Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

Ciaza w wieku 18 lat

Polecane posty

no tych popier*** ćwelów z rządu już naprawde porypało!!! Niech sobie diety poselskie zmniejszą a nie zdzierają z ludzi!!!!! Eh taka jestem zła że szok.. wiadomo, że się nie przelewa, a tu jeszcze takie coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u was słychać dziewczyny? :-) Limonkowa widzę w stopce, że masz termin na kwiecień, bardzo blisko moich urodzin :-) Nad jakimi imionami się zastanawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kwiecień... tak daleko :( aa juz w zasadzie chyba Amelia będzie, ale można głosować jeszcze ;) gdzie reszta dziewczyn? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pani 18 i ciaza ...
Ja mialam 19 lat, ledwo co skonczone. W domu zawsze mialam z rodzicami na pienku, codziennie imprezy itp wiec bylam ta zla corka. w maju w dzien mamy zrobilam test i wyszlo :O powiedzialm mamie skladajac zyczenia. Cieszy sie jak nikt, ojciec to samo, przeciez to szczescie nie katastrofa... 3 dni pozniej wyjezdzalam na stale do Anglii ... mama stala sie moja najlepsza przyjaciolka, szkoda , ze w takich momentach nie jest ze mna . Aktualnie jestem w 35 tygodniu :) mlody wiek to nie przeszkoda, oczywiscie umknie Ci sporo chwil , ale za to jakich przybedzie :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Ja z chlopakiem tez zastanawialam sie nad imieniem Amelia:) ale to jeszcze nic pewnego. A podoba wam sie imie Marek? Nie wiem czy jutro tu wpadne wiec zycze wam Wesolych Swiat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszlam w ciaze w wieku 18 lat a urodzilam w wieku 19 :) teraz mala ma 6 miesiecy i powiem Ci szczerze ze sama sie troszke obawialam czy zaakceptuje to dziecko mimo tego ze bylo planowane :) a kiedy sie urodzila, nie potrafieopisac tego wspanialego uczucia :) teraz nie potrafie sie bez niej obejsc :) moje zycie obróciło sie o 360 stopni ale na lepsze :) swiata poza nia nie widze :) sama zobaczysz :)Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomatura
witajcie dziewczyny. mam małe pytanko. za 3 tygodnie mam studniówkę, jestem w 5 miesiącu ciąży. nie przejmowałam się sukienką ponieważ miałam płaski brzuszek, wyglądał jakbym miała wzdęcie. dosłownie w ciągu 4 dni wyskoczyła mi piłeczka jakbym miała za 2 miesiące rodzić. jaki krój sukienki wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo matura --> myślę że najlepsza będzie sukienka odcinana pod biustem, jeśli bardzo zależy Ci na ukryciu brzucha. No i czarna albo w jakimś ciemnym kolorze. Ja studniówkę miałam 16 stycznia rok temu i na szczęście nie byłam wtedy w ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adgjm
czesc dziewczyny. Co nic nie piszecie? jak tam brzuszki i wasze maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia08
Ja w ciąże zaszłam dokładnie tydzień po skończeniu 17 lat... urodziłam mając już rocznikowo 18 : ) Może moje życie nie jest do końca idealne, córcia urodziła się z problemami, z ojcem dziecka tez sie nie ulozylo, wychowuje córeczkę sama, w maju piszę mature, do tego dochodza ciągłe wizyty u lekarzy, rehabilitacja...Zawsze cos. Ale wiecie co? Jestem szczęśliwa:) Moje słońce ma już 9 miesięcy i NIKT ani NIC nie dało mi takiego szczęścia, takiej siły, NIKT nie nauczył mnie takiego patrzenia na świat, cieszenia sie z drobnostek jak ona... Stałam się zupełnie innym człowiekiem:) Chętnie nawiąże z wami konwersację :P Pozdrawiam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:)
jestem w 18 tygodniu :) za miesiąc kończę 20 lat.... Nie uważam że jestem za młoda...(owszem ten wiek nie zawsze swiadczy o dojrzałosci u wszystkich)... jEstem najszczęśliwszą osobą na świecie i wcale nie chciałabym cofnąć czasu..:) mieszkam wspólnie z narzeczonym już od dawna..Studiuję dziennie i wiem ze dam radę.. jeśli jest się dojrzałym emocjonalnie...żyjesz na swoim bądź planujesz chociażby racjonalnie ułożyć swoje życie...to ciąża nie jest jakimś murem który przeszkadza w życiu...a tym bardziej jak jest mężczyzna u boku który stanie na głowie, żeby zapewnić byt rodzinie...to juz super sytuacja....Nikt od razu nie ma łatwo..:) pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daaaaag
cześć za Pare dni mam 18-stkę . Nie dawno rozstałam się z swoim chłopakiem . Tydzien temu postanowiłam zrobić test ciążowy ponieważ od dłuższego czasu coś źle się czułam ... wymiotywalam itp . okzało się ze jestem w ciąży :( Mój byly chyba wgl się tym nie przejmuje a ja Się zamarwiam . Pierwszy się dowiedział moj były , potem jego mama , dopiero wczoraj powiedziałam mojej mamie przez telefon bo wyjechała na pare dni , a w oczy nie umiałabym tego powiedzieć :( Zaniemówiła gdy usłyszała moje słowa . jutro wraca , przeczuwam ze to bd długa rozmowa ... Mama mojego byłego też troche się zmarwiła lecz nie jest źle . Chciałam usunąć ciąże lecz sumienie mi na to nie pozwoliło ... nigdy nie bd żałować tej decyzji . pozstanowiłam urodzić i je urodzę :) nie żałuje ze tak to się wszystko potoczyło . Pozdrawiam Daga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja :)
HEJ DZIEWCZYNY 5 LAT TEMU W MOJE OSIEMNASTE URODZINY DOWIEDZIAŁAM SIĘ ZE JESTEM W CIĄŻY ... 15 DNI PRZED TĄ INFORMACJĄ ROZSTALIŚMY SIĘ Z CHŁOPAKIEM ... WYJECHAŁAM URODZIŁAM W NIEMCZECH SYNKA ALANA DZIŚ ALANEK MA 4,5 ROKU I MA TATE NIEMCA KOCHAMY SIĘ JESTEŚMY RODZINĄ ON BYŁ PRZY PORODZIE ON NAS POKOCHAŁ TATA ALANA DO DZIŚ NIE WIE ŻE MA DZIECKO A JA JESTEM SZCZĘŚLIWA Z MOIM MĘZEM OD 3 MC JESTEŚMY MAŁŻEŃSTWEM CHCEMY MIEĆ 2 DZIECKO ....BUZIAKI POZDROWIENIA ALICJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
jak ja się dowiedziałam o ciąży to świat mi się zawalił, chłopak za granicę wyjechał a w mojej rodzinie potrafili mnie dobić. Teraz jestem w 27 tyg ciąży i rodzina powoli przyzwyczaja się do faktów że będę mamą. Jeżeli we własnym domu nie ma się oparcia to wszystko jest szare, nic wtedy nie cieszy oprócz tego że dzidzia się rusza. Bardzo lubię patrzeć jak mój brzuch się "kołysze". Zdjęcia USG, bicie serca maluszka i jego kopniaki to jest jedyny powód do radości w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana niczym się nie przejmuj ja zaszłam mając co prawda 18 lat ale było to planowane, jak byłam w 3 mies wzięliśmy ślub bo pierwsze zależało nam na dziecku :) mama na początku była załamana ale potem jak mnie tylko brzuch zabolał to odrazu mnie do lekarza goniła bo szkoda małego mówiła :) głowa do góry : mój mały właśnie łobuzuje ma prawie roczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wswieciedziecka
Ja obecnie mam 20 lat (w tym roku pod koniec będzie 21) i myślę ze również nie jestem za młoda na to aby zostać mamą, oczywiście chciała bym być już w ciąży :), ale muszę jeszcze czekać :), Gratuluje wam dziewczyny tego szczęście które teraz macie na swoich twarzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itam Was dziewczyny. Mam prawie 21 tam i 16 miesiecznego synka studiuje zaocznie dwa kierunki(wiec mozna podzielic bycie mama i studentka jeslii sie tylko chce:) ). Kiedy dowiedzialam sie o ciazy wydawalo mi sie ze swiat mi sie zawali (tyle mazen, planow ahh...l, bylam wtedy z chlopakiem 3 lata wzielismy slub urodzil sie malutki i wtedy okazalo sie jak trudno jest byc dobra matka i zona. Trzeba miec mnotswo cierpliwosci i milosci do swojego dziecka a czesem mimo tego zyc sie odechciewa.... Mlode maciezynstwo nie jest prosta spraw, ze swojego doswiadczenia to wiem i z doswiadczenia kolezanek. Kocham swoje dziecko najbardziej na swiecie ale czasami brakuje mi sil zeby rano wstac z lozka. Dziecko to ciagla praca i poswiecenie, takie jest moje zdanie nie wiem moze sie myle ale tak mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
hej dziewczyny. Jeszcze półtorej miesiąca i mam termin:) najgorszy bedzie porod ale chyba jakos wytrzymam. A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_przyszlego malenstwa
hey dziewczyny ja mam 19 lat i z moim chłopakiem w sumie planowaliśmy dziecko( bo kochaliśmy się bez zabezpieczenia) i jestem w 6 tygodniu ciąży .. mieszkamy już razem ja skończyłam szkole w tamtym roku fryzjerską no i już pracuje mój facet zresztą też .. i jesteśmy bardzo szczęśliwi ze zostaniemy rodzicami chociaż nie którzy mówią ze za wcześnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Jezeli ma sie odpowiedzialnego faceta to bedzie dobrze. do tego praca,plany na przyszlosc.. wtedy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_przyszlego malenstwa
Też tak uważam ;) a ja właśnie to wszystko mam ;) i jesteś najszczęśliwsza jak nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×