Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

Ciaza w wieku 18 lat

Polecane posty

Adgjm ja bardzo chciałam dzidziusia, jednak okazał się zaskoczeniem bo chciałam go, ale troszkę później. Jesteśmy z chłopakiem ponad dwa lata i jak to w związkach, raz się kłócimy, raz godzimy. Ale ogólnie nie narzekam. Na imprezy nigdy nie chodziłam, więc to nie jest problem. Chłopak pracuje, zaraz jak sie dowiedział, ze jestem w ciąży poszedł na kopalnie, mimo ze strasznie się jej bał. Ślub planujemy jeszcze przed porodem, zaręczeni jesteśmy od pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielbabula
witam, ja mam 19 lat i jestem w ciaży. Chciałam dziecka ale nie w tym wieku. czuje ze wszystko stracilam i zamiast myslec o sobie i swoim wyksztalceniu to myśle o dziecku. Nie chce miec juz wiecej dzieci a moj mąż sie gniewa gdy tak mowie. Ciąza mi nie służy. Napiszcie dizewczyny jak to jest po porodzie? ale tak szczerze!!! ja mam ciagle schizy i wrazenie ze bede luźna i nie bede chciała uprawiac seksu bo jaka z tego przyjemnośc? za 2 mc rodze, ale naprawde zaluje ze jestem w ciązy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie!!!!!!!!!! jak ja czytam że ktoś żałuje że jest w ciąży to wszystko się we mnie gotuje.... proszę zrozumcie że to maleństwo które nosicie pod sercem jest takie bezbronne i być może też kiedyś będzie żałowało że jego mama i tata myśleli po fakcie nie w trakcie nie chcę nikogo krytykować bo sama zaszłam w ciążę mając 18 lat też byłam załamana ale teraz moje dziecko ma ponad pół roku i życie bym za nie oddała nie żałujcie proszę was kochajcie to cudo mam nadzieję że gdy zobaczysz swoje maleństwo pierwszy raz wszystkie lody stopnieją i tak jak teraz ja będziesz żałowała że w ogóle miałaś takie myśli powodzenia młoda mama a Twoje nastawienie bardzo mi się podoba! sama nie byłam taką p=optymistką ale teraz nie powiem że czegoś żałuję wręcz przeciwnie - cieszę że tak się to wszystko potoczyło \a co do seksu po porodzie to po połogu w związku z dłuższą abstynencją moim zdaniem ma się jeszcze większą ochotę zadajesz takie pytania a o dziecku nie myślisz nie chcę być nie miła tylko po prostu mi szkoda tych bezbronnych maleństw na które rodzice nie czekają z utęsknieniem, przepraszam jeśli Cię uraziłam w jakiś sposób mam nadzieję że wszystko się ułoży czego z całego serca Ci życzę pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinkama uwierz, że bardzo dużo par czeka na swoje maleństwo. Mój partner na przykład już chciał kupować wyprawkę mimo, że termin mam na lipiec. A ja? Powiem tak, teraz już wiem co to miłość matki do dziecka. Moje maleństwo dzisiaj zaczęło 9 tydzień swojego życia pod moim sercem. Jeszcze nigdy o nikogo się tak nie bałam i nigdy nikogo tak nie kochałam. Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze nic nie wiem o tej fasolce, nie wiem jak wygląda,jakie jest czy będzie, a kocham ponad wszystko i już się nie mogę doczekać aż zobaczę takie małe żyjątko, dotknę, poczuje jego zapach, usłyszę jego płacz. Może to śmieszne, ale wieczorami, przed snem mówię do niego, chociaż ono i tak mnie nie słyszy. Dziecko zmienia wszystko, ale jeśli przyjmie się ,,na klatę'' te zmiany wcale nie musi być źle. Również pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda mama naprawdę gratuluję podejścia ja w 7mym msc ciągle płakałam w poduszkę! oby każda młoda mamusia miłla takie nastawienie jak Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgmj
Mloda mama na poczatku jest ciezko bo malenstwo placze Ty nie wiesz czego pragnie w danym momencie ale pozniej zaczniesz odrozniac placz glodowy ze tak powiem od placzu ze zwgledu na mokra pieluszke :) pozniej dziecko gaworzy ( moje zaczelo po miesiacu) na poczatku rzadziej ale pozniej sie usmiecha itd. Wtedy juz jest latwiej. Karmilam piersia i corka non stop byla przy cycu i to bylo meczace. Teraz karmie butla. Nie zaluje ze mam dziecko ale jestem uwieziona w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgmj
kielbabula rozumiem Cie bo tez sie tak czulam. Przeszly mi te mysli gdy uslyszalam bicie serca maluszka. To malenstwo czuje wszystko to co Ty! To ono bedzie Kochac Cie najbardziej na swiecie! Ono jest z Twojej krwi i kosci. Tylko przy Tobie bedzie sie uspokajac i zawsze do Ciebie bedzie sie smiac. Czasami mam dosc i nie mam sily ale gdy zobacze ze Amelka sie do mnie usmiecha to mi przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgmj
A co do seksu: ja bylam nacinana i przez caly polod nie uprawialam seksu. Podczas pierwszego razu czulam sie jak dziewica :D po 2-3 razach bylo juz ok. Ja nie narzekalam chlopak nie narzekal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adgmj masz rację uśmiech kochanego maleństwa wynagradza wszystkie męczące chwile!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Polinkama Twoj synus jest o ok. miesiac starszy:) ciekawa jestem kiedy u corki zobacze pierwszy zabek:) a Twoja pociecha ma juz zabki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jeszcze z niecierpliwością czekamy;-) strasznie się ślini i wszystko ładuje do buzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgmj
moja Amelce wyszedl ząbek :) miała 9 miesięcy wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noel141414
Witam. Za trzy miesiące będę miała 18 lat, jestem w piątym tygodniu ciąży. Czuję się fatalnie. Fizycznie, bo psychicznie troszkę lepiej... choć sama jeszcze nie dowierzam w to, że będę miała dzecko. Wiadomo na początku mama trochę szalała, byłam w jej oczach zerem i najgorszą z najgorszych, z uwagi na to, że nie skończona szkoła etc. Mój chłopak ma 21 lat, znamy się od roku, a parą jesteśmy od 7 miesięcy, moja mama bardzo go lubiła, ale niestety teraz zmieniła stosunek do niego, i twierdzi że nie może NARAZIE na niego patrzeć... Ale jest coraz lepiej, już stwierdziła, że mi pomoże i mnie nie skrzywdzi, jednak martwi mnie to, że straciła kompletnie zaufanie do mojego faceta.. Liczę na to, że potrzebuje trochę więcej czasu by się z tym oswoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
hej ja mam 17 lat i jestem w 13 tyg ciazy i jakos daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajenkaa
podziwiam, lata młodości, zabawy, poczucie niezalezności - którego tak naprawdę nie było wam dane zaznać - za wami, oczywiście odchowacie sobie i zrobicie karierę - nawet tak lepiej, ale jak pomyślę, że zamiast stopem jako 20 latka przez Ukrainę - to zasuwam z wózkiem 8 kółko wokół parku, podziwiam, bo macie charakter i siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pustee
hej,a a ja mam 26 lat, ukończone trzy fakultety i bardzo dobrą prace, mam chłopaka od kilku lat ale żadnego dziecka nie chcę, za wcześnie jeszcze na niszczenie mojego wspaniałego życia, dziwię sie tym młodym dziewczynom jak one mogą tak sobie spieprzyć życie, do tego 17 -18 lat i dziecko, przecież to tępaki te matki, czego one nauczą sowich dzieci, żadnego dobrego wzorca do naśladowania nie d=będą mieć, ich życie tez zapewne będzie takie same bo historia lub się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelle141414
ale pustee To czego my nauczymy nasze dzieci w wieku 18 lat, Ty nie nauczysz swojego w wieku 30 z takim podejściem i rozumowaniem, bo jeśli dla Ciebie dziecko to 'zniszczenie wspaniałego związku' to zapewniam Cię, że owego nigdy nie doświadczyłaś ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgmj
czesc dziewczyny! Co tam u Was? Fajnie by było po takim czasie popisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgmj
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosaliiiie
Cześć dziewczyny...ja mam 18 lat w sierpniu będe miala 19 i zastanawiam się czy starać się o dziecko...wiem,że wiele z was odpowie nie: ale chodzi o to,że ja w sumie mam mało czasu...jestem chora, b.rzadko występują u mnie dni płodne,wszystko przez nadmierny stres,moja rodzina się do tego bardzo przyczyniła,ale wkrótce wyjeżdżamy z moim. Pytałam go już i powiedział,że ucieszyłby się z dziecka...a ja się w sumie boję...to są moje ostatnie szanse,ale obawiam się ciąży i tej opieki nad dzieckiem...prosze doradźcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkiszkrab
Hej wszystkim. Mam 18 lat i jestem w 4 miesiącu ciąży. Jestem naprawdę szczęśliwa ale nie rozumiem dlaczego wszyscy moi znajomi się ode mnie odwrócili. Kiedyś spotykaliśmy się bardzo często a teraz nic nawet nie ma żadnego głupiego smsa czy wiadomości. Wasi znajomi tez na wieść o Waszej ciąży tak postąpili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie , Mam 18 lat i jestem w 23 tygodniu ciąży . przy mnie zostali tyko prawdziwi przyjaciele , oczywiście nagle okazało się że 90 % znajomych interesuje sie tylko mną ze względu na plotki . to oczywiste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1000
W tym roku będe miała 18 lat .. sama nie wiem jak sobie poradzę z ciążą . Mam pytanie bylyście u ginekologa normalnego czy dziecencego . Bo do 18 lat jest dzieceńcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że zawsze można wpaśc to przykładem jestem ja, bo po 30-tce kilka miesiecy po urodzeniu jednego dziecka okazalo sie,ze znowu byłam w ciazy.Takze wpadka mozliwa jest zawsze ;) .Nie martwcie sie dziewczyny,dacie radę i mam nadzieje,ze rodzice Wam pomoga.Moze nie jest to komfortowe w tak młodym wieku,ale zawsze są jakieś plusy i minusy.Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia dziewczyny ;) miałam 20 lat jak urodziłam i bardzo się cieszę ;) teraz pracuje studiuje i niedługo będę urządzać pierwsze urodzinki synka. Głowa do głowa do góry, macierzyństwo jest wspaniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak powiedzialam tacie ze jestem w ciazy to poplakal sie ze szczescia a sama mam 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbe
Adjmg śledzę wasz wątek od początku. Fajnie by było jakbyś się odezwała, jak maluszek? (Już nie) co słychać? Dalej jesteś ze swoim mężczyzną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×