rozmowę tu napisała, ale to byłoby głupie. Przyjaźnimy się 14 lat, a ona... a ona się zmieniła. I jest mi z tym bardzo.. bardzo... źle. Dzięki że mogłam się wam wygadać ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich* *Oliego też:) L.A.:) Co za dzień miąłam..i jeszcze ten deszcz..ale jestem juz w domku,humorek lepszejszy:),,tym bardziej po przeczytaniu, co wczoraj robiliście heheheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorowo:) Ale pustki coś tutaj;) Wsztscy chyba juz oblewają weekend nadchodzący;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny mojego syna ... cały czs ktos przychodził... mojego kota musiałam dzisiaj rano zawieźć do weterynarza ... wczoraj mi uciekł z domu rano wrócił cały opuchnięty na pyszczku i prawdopodobnie dostał kopnięty po pysku złamane dwa żybe i na obserwację go zostawili do rana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ała. No to rzeczywiście dzień pełen wrażeń :) Biedne kocisko ;) Nie wiedziałam, że masz syna :) 100 lat dla niego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się Kafe zawiesza, czyżby wszyscy w ten piątkowy wieczór zasiedli przed komputerami ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja też czuję się czasami samotna. Jestem obecnie na urlopie wychowawczym i każdy dzień przypomina poprzedni. Codzienna rutyna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dziewczyny:) jolka-to miałaś radość i smutek równocześnie..biedny mruczek,uwielbiam koty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×