Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LadyKola

mama traktuje mnie jak własność?

Polecane posty

Gość LadyKola

Witam, Mam prawie 24 lata. Od trzech lat pracuję, dzięki czemu opłacam swoje studia, mam na swoje "babskie" potrzeby, rachunki za telefon i internet. Sama również w znacznej części się żywię. Mama nie chce pieniędzy za prąd itd., ponieważ jak mówi i tak by tyle zużywali. Moja rodzina jest wierząca. Ja również. Rodzice mnie tak wychowali, że do kościoła zawsze co niedzielę chodziłam. Oczywiście nigdy mnie do tego nie zmuszali...ale wynikało to z moich duchowych potrzeb. Obecnie mam chłopaka i znajomych z którymi chcę wyjechać na weekend - i tu zaczyna się problem. Moja mama przestaje się do mnie odzywać i płacze po kontach jak tylko mówię, ze wyjeżdżam z chłopakiem i ekipą gdziekolwiek. Nie wiem co mam robić. Ojciec się nie wtrąca - uważa, że to moje życie. Poza tym nie sprzeciwia się mamie. Mama natomiast mówi, że to nie zgodne z moją wiarą, że i tak już do kościoła nie chodzę jak kiedyś, że co się ze mną stało, że gdzie popełniła błąd wychowując mnie.. . Bardzo cierpię jak tak mówi. Ale niestety mama nie wierzy, że jest mi przykro. Uważa za niestosowne, że jadę na jak to twierdzi "nocki" z chłopakiem. Uważam się za dorosłą i odpowiedzialną osobę. Przebywam z rodzicami dość często. Oglądamy w ciągu tygodnia filmy czy jemy razem kolację lub pijemy kawę. Nie uważam, że rodzice mogą się czuć pominięci w moim życiu, lub tym bardziej wykorzystywani. Nie wiem gdzie tkwi problem. Mam okropne kucie w okolicach serca jak mam tylko powiedzieć mamie, ze będę późno, lub jadę gdzieś na kilka dni. Boję się jej reakcji. Jak jej powiedziałam, ze boję się mówić jej o wyjazdach to stwierdziła z przekonaniem, ze tak nie jest. Doprowadza mnie to do szału. Wmawia mi co myślę i co będę robić. Proszę o radę jak mam postępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×