Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna i bezrobotna anna 30

w Polsce dużo teraz ludzi bardzo bogatych jest, widać po autach

Polecane posty

Gość Gienka...
Nawet ogromne koncerny mają kredyty.. bo czasem lepiej inwestować nadwyżki, a "żyć" z kredytu, kwestia przeliczeń.. Fakt, jest faktem że kredyty są dla inteligentnych, ambitnych z marzeniami i celami w życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś prowadzi biznes musi inwestować w firmę rozwijać dokumentować koszty i odliczać żeby jak najmniej dać zarobić fiskusowi :) no i biznes się kręci dzięki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Z drugiej strony co się komu stanie, jak przez tydzień zje chleb ze smalcem? Może i lepiej na tym wyjdzie, niż Wy na tych fast foodach. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
RealnySukces.pl - dokładnie... Firmy biorą kredyty na wszystko.. mimo, że nie muszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Jak się chce w życiu coś mieć, trzeba ryzykować. Innego wyjścia nie ma ... Jeśli nie posiada się zaplecza w postaci rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Fakt, jest faktem że kredyty są dla inteligentnych, ambitnych z marzeniami i celami w życiu.. tak, ale kredyty na dzialanosc gospodarcza a nie typowo konsumpcyjne, typu samochod, pralka, lodowka. Takie kredyty sa dla glupich. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Też niekoniecznie.. kwestia przeliczeń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienka- ja już kilka biznesów miałam w życiu (mimo młodego wieku) i wiedzę mam z praktyki, Ty natomiast piszesz tak, jakbyś tylko dużo książek o tym przeczytała. Nie sztuką jest się wpakować w kredyt. Mam firmę, ale nie muszę brać na nią kredytu to po co mam to robić? Inwestuję w nią, ale nie muszę tego robić na kredyt. Mieszkanie mam, jak będzie mnie stać na dom to go sobie kupię. Mogę wziąć teraz kredyt i wpieprzać potem chleb ze smalcem ale po co? Ja małymi krokami zmierzam do celu. I tak jestem z tego dumna, mam 21 lat i nie znam nikogo w moim wieku kto by był taki ambitny (nie chwaląc się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Gienka a ty masz firme? Jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Firmy kredyty traktują tak, jak powinny, czyli jak jedno z narzędzi... Nasze domy to także małe firmy i kredyt także może być narzędziem przydatnym. Chyba, że dla kogoś najważniejsze jest, aby zjeść to co się chce zawsze oraz wyjście na basen itp. oraz odczucie, że nie jest się burakiem, bo zawsze ma się w kieszeni 20 zł, to tylko pogratulować światopoglądu i perspektyw... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie.........
ja mam wiecej lat niz Ty, wlozylam duzo wysilku i pracy w to, zeby miec co zaoferowac pracodawcy a pracy nie mam. Stracilam ja w ciagu 3ost.lat 6x Ludzie, ktorzy ze mna pracowali pracowali przede mna i wiele osob nadal pracuje tam, gdzie mnie potrzymali i jak wykorzystali to zwolnili. Nie mam szram, ale nie wygladam na swoj wiek i dla mnie ten mlody wyglad jest jak szrama, gdy przyjmuja mnie do pracy stare biurwy. Kazdy z nas ma swoja szrame i musi jakos z nia sobie radzic. Tak wiec nie martw sie, tylko probuj dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
taa niedobra pupa - nie zatrudniam już ... mam kadrę obsadzoną... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
taa niedobra pupa - nie zatrudniam już ... mam kadrę obsadzoną... nie szukam zatrudnienia.... tylko pytam czym sie zajmujesz.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
taa niedobra pupa - nie o mnie jest temat.. Trzymajmy się tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kredyt mam, zostało mi 4 lata do spłaty, nie dla kaprysu bo sąsiad ma merca to ja też tylko z konieczności i nie polecam ze względu na niepewną przyszłość stres dodatkowy mimo że nie mam problemów finansowych i na wycieczkę w wakacje mam a podziwiam amerykanów czy tamten rejon latino ludzie tylko żyją na kredyt i nie wyobrażają sobie inaczej a karty kredytowe to co nie życie na kredyt? ale taka kultura od kilkudziesięciu lat tam panuje a u nas ledwie kilka lat swobody i kapitalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Bo dziwie sie skad masz takie doswiadczenia - z tymi kredytami. Dla mnie tez to jakas dziwna wiedza ksiazkowa. Mam wrazenie ze sporo ludzi mysli, ze wystarczy wziac kredyt, zalozyc biznes i jest sie milionerem. A sporo interesow konczy sie klapa, potem trzeba splacac wszystko. Wiec kredyty to zawsze ostatecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz- a mogę wiedzieć w jakiej branży działasz? Gienka- pleciesz jak potłuczona szczerze mówiąc. Masz firmę? Czy tak tylko dyskutujesz aby dyskutować a swą wiedzę tajemną czerpiesz od wujka google? ''Chyba, że dla kogoś najważniejsze jest, aby zjeść to co się chce zawsze oraz wyjście na basen itp. oraz odczucie, że nie jest się burakiem, bo zawsze ma się w kieszeni 20 zł, to tylko pogratulować światopoglądu i perspektyw... '' Wszystko bierzesz bardzo dosłownie. W kieszeni mam więcej niż 20zł i moje oczekiwania wobec życia są o wiele większe niż jechać na basen. Nie rozumiesz. Po prostu wolę żyć spokojnie bez kredytów (piszę tutaj o życiu codziennym, nie o firmie, to inna bajka) i może nie jeżdżę super nowym autem ale stać mnie na to co lubię, co sprawia że moje życie uważam za fajne. Nie toleruję ludzi którzy biorą kredyty na domy, auta, pralki, zmywarki- tylko po to aby się pokazać, a potem nawet nie są w stanie sprostać wymaganiom i zapłacić za usługi/towary innym ludziom... Zastaw się, a pokaż się. To nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bank to nie są idioci w kapeluszach latających tylko rozsądni ludzie którzy nie rozdają pieniędzy i czy to na zakup pralki samochodu czy rozwój firmy czy nawet na start trzeba mieć solidne zabezpieczenie działająca firma ma takowe w postaci majątku a zwykły człowiek pensja lub hipoteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Siamese - niczego nie biorę dosłownie, to raczej ty nie rozróżniasz ironii... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nie odpowiedziałaś na nasze pytanie czy masz firmę. Skoro rozmawiasz ze mną o biznesie to chcę rozmawiać z kimś na równi, a nie z kimś kto ma o tym tylko pojęcie teoretyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
RealnySukces.pl a bank to nie są idioci w kapeluszach latających tylko rozsądni ludzie którzy nie rozdają pieniędzy i czy to na zakup pralki samochodu czy rozwój firmy czy nawet na start trzeba mieć solidne zabezpieczenie działająca firma ma takowe w postaci majątku a zwykły człowiek pensja lub hipoteka" Dokładnie.. Dostać kredyt, to trzeba się napracować.. A tutaj piszą tak, jakby każdy bezdomny mógł startować po kredyt na merca za 300 tys. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Siamese - ja nic nie muszę... pani bizneswoman.. :O Powiem tylko tyle, że mam kredyt na 400 000 zł, a dopisz sobie do tego co chcesz... Tylko nie wmawiaj mi, że to nie sztuka dostać taki kredyt, bo nie masz zielonego pojęcia... najmniejszego... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
A zaczynałam już kredytem na studiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Cóż to za wielkie biznesy, skoro żadnej wiedzy, ani doświadczenia nie wymagały - 21 lat?.. Ani jak wynika z wypowiedzi żadnych inwestycji? I dlaczego w tym wieku, już tyle za sobą, czyżby kiepsko prosperowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Powiem tylko tyle, że mam kredyt na 400 000 zł, a dopisz sobie do tego co chcesz... Tylko nie wmawiaj mi, że to nie sztuka dostać taki kredyt, bo nie masz zielonego pojęcia... najmniejszego... '' Dopisuję sobie do tego że się dopchałaś wreszcie do jakiegoś względnego stanowiska po pięciu latach studiów dziennych i dostałaś kredyt na 150lat na spółkę z mężem, aby sobie kupić mieszkanie. Zgadłam? ''A zaczynałam już kredytem na studiach... '' Nie ma się czym chwalić. Naprawdę. ''Cóż to za wielkie biznesy, skoro żadnej wiedzy, ani doświadczenia nie wymagały - 21 lat?.. Ani jak wynika z wypowiedzi żadnych inwestycji? I dlaczego w tym wieku, już tyle za sobą, czyżby kiepsko prosperowały? '' Wymagały i wymagają wiedzy, a doświadczenie się zdobywa z czasem- jakbyś nie wiedziała. Skoro Ty nie chcesz mi napisać czym się zajmujesz to czemu ja mam to robić? Co do prosperowania- wręcz przeciwnie, dobrze sobie radzę. Pieniądze inwestuję, ale nie z kredytów. Po prostu mam głowę na karku i umiem mnożyć pieniądze. Tak, teraz jest czas na oklaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Chyba, że tatuś fundował "te byznesa" bo jakim cudem, choćby na początek nastolatka miała na to? Bo wtedy chyba musiałaś zacząć? Skoro, już parę "byznesów" masz za sobą... Pewnie także mieszkanie oraz studia na kilku kierunkach ciągniesz za swoje? :O Taaaaa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie laski
bogaci tych klopotwo co oni maja nie chcialabys miec, maja dlugow tyle ze twoje zycie jest za ktotkie by je splacic, spia oni malo i stresowo, sa usmiechnieci, bo graja , uwierz mi maja klopty milionowe,ich dzieci sa juz milionerami w banku maja po kilka milionow do oddania,ciesz sie zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Gienka widac ze nie masz pojecia - realnego o prowadzeniiu firmy w Polsce. Podejrzewam ze kredyt wzielas na dom.... Gadasz o wielkich koncernach... Nikt z nas raczej nie zostanie prezesem wielkiego koncernu, podobnie jak prezydentem albo papiezem. Jakbys miala pojecie o rzeczywistosci, to nie dziwilabys sie, dlaczego ktos w mlodym wieku moze miec za soba kilka biznesow. Ja tez mam jeden - byl to handel. I mimo ze mialam punkt za ktory w zasadzie nie placilam - bo nalezal do kogos z rodziny, to zyski wyniosly 600 zl na mc. Na szczescie nie bralam na to kredytu.... Po prostu mamy w Polsce bardzo mala sile nabywcza. Do dzis pamietam dorosle osoby, co pytaly mnie czy mam co po 30 groszy.... :( Zdarzalo sie tez, ze dorosly normalnie ubrany facet zamowil kilka rzeczy, i zamiast zaplacic zwyczajnie z nimi uciekl. Albo kobieta zrezygnowala z kupna jednego batonika dla dziecka, bo w supermmarkcie - najblizszy byl wiele km dalej, jest o 15 groszy taniej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×